מיקרה מפחיד ומצמרר שקרה לי אתמול בלילה

Mad Horse

New member
מיקרה מפחיד ומצמרר שקרה לי אתמול בלילה

היי אז ככה אני גר במושב בדרום הארץ ולידינו יש חוות של סוסים שאחת מהן ניסגרה בגלל שהבן אדם פלש לשטחים לא שלו והיה בלאגן בכל מיקרה הוא סגר את המקום ונישארו שם שלוש סוסים שלטענת הבחור הם משמשים לרעיית הבקר במירעה הסמוך בכל אופן עד לפני שבוע הבחנתי שאחת מהסוסים רזה בצורה קיצונית ופניתי לעמותה שמטפלת בהתעללות בחיות ובינהן גם סוסים וחמורים וכו.. הבחורה מהעמותה ביקשה ממני לבדוק איך התנאים שם באורווה אבל ביקשה שאכנס בשעות היום או הצהריים ושיהיה מישהו במקום אני אישית בן אדם ללא פחד אבל באמת תיכננתי ללכת למקום כאשר יש מישהו שנימצא בשעות היום אבל העבודה תמיד תופסת לי את כל היום וככה שיהתה לי אפשרות לגשת לשם או ממש מוקדם בבוקר או בשעות הערב/לילה בכל אופן אתמול כבר הגעתי למסקנה שאני מורח את כל העסק יותר מדי והחלטתי לגשת למקום לבדוק מה מבצם של הסוסים ובאילו תנאים אז אחרי העבודה שסיימתי לבשתי מעיל שחור ומכנסי דגמ'ח שחורים וחרמונית שחורה כי היה קר בטירוף ויירד גשם חיפשתי פנס אבל לא מצאתי אז העדפתי ללכת בלי בכל אופן לקחתי את הסלולארי ויצאתי עם האופניים שלי לכיוון החווה הנסיעה לשם הייתה די קשה כי הבוץ נידבק לדפנות הגלגלים והכביד על אופן הדיווש והתלכלכתי מהחתיכות בוץ שעפו לצדדים בכל אופן המקום הוא מקום ענק ויש שם גם מירעה צמוד אליו והוא נימצא על עליה ממש גבווה כמו מין הר שצריך לטפס אז הגעתי לשער של המירעה שלהם ונעלתי שם את האופניים את העלייה עשיתי ברגל התחלתי לעלות למעלה בשביל שמיועד לרכבים שמוביל לחנייה של האורווה שם ויש לציין שהכל מסביב חושך מוחלט כי אין שם אף אחד והמקום סגור בכל אופן הגעתי לחניה אחרי 0 דקות טיפוס והתחלתי להתקדם לכיוון האורוות שלהם המקום היה מצמרר בחושך זה הזכיר לי בתי מטבחיים שראיתי בסרטים איך ששוחטים סוסים ופרות אבל המשכתי הלאה בכל מיקרה הגעתי לשער של האורווה שהיה נעול אבל הגדר מסביב כבר לא הייתה וניכנסתי מסביב התחלתי לקרוא ולשיאול האם יש מישהו וצעקתי גם אפילו אולי השאירו שם איזה מישהו שישמור למרות שלא היה ספק אם המקום כלכך חשוך וניראה נטוש שאפילו הומלסים מפחדים לשהות בתוכו אז הבנתי שאין איש שם ואחרי שעברתי על יד 2 אורוות שמעתי דפיקות באחד הקירות של האורווה הרחוקה קצת 50 מטר ממני חשבתי שמישהו נימצא שם או שזה אולי הומלס שהערתי כתוצאה מהפסיעות הכבדות בגלל הבוץ שנידבק לנעליים והתחלתי לצעוק אם יש שם מישהו אבל לא הייתה תשובה ועדיין שמעתי את הדפיקות אז התקדמתי לשם בזהירות והדפיקות נעצרו וכשניסכנסתי בהתחלה היססתי אם להיכנס אז גיליתי שזה הסוסים שנישארו במקום וכניראה הם שכבו וכתוצאה מהרעש שעשיתי הם קמו בכל אופן בדקתי אותם וראיתי שהמצב של 2הסוסים האחרים טוב אלא רק הסוסה האחרונה רזה וניראתה מבוגרת האמת שניסיתי לצלם תמונות של הריזיון שלה בפלאפון אבל זה היה