מירוץ תורכיה - סיכומים ופרשנויות

NYMets Man

New member
אדיר! ענק! שולתתתת!!!1111

כמובן שאני משוחד כן? אבל נחמד לקבל קצת נחת מהחברה באדום ולצחוק על המלטון משלים סיבוב על הג'אנט. מירוץ לא איי איי איי, חבל על קוביקה שאיבד הרבה נקודות, אבל שימו לב. מי אמר לכם לשים לב לקובליינן?

lb22

New member
אני אמרתי? :)

ומירוץ לא משהו בכלל.... לא היה מעניין חוץ מהקטע של המילטון (פעם שניה גלגל שמאל שלו מחליט לאבד חיים).... ודווקא זבלונזו מרוויח מזה באסה.. אבל פורצה פרארי!!! יאלה מאסה יאללללה קימי!

NYMets Man

New member
גלגל ימין אחי

וגם פעם קודמת זה היה גלגל ימין... ועזוב אלונזו, באמת לא משנה... הוא נהג לא רע דווקא. בלי קשר, מקווה ששבוע הבא יהיה שחזור, אמן

NYMets Man

New member
לפחות בזה הם צדקו

איזה בזיון הטבלה שהם פרסמו בתחילת המירוץ הייתה נראה לי מלפני המירוף הקודם או משהו וכל כך הרבה בולשיט שהם דיברו שם, כל כך הרבה אי דיוקים... זה מטריף את השכל... אני חייב ללמוד גרמנית

lb22

New member
איזה טבלה הם פרסמו?

ואם הכל ילך כמו שצריך אז במונזה המנוע של המילטון יגמור את חייו , אלונזו שוב יקבל עונש על זה שהוא מטומטם קימי או מאסה ינצחו , פרארי יעבור את מקלארן ואז נגיע למירוץ הכי טוב של השנה בספא ויהיה שמח בפניה הראשונה!!!! ד"א אני מאוד אהבתי את טל שביט אחלה בחור ושדר / פרשן סביר ביותר...הרבה יותר טוב מאילדיס רק חסרה התלהבות!

tomerol

New member
איך התגעגתי לספא!

אחד המסלולים הטובים יותר בסבב, אם לא הטוב ביותר.

tomerol

New member
מירוץ נחמד

היה די משעמם עד הפנצ'ר (יש יש יש יש!!) של המילטון, מאז התעוררתי וקיוויתי לעוד איזה פנצ'ר
אגב, שימו לב מי ניצח בווינר

man31

New member
מירוץ משעמם

בכללי התאכזבתי מהמירוץ עצמו התאכזבתי במירוץ שאלונסו הצליח לעבור את קוביצה ואת היידפלד אחרי התדלוקים אבל מה שהיה ענק זה מה שקרה להמילטון רק חבל שהוא לא גמר את המירוץ בכלל וכמובן שמאוד נהנתי לראות את מאסה מנצח

NYMets Man

New member
ואחרי ההתלהבות...

המירוץ באמת היה מאכזב מאוד. בייחוד אחרי העובדה שלאחר שלושה חודשים של מנוחה תצפה לקצת יותר, ואני לא חושב שהמירוץ הזה נתן את הפוש לעוד שבועיים. כנראה שגם בשבועיים האלה אני אתייסר. האכזבה הגדולה שלי היא מקוביצה, אולי מהקבוצה שלו. שזה פשוט לא דבר מובן שהוא נכנס לפיט לזמן מדויק כמו המתחרים שלו אבל יוצא 3 מקומות למטה. שוב מירוץ שהעקיפות היחידות שלו נראו בפיט הדבר הכי נחמד לראות המירוץ חוץ מהפנצ'ר של המילטון זה את יארנו טרולי שקביל ספין כבר בפניה הראשונה ולאט לאט עקף את כולם בחזרה

Thierry Henry

New member
מה קורה אנשים?

טוב לצערי ראיתי מהמירוץ רק 12 הקפות, אח"כ כבר ראיתי בחלקים את רוב המירוץ. סה"כ מירוץ טוב מאוד לפרארי, הפתיחה של קימי הייתה חלומית ומאסה הצליח לשמור על הרכב ועל המקום שלו די בקלות. היה קצת חבל שהיידפלד וקוביצה לא הצליחו לשמור על המיקום שלהם וכמובן גולת הכותרת של המירוץ הייתה עוד צמיג של המילטון שמתפוצץ לו..מה קרופל? דיפנרציאל קידמי שוב? סה"כ מירוץ טוב, אני נהנתי :)

למעלה