מינסוטה מה הלאה?

88nothing

Active member
מינסוטה נמצאת בסיטואציה מעניינת, היא ביצעה את הטרייד הגדול שלה בעונה שעברה כאשר הביאה לטאונס את חברו דיאנג'לו ראסל(עד שיביך אותו עם סרטון מחדר ההלבשה).
בנוסף התמזל מזלם והם קיבלו את הבחירה הראשונה בדראפט, שהבחירה הראשונה בו היא לא בקונצנזוס.

השאלה הגדולה מבחינתם האם לבחור ראשונים בדראפט ואם כן אז את מי, כרגע נראה שאנטוני אדוארד הולך ב1.
והאם הבחירה הראשונה תביא אותם לסיטואציה שהם יגעו בדרך כלשהי לטופ של המערב תוך כמה שנים?
צריך גם לזכור שבמסגרת הטרייד על ראשל מינסוטה ויתרה על הבחירה שלה בעונה הבאה, כרגע נראה שמינסוטה היא בין 3 הקבוצות החלשות במערב יחד עם סאן אנטוניו וסקרמנטו. מה שיכול לגרור גם עונה חלשה וגם איבוד הבחירה.
מזכור שלפני מספר עונות בלבד, עם באטלר בקבוצה, מינסוטה נראתה אחרת לגמרי והייתה מדורגת בטופ המערב.
מינסוטה קבוצה מאוד צירה, כאשר חוץ מג'ונסון אין שם שחקן(שאמור להמשיך) שהוא בן יותר מ26.
קבוצה שרוצה להתחרות ברצינות לא בטוח שיכולה להרשות לעצמה להוסיף עוד רוקיז מצד 1.
אבל מצד שני אין חוזים טובים מחוזי רוקיז, ושחקן כמו אדוארדס על 12M לעונה, מובטח ונעול בקבוצה ל8 שנים זה לא משהו שמוותרים עליו.

בעיניי הצרכים העיקריים של מינסטוה הם: סנטר מחליף, רכז מחליף וסקורינג מהספסל.
תקרת השכר עדין לא ברורה, אבל נראה שיש להם כסף אפילו אחרי ההחתמות של ביזלי, הרנגומז ובחירה 1 בדראפט, זאת אפילו לפני הMLE ונBLE שהם מחזיקים בהן.

בעמדת הסנטר המחליף הייתי מנסה ללכת על 2 : ג'ליל אוקאפור וביומבו, אלה שחקנים שונים מהותית אחד מהשני ומטאונס, אבל מביאים סט יכולות מעניין והעלויות שלהם יהיו סבירות.

הרכז המחליף הייתי הולך על רג' ג'קסון, הוא נראה לא רע בקליפרס השנה ומביא אלמט של סקורינג וניסיון.

טריידים נראים לי פחות מעניינים כרגע, כי למינסוטה אין חוזים רעים לתת, ודווקא הייתי רוצה לראות את ג'יימס ג'ונסון ליד טואנס, נראה שילוב טוב.

Krit123

Well-known member
פחות מסכים שיהיו מהחלשים, להוציא אולי את פיניקס, לאף קבוצה בתחתית אין שחקן בסדר גודל של KAT ועכשיו יש לו יותר עזרה. לדעתי אם הם לא יתחרו על מקום בפלייאוף מדובר בכישלון.
אם הם לא מצליחים להעביר את הבחירה תמורת כוכב, אולי יהיה נכון להעביר את השתיים האחרות תמורת איזה שחקן חמישייה נחמד.

מעבר לזה הייתי נותן עוד הזדמנות למקלוק'לחעאין בתור רכז מחליף, מהמעט שראיתי הוא היה טוב.
את ביזלי הם צריכים להשאיר, הרננגומז לעומת זאת לא הכרחי בעיני. יש להם סוג של חור בעמדה 4, לא הייתי פוסל את ספלמן שאני לא בדיוק סגור עליו אך הפוטנציאל קיים. יש גם את ג'ונסון כמו שאתה אומר וג'ייק ליימן שיכול לחלטר חלק מהזמן (לצד אוקוגי למשל). בעמדת הסנטר המחליף יש את נאז ריד שהוא אחלה. בגדול יש להם סגל די שלם רק שצריך שדרוג. אני לא יודע מה הציפיות שלהם מג'רד קולבר למשל שאני לא התרשמתי ממנו במיוחד, עושה רושם שהוא נשכח, הבנאדם היה בחירה טופ 7 עונה שעברה. במקומם הייתי מעדיף שמות יותר מוכחים מאלו שיש להם עכשיו, לכן הייתי מחפש להעביר בחירות/חוזים בשביל למצוא משהו קונקרטי יעני, במקום להמשיך לנסות לטפח.
אדוארדז יתאים להם יותר מבול לטעמי, למרות שכול מה שאתה שומע עליו זה red flags. לא הייתי פוסל טרייד דאון בשביל להביא מישהו כמו ואסל/אוקורו, אפילו לקוות שסדיק ביי יפול לבחירה 17. בקיצור מישהו שיחזק את ההגנה לצד ההתקפה בתמורה לעוד איזה צ'ופר, שחקן מנוסה למשל כמו שהזכרת.