לא אפשרי מכיוון שאין לי פלאש והיה חושך מצרים ליד הסוסים הייתה מונחת חבילה של חציר פתוחה שכניראה מזה מאכילים אותם אז לקחתי ושמתי לכולם שיאכלו והתחלתי לחזור בחזרה בדרך חזרה אחרי שיצאתי מהאורווה והגעתי לחנייה פתאום אני שומע ורואה את אחד השיחים זז אבל לא זז כמו שחיה נגיד ניכנסת בו אלא כמו שמישהו אוחז בענף ומטלטל אותו בחוזקה לקחתי את הפלא פון ביד ולחצתי על המקשים כדי שייעשה קצת אור שאוכל לראות מה זה והתחלתי לשאול מי זה ואיך שדיברתי הענפים של העץ התחילו להשתולל כאילו מישהו שמע אותי ומנסה להסתתר ואני עדיין שואל מי זה יש מישהו אמרתי שאני לא שומר ושזה בסדר אני רק מיסתכל ואז ראיתי משהו בדמות ראש של בן אדם ושאלתי אותו מי זה אבל ראיתי אחר כך שיח מרעיש כאילו הדמות מתרחקת אז ישר התקדמתי לעבר הדמות אבל מה שהכי הפחיד אותי וקפאתי לדקה וחצי זה שאחרי השייח לא היה כלום להסתתר בו אלא רק מדשאה ענקית ובמקום שאני עמדתי יכולתי לראות הכל עד למטה איפה שהאופניים שלי היו קשורות אם היה מישהו או חיה בתוך שהייתי עוד מספיק לראות אותם אחרי חצי דקה קיבלתי משב רוח לפנים והרגשתי כאילו אני בסביר כל הגוף שלי רעד והלסת שלי התחילה לרעוד ולנקוש בשיניים זה היה מוזר כי לא הייתה רוח בכלל רק היה קר וירד גשם מדי פעם אז הבנתי שאני לא אמור להיות שם והתאים השחורים התחילו להתעורר התחלתי שיש שם יישות כלשהי שלא מעוניין שאתקרב לשם אז כניראה שהבנתי טוב מאוד את הרמז והתחלתי לרוץ לכיוון האופניים ומשם תוך רבע שעה הייתי בדירה במושב מיותר לציין שלא נירדמתי כל הלילה בגלל החוייה הלא נעימה שחוויתי ודרך אגב אני אדם מאוד מאמין אבל די ספקן שמדובר בעולם הבא היום שהלכתי לעבודה יש שם בית כנסת ליד סיפרתי לגבאי של הבית כנסת את הסיפור והוא עשה לי ברכת מי שברך וגם את בירכת הגומל ואמר לי להדליק נר נשמה אני לא התווכחתי איתו כמובן אבל ששאלתי למה צריך להדליק נר נשמה אז הוא הסביר לי דבר שאני חטפתי שוק ואם הייתי יודע אותו לא הייתי מתקרב למקום מכלתחילה הוא סיפר לי שבמקום שם היה סיכסוך בין עובד אורווה שטיפל בסוסים ובין מדריך רכיבה לפני שנה ושהעובד שטיפל בסוסים הלך עם המדריך מכות ואז הזמינו מישטרה ופתחו לאותו בן אדם תיק ורצו לפטר אותו מהמקום אלא שהבן אדם לקח את הדבר כל כך קשה שהוא השתכר לגמרי ורכב על הסוסה שלו באחד הערבים שכולו שתוי וכניראה שהוא נפל ממינה וקיבל מכה בראש ונישאר שם כל הלילה כי בבוקר מצאו אותו מת במגרש כשהעיניים שלו מלאות בדם עד היום יש שמועות שהמקום הוא אחד מהמוקדים הכי רלוונטים לטקסי סיאנסים ועילוי נשמות הכי מוצלח שיש בכל אופן אני כרגע מאוד מודאג היום אני ידליק נר ויבקש סליחה ומחילה בהזדמנות אני גם יעלה לקברו ויניח פרחים וידליק נר השאלה שלי האם יכול להיות שבאמת הנשמה של הבחור הוציאה עליי את זעמה ? ואיזו דרך אפשר לפייס נשמת מת? האם שהגעתי הבייתה הנשמה שלו יכולה גם לשכון בתוך ביתי? אודה לכם על התשובות והעזרה נתי

