מילנה

דלויה

New member
מילנה

את צודקת אפשר לעבור ולעשות את התהליך לבד, אבל זה כל כך הרבה בלאגן, צריכים כל פעם להביא אישורים ,אנחנו הולכים על "המרכז להורות"בשביל שיעשה בשבילנו את העבודה שיכולה להעשות בלעדנו ז"א תאומים עם הפסיכולוגים(עשינו את זה)ו"פיקוח" על הפונדקאית. זה נשמע בטח מגעיל "פיקוח" אבל זאת האמת בכל אופן מבחינתי. כי אני רוצה שהפונדקאית תתנהג בדרך הראויה לנשים בהריון.טוב כמו שאמרת שאת לא משכנעת,אז גם אני לא והכי חשוב שכל אחת תצליח בדרכה. בקיצור אני כל כך רוצה כבר להיות אחרי שלב הועדות! כי כמו שאמרתי הם("משרד הבריאות")כל כך רוצים לבדוק אותי בגלל מה שקרה לי אחרי הלידה טוב אז שוב בהצלחה ותעדכני אותי

דלויה

New member
למירב

שלום מה שלומך? אני מבינה שהפונדקאית סובלת מהקאות זה יעבור (אני באמת מתכוונת) ככה זה בחודשים הראשונים. לבקשתך:לפני כ 4 חודשים היינו אני ובעלי אצל מאבחן פסיכולוגי(אני מחזיקה ביד כרטיס ביקור שלו)להלן הפרטים שלו: שם: יניב כץ תואר:פסיכולוג קליני מומחה כתובת:נחליאלי5 כפר סבא 7667124 זיכרון יעקב 7 תל אביב 5245985 פלאפון:052319268 זהוא בעצם הפרטים ודרך אגב אותנו הוא קיבל ב :רחוב היקב מ"ס10 בראשון לציון.(זה נמצא בבית הרופאים) טוב אני צריכה לזוז אז להתראות, ומקווה שזה עזר לך.

מירבי*

New member
ענת, אני אבדוק איתו ואפרסם את

פרטיו אם הוא יתן את האישור שלו לזה. תודה מירבי*

דלויה

New member
מילנה

מילנה ולא מלינה אני מושפעת "מיאגו" ודרך אגב את יודעת על מה אני מדברת?

milanat

New member
../images/Emo35.gif האמת שאני לא הבנתי

על מה דיברת עכשיו מילנה

דלויה

New member
למילנה

שלום, למה התכוון המשורר??? בערוץ "ויוה " יש סדרה "יאגו" בסדרה יש את מ ל י נ ה לכן בהתחלה התבלבלתי וכתבתי "מלינה אבל בעצם "מילנה" את לא רואה בטח את הסדרה.(את מפסידה טנלובלה 10" טוב אני צריכה עכשיו להמשיך לנקות לפסח (מקרר+תנור =בעסה, אבל מה לעשות) בייביי ענת

milanat

New member
דלויה

באמת שאני לא ראה את הסדרה. מלינה הזאת מהסדרה "דמות חיובית" - אם כן אז נעים. אגב זה שם האמיתי שלי. בהצלחה בנקונות! אני כבר סיימתי את הניקיון- כיף לסיים. חג פסח כשר ושמח! מילנה

למעלה