מיני אלבום שקוף

מיני אלבום שקוף ../images/Emo221.gif

מסתבר שהדף האקרילי השקוף, שנקנה בקסם שימושי, מקבל כמעט הכל באהבה. אפשר לחתוך אותו בסכין, במספריים ובקאטלבאג (בתבניות של סיזיקס) אפשר לעשות עליו הבלטה קרה בקאטלבאג אפשר להדביק עליו ניירות וקישוטונים שקופים ואטומים, שטוחים ובעלי נפח על הכריכה, למשל, הדבקתי ורד עשוי מנייר שהכנתי בעצמי (יש גם ורד גדול יותר, שימתין ליצירה אחרת) אפשר לצבוע אותו בסוגי דיו שונים אפשר לחורר אותו בעזרת הקרופ-א-דייל ולעגל לו את הפינות (לא בעזרת פאנץ'!) אפשר להחתים ישירות על הדף השקוף, להוסיף עליו ראב-אונים ומה לא... היות ולא ניסיתי עדיין את כל הטכניקות, אני מתכננת להכין מיני אלבום שקוף נוסף בסגנון אחר. מי מצטרפת אלי לסדנה?

רואים שזה שקוף? הנה שני עמודים...

צילומי עמודים נוספים, כריכה קדמית ואחורית ופירוט חומרים - כאן אפשר ומומלץ להגדיל את התמונות כאן ובבלוג ע"י לחיצה עליהן. שאלות ותגובות, כאן ובבלוג (אפשר גם בעברית!) תתקבלנה בברכה

wintam

New member
סדנה? איפה סדנה? מי וכמה, מתי ולמה?

טוב, מהשאלה האחרונה תתעלמי... ברור למה... ובוודאי שרואים שהדפים שקופים - כמו שרואים כמה הם יפים! (די כבר עם החריזה הלא מתוכננת הזו... מביך...
)

KmoRakefet

New member
מקסים, אגב אפר להשתמש בדפי שרינק במקום ?

כמו שהם בלי לחמם במיוחד לאור העובדה שאף אחד לא מעוניין בהם בארטזאכן ואני לא מתחברת אליהם ?

תודה../images/Emo140.gif אולי, לא ניסיתי. מה העובי שלהם?

אגב, דבר אחד שלא מומלץ לעשות עם הדפים האקריליים השקופים הוא לחמם אותם. ניסיתי על חתיכה קטנה (בשם הסקרנות) והיא התקפלה כמו אצה קטנה וחמודה.

גם הדפים האקריליים השקופים עבים יותר משקפים

ולא הייתי מנסה לחורר אותם בפאנץ'. יש די אמצעי חיתוך אחרים עבורם. נראה לי שהשקופים שלך יתאימו, אבל שאלי את לימור ליתר בטחון

עלמה7

New member
אלבום יפהפה!

אני מתה על האלבומים השקופים, בעיקר בגלל שאני לא ממש מצליחה להבין מה יש על כל דף ואיך זה מתחבר ביחד (לא ראיתי אף אחד מהם באמיתי). אשמח לסדנא, אבל השבוע יש לי פעילות חקלאית בגן של הקטנה ובשבוע הבא - מי יודע

נתאם סדנה בתאריך נוח למעוניינות - בררי מתי

את פנויה ביום ו' בבוקר (יודעים כבר מתי תהיה פעילות לכבוד חנוכה בגן?) וכתבי לי. כל היופי הוא בשקיפות, ובשילוב של כל הדפים כך שיש כמה שכבות שמתגלות דרכם. תודה על המחמאה

עלמה7

New member
הבעיה היא לא כל כך הפעילות של חנוכה

אלא הפעילות (או חוסר הפעילות) של סוף חודש תשיעי
אני חוששת להתחייב על השבועיים הקרובים, ואחריהם אני מקווה להיות טרודה בדברים אחרים

איזו הפתעה נעימה! אני מקווה שתוכלי להשתתף,

ובכל מקרה - שיעבור לך בשלום. אל תשכחי לעדכן כדי שאדע איזה כרטיס להכין

מימס

New member
מקסים ובהחלט רואים את השקיפות !../images/Emo140.gif

מה העובי של הדפים האלה? זה מזכיר את הטרנד של אלבומי האקריל שעשינו לפני שנתייים.

תודה לך ../images/Emo140.gif לא מדדתי את העובי

כי הוא די דק - הדף האקרילי עבה יותר משקף, והוא עבה דיו כדי להחזיק בתור דף באלבום בפני עצמו. הוא הרבה יותר דק מהדפים של אלבומי האקריל שהתייחסת אליהם, ולכן מאד נוח לחתוך אותו ולהבליט בקאטלבאג.

למעלה