תדליק לו נר לעילוי נשמתו

אתה לא יכול לפייס את המת אבל יש אנשים שמומחים לכך, באיזה מושב בארץ מדובר? אין ביה שהרוח שלו תרדוף לביתך וזה לא קשור לנוכחות שלך, הוא תקוע שם ז'א הנשמה שלו ויש לעשות שחרור לנשמת המת וטיהור לאורווה עוד לפני שקראתי את סוף הסיפור תהיתי על מישהו שנפטר שם היה מאוד קשור לסוסים, הנשמה של הבחור לא הוציאה את זעמה עליך אלא נסתה למשוך את תשומת ליבך, אין לו שום דבר כנגדך פשוט אתה היית שם בזמן והמקום שהוא היה שם. לינוי

Mad Horse

New member
שלום לינוי ותודה על ההסבר אני רק יעדכן

שהסוסה לפחות כרגע מקבלת יחס חם. לגבי התקרית שהייתה לי באורווה. אז שבוע שעבר ביום שני ביררתי על הבחור שנהרג שם בחווה פרטים על האופי שלו איזה מין אדם הוא היה. ונאמר לי שהוא סך הכל היה בחור טוב ורגוע אבל אף אחד לא יכל להגיד לי (והסתובבתי בין כמה אנשי צוות שהיכרו את הבחור ז''ל) למה קרתה התקרית הנוראה הזאת. מה שכן אחת העובדות שם אמרה לי שכמה תלמידים שם עשו אנדרטה לזיכרו וכשהיא תיארה איפה היא נימצאת היא גרמה לשערות שלי כמעט לקמור. היא ציינה שהאנדרטה נימצאת ליד החניה בצד מול המידשאה.ותוך כדי דיבור איתה עשיתי אחד ועוד אחד והבנתי שהשייח שהיה שם הוא העץ ששתלו לזיכרו וזה העץ שהרעיש ושהדמות הופיעה מתוכו. דליתי עוד פרטים מהצוות שהיה במקום ובעזרת ה' יום חמישי בלי נדר אני יעלה לקיברו ואדליק נר שם. המושב הוא מושב גת (על שם קרית גת כניראה כי הוא ממש צמוד לעיר) ודרך אגב ביררתי עד כמה הבחור היה קשור למקום. והתברר שהוא היה עובד שם 5 שנים כמעט והיה מאוד קשור לסוסים שם. חלק אמרו שלאחר המיקרה בשעות הערב היו מתרחשים כל מיני תופעות מוזרות בחווה שם. האנשים סיפרו הרבה דברים שהיו נישמעים לי פעם מגוחכים אלאימלא קרה לי המקרה הזה. מה שכן זה הוסיף לתובנה שלי שאין שום ויכוח בכלל שקימים חיים לאחר החיים האלה והחיים כאן הם רק ניסיון והתחלה לחיים שאחר כך בכל אופן תודה רבה על העזרה ואני ימשיך לעדכן נתי

הרצון שלך להאמין בקיום ישות גובר על המציאות

" קיבלתי משב רוח לפנים והרגשתי כאילו אני בסביר כל הגוף שלי רעד והלסת שלי התחילה לרעוד ולנקוש בשיניים זה היה מוזר כי לא הייתה רוח בכלל רק היה קר וירד גשם מדי פעם". רצוי שתחליט אם הייתה רוח או לא.

שלום גם לך

באותו לילה לא הייתה רוח וזה מה שמוזר לי ושהכי הפחיד אותי שבאותו דקה שהדמות הייתה וניסיתי להגיע אליה פתאום פרץ אליי משב רוח לתוך הפרצוף וזה מה שהפליא אותי וגרם לי לחשוב שזה יישות אחרת תאמין או לא זאת כבר החלטה שלך

אני לא שולל את מה שראית..

אני אישית גם ראיתי הרבה פעמים בעצמי דברים דומים אני רק אמרתי שלפי איך שהצגת את זה היה נראה שישנה סתירה אבל אם האיטואיציה שלך אומרת לך שזה היה מהסוג הזה אז אף אחד לא יכול להגיד לך אחרת.

למעלה