88nothing

Active member
פחות מסכים שיהיו מהחלשים, להוציא אולי את פיניקס, לאף קבוצה בתחתית אין שחקן בסדר גודל של KAT ועכשיו יש לו יותר עזרה. לדעתי אם הם לא יתחרו על מקום בפלייאוף מדובר בכישלון.
אם הם לא מצליחים להעביר את הבחירה תמורת כוכב, אולי יהיה נכון להעביר את השתיים האחרות תמורת איזה שחקן חמישייה נחמד.

מעבר לזה הייתי נותן עוד הזדמנות למקלוק'לחעאין בתור רכז מחליף, מהמעט שראיתי הוא היה טוב.
את ביזלי הם צריכים להשאיר, הרננגומז לעומת זאת לא הכרחי בעיני. יש להם סוג של חור בעמדה 4, לא הייתי פוסל את ספלמן שאני לא בדיוק סגור עליו אך הפוטנציאל קיים. יש גם את ג'ונסון כמו שאתה אומר וג'ייק ליימן שיכול לחלטר חלק מהזמן (לצד אוקוגי למשל). בעמדת הסנטר המחליף יש את נאז ריד שהוא אחלה. בגדול יש להם סגל די שלם רק שצריך שדרוג. אני לא יודע מה הציפיות שלהם מג'רד קולבר למשל שאני לא התרשמתי ממנו במיוחד, עושה רושם שהוא נשכח, הבנאדם היה בחירה טופ 7 עונה שעברה. במקומם הייתי מעדיף שמות יותר מוכחים מאלו שיש להם עכשיו, לכן הייתי מחפש להעביר בחירות/חוזים בשביל למצוא משהו קונקרטי יעני, במקום להמשיך לנסות לטפח.
אדוארדז יתאים להם יותר מבול לטעמי, למרות שכול מה שאתה שומע עליו זה red flags. לא הייתי פוסל טרייד דאון בשביל להביא מישהו כמו ואסל/אוקורו, אפילו לקוות שסדיק ביי יפול לבחירה 17. בקיצור מישהו שיחזק את ההגנה לצד ההתקפה בתמורה לעוד איזה צ'ופר, שחקן מנוסה למשל כמו שהזכרת.
מילספ?

88nothing

Active member
יותר מMLE? באמת ככה אתה מעריך את מילספ?
אני יותר חשבתי בכיוון של 7M לעונה בחוזה ל2 עונות.

לא חושב שדנבר ירצו\יוכלו לתת לו יותר, הם חייבים לשלם לגראנט הון.
ומי חוץ מהם צריכה אותו וגם יכולה להשלם?

Krit123

Well-known member
יותר מMLE? באמת ככה אתה מעריך את מילספ?
אני יותר חשבתי בכיוון של 7M לעונה בחוזה ל2 עונות.

לא חושב שדנבר ירצו\יוכלו לתת לו יותר, הם חייבים לשלם לגראנט הון.
ומי חוץ מהם צריכה אותו וגם יכולה להשלם?
ככה אני חושב שהוא מעריך את עצמו, אני לא רואה סיכוי גבוה שהוא מקבל הצעה זהה מהוולבס ומעדיף ללכת לשם. אני מאמין שיש קבוצות שימצאו ערך בניסיון והגיוון שהוא מביא.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מה עם השמועות לגבי סימונס?
נעלמו כמו שצצו?

