מיני כנס בחנוכה

מיני כנס בחנוכה

בס``ד -חברס! חופש חנוכה הולך ומתקרב...בואו נקבע על יום,מקום...יש למישהו רעיונות/הצעות/משהו קשור? יוני פשוט לא בפורום אז אני ממלא מקום(רק לא באיחורים)

...

איזשו שישי שבת... חייבים מקום גדול {שנוכל כולנו לישון בתוכו או משו כזה} כי די חורף כזה ואנחנו לא רוצים להיות רטובים... צריך לעשות את הרניגייט שלא היה במיני האחרון... אני בעד הופעות מגניבות חח... ולמה לא היו סדנאות {מספיק} בשני המיני האחרונים... צריך... נראה לי חח וצריך להצליח לארגן את זה... זה לא כזה פשוט למצוא מקום וזמן שבו אפשר... אני לדוגמא דוחס את כל החיים שלי לחנוכה... אני לומד כל יום כל היום אז אני מחכה לחנוכה ושם אני נוסע לחברה שלי ולידידות ולתל אביב וכ"ו... אז יהייה לי קשה להגיע לכזה דבר... ולגבי מקום זה הכי בעייתי... כי חייבים מקום גדול וסגור... שזה אולם בעצם חח... אז צריך מקום עם אולם באזור המרכז {נראה לי ששם גרים רוב הג'אגלרים} שיסכימו לארך אותנו... ואנחנו רוצים שיהייה לפחות יומיים... כי אם זה פחות מיום ופחות מ-30 איש זה לא כנס אלה מפגש... בכל מקרכה אני מקווה שהעסק ייצא לאוויר העולם... בהצלחה

ממש חשוב! איך שכחתי...

בס``ד -חשבנו שבגלל שזה חורף אז נעשה את המיני כנס ביום שני ממוקדם בבוקר...עד החושך ואז ישר מבחוץ נכנס למפגש התל אביבי ואז זה יהיה יענו מפגש נחמד יום שלם...מה דעתכם?

...

אממ... לא חח.... אם זה ממוקדם בבוקר אז אנשים שלא גרים בתל אביב צריכים לקום מודקם ולהתארגן מוקדם ולצאת מוקדם... זה לא כזה נורא אם אתה ישן שם אבל אם אתה גם צריך להתארגן ללחזור לפני שמחשיך יוצא שאתה עושה משו ממש כמה שעות וחוזר... זה בזבוז של הרבה זמן ודלק... אני בכל מקרה לא יבוא אם זה ישאר בגדר מפגש חד פעמי של יום אחד...

למעלה