מירבי!!! ספרי מה קורה!! את מצלצלת

נונה33

New member
מירבי!!! ספרי מה קורה!! את מצלצלת

אליה כמה פעמים ביום????? איך את מרגישה????? איך היא מרגישה???????. את מנג´סת לה??????. כמה ימים היא נחה??????. אוהבת נונההההההההההההה

מירבי*

New member
ההחזרה היתה ביום חמישי...הזמן לא זז

לדעתי..אני מרגישה מצויין, מלאת תקווה אם כי הנסיון הרב שלי לימד אותי לא לפתח צפיות גבוהות מדי כדי שהאכזבה לא תהיה קשה מדי. גם הפונדקאית שלי מרגישה טוב, חוץ מהטוסיק המסכן שלה, אני מזריקה לה כל יום גסטון, מכירה כמה הנאות גדולות יותר מהזרקת גסטון, אבל היא לא מתלוננת חמודה אמיתית, בגלל שאני מזריקה לה, יוצא לי לראות אותה כל יום בצהריים. היא שכבה 3 ימים אחרי ההחזרה ועכשיו חזרה לשגרה, כמובן שהיא נמנעת מפעילות גופנית מאומצת. מירבי*

אולה *

New member
הי מירבי! בקשר לטוסיק ../images/Emo3.gif

ממליצה בחום על משחה הומאופטית "טראומיל" - נמכרת בבתי מרקחת. היא הצילה אותי בתקופת הגסטון (אין זריקה גרועה ממנה). חוץ מזה, מומלץ לחמם את האמפולות, אבל את זה את בטח מכירה מנסיון אישי. אולה.

מה זההההההה זריקות מירבי..

הרופא שדברתי איתו זה שיטפל בי במהלך ההריון אמר שאקבל בכדורים משהו לחזק את ההריון הוא לא דיבר על זריקות כלל מה זה הגסטון הזה בכלל? דרדסית שמפחדת מזריקות ואו לי יש מזל שלא יהיו זריקות

חוץ מזה מה היא ישנה אצלך יפה

מאוד..אני לא חושבת שאצלנו יקרה דבר כזה..לי יש בן זוג וילדים...מה אין לה ילדים מה היא ישנה אצלך עם הילדים שלה? דרדסית

מירבי*

New member
מה פתאום, היא לא ישנה אצלי, היא גרה

באותה עיר שאני גרה, יש לה בית וילדה, יש לה חיים משלה. אני נוסעת אליה כל יום בצהריים כדי להזריק לה, ככה יוצא שאני רואה אותה כל יום. מיבי*

מירבי, שאלה לי אליך..

אני הבנתי שממליצים בפונדקאות לנתק קשר בין הפונדקאית והאם לאחר הלידה. האם חשבתם מה יקרה אצלכם, באותה עיר, במידה ובמקרה תפגשו... האם תמשיכו ללכת או שתראי לפונדקאית את הילד שבעגלה מקווה שהבנת את השאלה שלי כי זה נושא מאוד חשוב

מירבי*

New member
כמו בהרבה מקרים, גם פה חשובה

טובת הילד,העובדה שהפונדקאית תהיה בסביבתינו לאחר שיוולד הילד יכולה להטעות אותו מאוד..גם לנו כל נושא הפונדקאות קשה לעיכול אז בטח ילד יתקשה להתמודד עם העובדה שהיא ילדה אותו אבל אני אמא שלו... פרט לכך, אני חושבת שבמידה כזו או אחרת אנחנו נישאר איתה בקשר, הילדה שלה משחקת עם הילדה שלי, הן חברות כרגע, גם פה הולכת להיות בעיה לא פשוטה, ילדים אומרים את אשר על ליבם, וכשנגיע לרגע שהתינוק שגדל בבטן שלה יינתן לנו לא יהיה קל לילדות עם זה. לסיכום...אין לזה תשובה אחת..ימים יגידו...זה עוד רחוק מאיתנו...הדך עוד ארוכה.. בהצלחה לך.. מירבי*

וואו, לי זה נראה כ"כ מסובך עכשיו

ביחוד לאחר החברות בין הילדות נראה לי שטובתכם וטובת הילד הינה ניתוק מוחלט ובהצלחה רבה לך !!!

אולה *

New member
הי דרדסית!

מדובד בתמיכת פרוגסטרון. התמיכה יכולה להינתן בכמה אופנים - בכדורים, בנרות, בזריקות. לכל רופא יש שיטה אהובה, ולכל אשה יש תגובה אינדיבידואלית. אל תפחדי! בהצלחה!!!

