מיצי

orit-f

New member
מיצי

מיצי נושם כבר יומיים בכבדות רבה מאוד! הרופא נתן לו ביום שישי מעט וואליום חד פעמי להגברת התיאבון והוא אכן אכל המון. מאז בערב הוא נושם מאוד כבד. מה עושים?

טל קר

New member
דחוף לוטרינר. לא עושים שום דבר

לבד. מחר על הבוקר קוראים לוטרינר. במיוחד כשהוא רק כרגע בקושי יצא מסכנת חיים.

orit-f

New member
הוא מאושפז

הוא מאושפז כבר שבועיים (!!!!) אצל הוטרינר!!! שבועיים רצופים! הקטע שזה קרה בשבת! והיה רק רופא תורן! שאני ממש לא סובלת!!! ואנחנו הגענו בשתיםם בצהריים בשבת כשהוא הגיע (הוא הודיע לנו מתי הוא יהיה ) ושמתי לב שהמזגן מכובה!!!! צעקתי עליו שהוא לא הדליק את המזגן גם בלילה אבל מסתבר שבלילה המזגן באמת תמיד מכובה! אבל משמונה בבוקר עד הצהריים נורא חם! והכל סגור שם!!!! איך התעצבנתי עליו!!! אבל השאלה שלי היא האם הוא צריך כבר להתאושש מזה???? האם זה קשור לוואליום??? הוא בהשגחה רפואית תמיד! הוא מאושפז! ככה שאנחנו ממש לא עושים שום דבר לבד!

dana15

New member
חיזוק נפשי ועוד עצה אחת

היי אורית. רק רציתי לומר לך שאני מבינה אותך. כל הכבוד שאת משקיעה בחתול כל מה שצריך. אולי תפני לוטרינר נוסף לייעוץ? לעיתים זה מה שמציל את בעל החיים. במקרה כזה של חיים ומוות אסור להיתפס למחשבות כמו לא "נעים לי מהוטרינר הקבוע" וכולי. מה שחשוב זה הבריאות של החתול! בהצלחה ותספרי לנו מה שלומו

אדווה ג

New member
מסכימה

כדאי לפנות לעוד יעוץ, ואני יספר על המקרה שלי: החתולה שלי גססה ודיממה. לקחנו אותה לוטרינר, שילמנו כסף על מה שהיינו צריכים, וכלום לא עזר. כלומר, זה עזר לתקופה מסויימת אבל זה חזר אחר כך. הוטרינר אמר שאין לה סיכוי, ועדיף שנרדים אותה. אבל אנחנו החלטנו לא להקשיב לו והלכנו לבית החולים לחיות בבית דגן נדמה לי. זה פשוט מדהים! ממש כמו בית חולים של בני אדם, הכל כל כך משוכלל! שמה ניתחו אותה, ונתנו לה סיכויים קלושים. חשבנו שהיא לא תשרוד, שהיא תמות. אבל היא כן שרדה, לאט לאט. היום היא חיה באושר ואושר!!! אז באמת תיקחו עוד חוות דעת. ובית החולים לחיות הזה מאוד מומלץ אם יש ניתוח ממש מסובך, והתנאים מאוד טובים, גם תנאי האישפוז.

למעלה