מיקרוגל דיגיטלי

usafun

New member
המיקרוגל גמר את הסוס. מחפש מכשיר דיגיטלי חדש ואמין, אבל פרמטר חשוב שהיה לי בעבר ולא היה קיים בזה שעכשיו התקלקל - אני רוצה שתהיה לי אפשרות לתכנת את השניות כרצוני, ולא כפתור שמובנה בו לחיצות קבועות של חצאי דקות וכול'.
למשל, אם בנוכחי רציתי לחמם ל - 50 שניות, הייתי צריך ללחוץ שתי לחיצות של חצי דקה ולעמוד על המשמר כשמגיע לזמן המתאים. אני מחפש מכשיר שאוכל לתכנת בדיוק
ל - 50 שניות (אני מניח שאת העוצמה ממילא ניתן לכוון בכל המכשירים).

trilliane

Well-known member
מנהל
זו תכונה בסיסית שקיימת בכל מיקרוגל שפגשתי עד היום; אולי היה לך מכשיר קטן וזול במיוחד? כשאתה קונה פשוט שים לב שיש לך לוח ספרות (ואז אתה מקיש כמה שבא לך).

usafun

New member
זו תכונה בסיסית שקיימת בכל מיקרוגל שפגשתי עד היום; אולי היה לך מכשיר קטן וזול במיוחד? כשאתה קונה פשוט שים לב שיש לך לוח ספרות (ואז אתה מקיש כמה שבא לך).
האמת שלא מדוייק. גם במקום העבודה שלי יש מיקרוגל לעובדים שההפעלה שלו היא בלחיצות של חצי דקה. אולי מישהו יכול להמליץ על דגם כלשהו לפי האפיון שדרוש לי?

trilliane

Well-known member
מנהל
האמת שלא מדוייק. גם במקום העבודה שלי יש מיקרוגל לעובדים שההפעלה שלו היא בלחיצות של חצי דקה. אולי מישהו יכול להמליץ על דגם כלשהו לפי האפיון שדרוש לי?
מה לא מדויק? שגם במקום עבודתך חסכו? כאמור, זו לא תכונה מיוחדת; יש אין ספור דגמים כאלה, אתה יכול להתרשם מהמגוון ולסנן לפי מחיר, מותג וכו' בכל חנות או אתר להשוואת מחירים. רק שים לב שיש לוח ספרות, ואתה מסודר. :)

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שאלה כמה אתה מוכן להשקיע ואיזה נפח דרוש לך. לאחרונה חיפשתי אחד עם נפח גדול, ללא גריל ועם טיימר נוח, אז זה היה הטוב ביותר שמצאתי.
רכשתי אותו לקראת "שישי השחור" ואז הוא עלה קצת פחות, אבל מכל מה שבדקתי (ובדקתי), זה נראה "כהכי טוב".
וכן. במכשיר הזה אפשר לכתוב 054 ואז הוא יעבוד 54 שניות.

usafun

New member
אחלה.תודה.
יש לך נסיון עם מיקרוגל עם גריל? זסה חוסך באמת צליה באמצעות טוסטר אובן או טוסטר לחיצה? כי ברור שתנור זה לא מחליף.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אחלה.תודה.
יש לך נסיון עם מיקרוגל עם גריל? זסה חוסך באמת צליה באמצעות טוסטר אובן או טוסטר לחיצה? כי ברור שתנור זה לא מחליף.
ועוד משהו... אני כשלעצמי חיפשתי מיקרו מהיותר גדולים. בין אלה, המבחר היה קטן מאד, והאלטרנטיבות לסמסונג היו שארפ או מרפי ריצ'ארדס. אז לאחר שקראתי ביקורות בזאפ, היה כבר קל מאד לקבל את ההחלטה הסופית.... ועדיין, לא ממש בלב קל.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כן. יש לי ניסיון. היו לי 2 מיקרוגלים (קודמים) עם גריל.
בראשון כמעט ולא השתמשנו בגריל, כי ממילא יש תנור אפייה עם הרבה יותר אפשרויות, ובחיאת... כשאתה כבר רוצה לחמם משהו במהירות, הגריל זה לא מה שממש מעניין אותך...
ובשני? קנינו שוב, כי בראשון היה - אז למה שלא יהיה גם בשני? אמה מה? בגלל שכמעט ולא הפעלתי אותו (אולי למעט פעם אחת בהתחלה, כשהסתקרנתי לבדוק "ביצועים")... מה נהיה? האיטלקי הזה ד'לונג'י נעלב, ובכל פעם שניסיתי (לאחר שחלפה תקופה לא קצרה) להפעיל שוב את הגריל, הוא פשוט קיצר [הקפיץ את הפחת]. אז אמרתי.. "טוב. בלי טובות"... אז כשהוא התקלקל לקראת סוף אוקטובר, שוחחנו על "האם שווה לחשוב על תיקון או שנקנה חדש"? וההחלטה הייתה שקונים חדש. "אבל הפעם בלי גריל. חבל על הכסף". אז חיפשתי ומצאתי דגם טוב ללא גריל ונכון. הוא עוד לא כל כך הרבה זמן בבית. אבל הוא באמת עובד טוב מאד. מחמם יחסית מהר מקודמו, ומה שעוד יותר טוב, החימום גם אחיד יותר.
חסרונות? יש כמה. 1. הדלת כהה מאד ולא רואים מה קורה בבפנוכו אם לא עוצרים ופותחים. בעסה. 2. בגלל כהות הדלת, כל נגיעה מותירה טביעת אצבע. חייבים לדעת איך לגעת או שהמראה מתחרבש. 3. התלת גלגל שמתחת לצלחת הוא באיכות ירודה. די מרעיש ומעצבן. למזלי, התלת גלגל של קודמו התאים בגודל והוא עושה את העבודה בשקט וללא תלונות מרעישות... סך הכל, נראה לי קנייה טובה.

evike

Active member
מנהל
קנינו אחלה מיקרו של סמסונג, לפני כמה שנים. יש גם אפשרות להחליט על כל 5 שניות עד דקה, ומעל דקה כל 10 שניות. כמובן יש גם לחיץ ל30 שניות וכפולותיה. הדלת כהה, אבל כשהוא עובד ניתן לראות את מה שבפנים. (מה כבר יש לראות...)

קבצים מצורפים

• מיקרו סמסונג.jpg
    מיקרו סמסונג.jpg
    KB 13 · צפיות: 4

evike

Active member
מנהל
מצאתי תמונות של המיקרו, אבל בחיפוש לפי הדגם, כנראה ששינו אותו. טוב, הוא בן 4+-.
הדגם שלי MS23F301T או 2T, לפי החוברת.

למעלה