ואוו..נרגעתי אז זהו ד"ר קול הרופא

שיטפל בי אמר שאני יקבל את הפרוגסטרון בכדורים...אבל אמרתם את זה אחרת ואמרתם זריקה...וכבר התקשרתי לאשה שאני עושה לה תתינוק ואמרתי לה מה הוא לא אמר כלום על זריקות כל יום..עכשיו נרגעתי... דרדסית נושמת לרווחה

אני כותב זאת כתגובה אבל זה בהכללה

מעניין אותי איזו הכנה עוברות פונדקאיות בהבט של הבנת התהליך הרפואי לקראתו הן ניצבות פונדקאית עוברת הרי למעשה את אותו תהליך שעוברת אישה בטיפולי פוריות לקראת החזרת עוברים מוקפאים נשים (או זוגות ברוב המקרים) שמגיעות לשלב החזרת מוקפאים כבר מכירות את רוב התהליכים, הזריקות, פרוטוקולי ההורמונים ועוד כי כבר עברו השריות ביוץ, הזרעות ולפחות הפריית מבחנה אחת. בשל כך רובן ככולן מודעות לתהליך שבפניהן. האם הפונדקאיות נחשפות למידע זה ? האם זה "באחריות" ההורים הביולוגיים לעתיד להעביר מידע זה מנסיונם (וכאמור סביר להניח שיש להם אבל לא בהכרח) ? ליאור

ליאור...לי לפחות היתה שיחה עם../images/Emo22.gif

הרופא שיטפל בי ד"ר קול והוא הסביר לי את כל התוכנית שתהיה מבחינת הכדורים שאצטרך לקחת לפני ההריון ואחרי שאתפס להריון עוד במשך חודשים שלוש . וכל זה נעשה לפני השיחה עם הוועדה שאהיה מודעת לסוג הטיפול ולא נאמר לי על שום זריקות...בכל מקרה הוא גם הקריא לי מסמך המורה על הסיכונים שבהריון ובלידה ואני הייתי חייבת לחתום על זה שאני מודעת לסיכונים של הריון ולידה וכ".. בכל מקרה לדעתי הפונדקאיות מקבלות אינפורמציה מלאה מהרופא המיועד לטיפול לפני החתימה אפילו ולא מההורים. דרדסית

מירבי*

New member
היי ליאור..מחובתו של הרופא המטפל

להביא לידיעת הפונדקאית את כל מה שכרוך בטיפול, הרופא יסביר לה מה היא עומדת לקבל, באיזה מינון ומה תפקיד התרופה שתירשם שלה, כמו כן תופעות הלוואי האפשריות של כל אחד מהחומרים שהיא תקבל. בנוסף ידבר איתה הרופא על ההריון שיגיע, על האפשרות שההריון יהיה מרובה עוברים וכל מה שמשתמע מהריון מרובה עוברים במידה ויתקיים. והדרדסית צדקה כשכתבה שעל הפונדקאית לחתום על מסמך החושף בפניה את הסכנות שכרוכות בטיפול, בהריון ובלידה. יום נפלא ליאור מירבי*

כן ד"ר קול מאלישע..ואפילו הוא יילד

אותי ..הם ישלמו לו כסף שיהיה בלידה בכל זמן שלא יהיה גם א זו לא תהיה המשמרת שלו. דרדסית

מירבי*

New member
פעולת הזריקות והכדורים זהה דרדסית

העניין הוא שעם זריקות זה פעם אחת ביום וזה בטוח נשאר בגוף, עם הכדורים שהם אגב להחדרה ולא לבליעה ההתעסקות שונה, מדובר בפעמיים ביום, וצריך קצת לשכב אחרי זה כדי שזה ישאר בפנים, הרופא החליט בהתייעצות עם הפונדקאית שהיא תקבל זריקות ולא כדורים, לגבי היעילות, לא הוכח שיש יותר הריונות עם זריקות מאשר עם כדורים, זה עניין של העדפה.
מירבי*

מירבי*

New member
היי אולה ../images/Emo20.gif אוי הטוסיק הטוסיק....

כן, אני מחממת את האמפולות לפני שאני מזריקה לה...לשמחתי אין לה אפצסים או גושים מהגסטון, נשארים לה קצת כחולים, אבל היא לא מתלוננת החמודה הזאת. אני פשוט מאוד רוצה להקל עליה, לא שמעתי על המשחה הזאת שאת ממליצה, אשמח לנסות אותה, היא מרגיעה את המקום אחרי הזריקה או מאלחשת? תודה על העצות יקירה.. יום נפלא..היית בחוץ היום?....קיץ ממש...
מירבי*

אולה *

New member
תרופות לטוסיק יפה!!! ../images/Emo3.gif

מדובר במשחה הומאופטית נגד מכות וסימנים כחולים. היא לא מאלחשת. אבל אחרי שמורחים אותה פעמיים-שלוש ביום, הטוסיק כואב הרבה פחות. יום טוב לך!!! אולה.

למעלה