Rapgamer

Well-known member
אז בקצרה-
הסגל של מינסוטה הוא אכן מהיותר חלשים במערב. מדברים על איפה הם ביחס לתחתית אבל כמה קבוצות נמצאות בתחתית הזאת? ממפיס טובים, ניו אורלינס טובים, פיניקס טובים, גולדן יקפצו מעל כל החבורה הזאת. ואני מדבר פה על קבוצות לוטרי בלבד. למינסוטה יהיה קשה מאוד להגיע לפלייאוף עם הסגל הנוכחי.
מסכים שהחור הוא בעמדה 4 כרגע. הרננגומז צפוי לקבל יותר דקות מאשר ג'יימס ג'ונסון שנדחק מחוץ לרוטציה במספר קבוצות. אולי ספלמן יראה מגרש, אולי ג'ייק ליימן שהוא אחלה שחקן אבל בתכלס סווינגמן שהעמדה הקלאסית שלו היא 2-3. הוא גבוה אבל לא במבנה ביג מני בכלל.
במצב הנוכחי יש מצב שההגנה שלנו תהיה בוטום 3-5 בליגה.

הבחירה שלנו בעונה הבאה מוגנת טופ 3 ואכן הציפייה היא לשדרג את הסגל על חשבון הבחירה #1 בדראפט. מכיוון שזו שנה בלי פייבוריטים ברורים זה פוגע ב-trade value של הבחירה. בן סימונס יהיה מדהים כמובן אבל לא חושב שיש לנו את הנכסים להביא אותו.
בסך הכל אני די סומך על גרסון רוזאס שידע לתמרן בהתאם לזמינות של שחקנים ולחפש טרייד שיתאים לנו. ואם "ניתקע" אם הבחירה מקווה שבאמת יצא ממנה שחקן שהוא לפחות חצי ראוי להיבחר ראשון בדראפט.

אז בקצרה-
הסגל של מינסוטה הוא אכן מהיותר חלשים במערב. מדברים על איפה הם ביחס לתחתית אבל כמה קבוצות נמצאות בתחתית הזאת? ממפיס טובים, ניו אורלינס טובים, פיניקס טובים, גולדן יקפצו מעל כל החבורה הזאת. ואני מדבר פה על קבוצות לוטרי בלבד. למינסוטה יהיה קשה מאוד להגיע לפלייאוף עם הסגל הנוכחי.
מסכים שהחור הוא בעמדה 4 כרגע. הרננגומז צפוי לקבל יותר דקות מאשר ג'יימס ג'ונסון שנדחק מחוץ לרוטציה במספר קבוצות. אולי ספלמן יראה מגרש, אולי ג'ייק ליימן שהוא אחלה שחקן אבל בתכלס סווינגמן שהעמדה הקלאסית שלו היא 2-3. הוא גבוה אבל לא במבנה ביג מני בכלל.
במצב הנוכחי יש מצב שההגנה שלנו תהיה בוטום 3-5 בליגה.

הבחירה שלנו בעונה הבאה מוגנת טופ 3 ואכן הציפייה היא לשדרג את הסגל על חשבון הבחירה #1 בדראפט. מכיוון שזו שנה בלי פייבוריטים ברורים זה פוגע ב-trade value של הבחירה. בן סימונס יהיה מדהים כמובן אבל לא חושב שיש לנו את הנכסים להביא אותו.
בסך הכל אני די סומך על גרסון רוזאס שידע לתמרן בהתאם לזמינות של שחקנים ולחפש טרייד שיתאים לנו. ואם "ניתקע" אם הבחירה מקווה שבאמת יצא ממנה שחקן שהוא לפחות חצי ראוי להיבחר ראשון בדראפט.
תכלס זה נראה שפספסתם את ההזדמנות לבנות סגל סביב CAT, לא?

88nothing

Active member
מוקדם להגיד, טאונס חתום לעוד 4 עונות.
אין למינסוטה חוזים רעים, גם אם דיאנג'לו אוברפייד זה לא בהרבה.
יש בחירת דראפט ראשונה השנה.
יש את החוזה הנגמר של ג'ונסון בשביל טריידים.
הסגל מאוד צעיר.

Rapgamer

Well-known member
קצת מוקדם לקבוע שפספסנו. העונה האחרונה הוחרבה על רקע פציעות. יש לנו את טאונס ודיאנג'לו שלדעתי קצת אוברייטד אבל יש מצב שישחזר את היכולת הטובה מברוקלין. אולי.
גם מאליק ביזלי היה טוב בינתיים במשחקים המועטים ששיחק אצלנו.
תוסיף לזה את אוקוגי (שתי עונות חיוביות בליגה עד כה) ואת קולבר (עונת רוקי פחות חיובית) ויש מצב שזה חלק מגרעין די טוב.
השאלה הנוספת כמובן היא האם נפגע בבחירה מס'1 בדראפט השנה, או נצליח להשיג value טוב בטרייד, במידה וכן אני חושב שדוקא אנחנו בעמדה די טובה להרכיב קבוצה מנצחת בסופו של דבר.

למעלה