מישהו היה באחת האטרקציות של הקיץ

אנחנו לא היינו בשום דבר, אבל נראה לי שיעזור אם תגדירי
אטרקציות של קיץ

לא יודעת אם נחשב, אבל הייתי עם הצעיר ב"צעצוע של סיפור 4" (כמובן באנגלית) והיה מקסים מקסים מקסים.

הכוונה לכל מיני אירועים מיוחדים של הקיץ

סטייל פארק לגו, פארק נינג'ה, ווי פארק, עולמו של הארי פוטר בדיזנגוף, וכו', ואפשר גם מקומות של קיץ כמו פארקי מים, בריכות, חופים מוצלחים, וכו'.

אנחנו היינו ב"הרפתקה לילית בספרייה הלאומית" - הצגה שמתרחשת בחדרי הספרייה הלאומית בגבעת רם בירושלים, והיה ממש מוצלח. השחקנים היו נהדרים, הטקסט היה מעניין ומעשיר (על דמויות אמיתיות מהתרבות הישראלית), והיה מאוד מיוחד שהם נמצאים לידך ממש, מגיבים למה שהילדים אומרים כחלק מה"עולם" שלהם. הדבר היחיד שהיה לא משהו זה שהיו שירים, והשחקנים לא בדיוק זמרים (דווקא האחת שכן זמרת שרה הכי פחות...). אבל הם באמת שחקנים מעולים, וההצגה הייתה ברמה מאוד גבוהה, שמתאימה גם להורים, בלי טיפת התיילדות או חוסר אמינות (על אף שהנושא היה דברים כמו רוחות וכו'). אי אפשר להמליץ עליה כרגע, כי היום הפעם האחרונה של ההצגה לקיץ הזה (וממילא הכרטיסים כבר אזלו לפני זמן מה) - אבל אולי ההצגה תחזור (היא הייתה גם בחנוכה, למשל) - ואז כן מומלץ למי שמגיע לירושלים (ההצגה היא לגילאי 8-12 - לקחתי את בת ה-11, והיא בין 20:30 ל-22:00).

אירוע שמתקיים כל קיץ, לכמה ימים

בסינמטק בתל אביב. את השנה כבר פספסתם, אבל לכל מי שאוהבת קומיקס או ילדיה אוהבים - אני ממליצה בחום ללכת בשנה הבאה.

יש סרטי אנימציה, מכל מיני סוגים ומכל מיני מקומות. גם לילדים אבל בעיקר למבוגרים.
יש גם הרצאות וסדנאות, לילדים ומבוגרים. (ציור, אנימציה, מפגש עם אמן, כל מיני דברים).
ולאורך כל היום יש דוכנים שמוכרים חוברות קומיקס. עבור חובבי קומיקס זה יריד נפלא. גם מגוון, גם המוכרים באמת ידידותיים. והרבה פעמים - היוצרים עצמם יושבים ליד הדוכן.
וכל האווירה מאד חביבה. קצת של "חנוני כל הארץ התאחדו"

כשאנחנו היינו

הרושם שלי היה שכמעט בכל הדוכנים (אם לא בכולם - פרט להפסקות / העדרות זמנית לצורך העברת סדנא/הרצאה וכו') ישבו היוצרים עצמם. אולי זה כי מדובר היה בשישי בצהריים.

הכניסה חינם.

אפשר להסתובב בין הדוכנים, לפטפט עם האנימטורים, לצפות בדו-קרב ולצפות בתערוכות שמוצגות על הקירות ובחוץ.
אם רוצים להיכנס לסרט או להרצאה או לסדנא, כל אחד עולה בערך כמו סרט קולנוע - 35-40 ומשהו.

תודה. היינו במקרה בסביבה אתמול

וקפצנו. היה נחמד, אבל לא נכנסנו לאף סרט (כי לא היה זמן) אז זה קצת ביאס את השנייה. אבל הן נהנו להסתובב בין הדוכנים, לצייר על הלוח עם החורים לראש (וגם להצטלם עם הראש בחור) לשוחח עם הציירים, וכו'. אנחנו ההורים הסתחבקנו עם הציירת של החתולים מ"הארץ"
, ואני היחידה במשפחה שגם זכתה לצפות בדו-קרב (בעלי ושתי הילדות הקטנות מה-3 הגיעו מאוחר יותר - הגדולה נשארה בבית אז פספסה את הביקור בפסטיבל), שהיה מרשים.
באמת מומלץ למי שאוהב קומיקס או אנימציה - ניכר שכל הציירים בדוכנים אוהבים את התחום, בקיאים בו ושמחים לשוחח עליו, לתת טיפים לקומיקסאים מתחילים, וכו', וזה כבר נחמד.

הפוסט מוקדש למגזין MAD. יהי זכרו ברוך.

ליאת של עדי

New member
מנהל
הבנתי שהלגו השנה על הפנים

ובאופן כללי אני מנסה להימנע מכאלה דברים המוניים.
הרבה הולכים למרכזי הארחה של עלית קוקה קולה וכו וחוזרים עם חוויות חיוביות.
&nbsp

ליאת של עדי

New member
מנהל
נכון אותה בעיה גם אצלי

אבל המרחק גם מכריע ואם את נחושה מספיק, הבנתי שמרכז המבקרים של במבה מאפשר ילדים קטנים, תבדקי

אנחנו יותר מתעניינים בדברים כמו מרכז המבקרים של עלית,

ושם כתוב שמבקשים ספח של תעודת זהות... בחו"ל היינו במפעל לייצור גלידה. נראה לי שאת מבינה את הקו המנחה...
קולה ובמבה פחות אטרקטיביים, אם כי אני מודה שבשלב מסוים הבת הקטנה שלי נהגה לצפות בסרטונים של במבה בלופ, אז אולי נשקול את זה בכל זאת...

במבה-עברו מחולון לקרית גת

וטרם פתחו את מרכז המבקרים.
גם אנחנו מאוד רוצים להגיע לשם.
למיטב זכרוני לבמבה אפשר מגיל 5.
קוקה קולה מאפשרים רק מגיל 7.
גם לשם אנחנו מאוד רוצים אבל הם דורשים לראות ספח ת"ז
כך שאי אפשר "לבלף".
חבל
שמעתי שמקסים בשני המרכזים הללו.

מרכז המבקרים של תנובה גם הוא סגור.
שמעתי המלצות על מוזיאון הילדים בחולון.טרם היינו אבל שמעתי שמעולה.

ו....אחרון-יש תערוכת דרקונים בראשון לציון.טרם ביקרנו.נבקר,כנראה,השבוע.

מרכז המבקרים של תנובה לא היה כזה להיט בזמנו.. של שטראוס ושל
עלית הרבה יותר מוצלחים ממנו, ובקרנו בהם יותר מפעם אחת. אבל זה באמת רק מעל גיל שש.

סביון1

New member
הילדים שלי דוקא נהנו מאד בתנובה.

והיינו בשני מרכזי מבקרים שלהם, אחד ברחובות ושני בצפון.
אני זוכרת לטובה גם את מרכז המבקרים של מפעלי נייר חדרה, את מרכז המבקרים של ידיעות אחרונות (בראשון לציון אאל"ט), ואת מרכז המבקרים של רולדין בקדימה.

היינו רק בצפון.בהשוואה לשניים האחרים שבקרנו בהם, פחות נהנינו
בגלל זה כבר לא חזרנו. בשטראוס ובעלית היינו כמה פעמים, ותמיד היה נחמד (טוב, כמובן שתמיד נחמד לילדים לקבל בסוף בופה ממתקים אכול כפי יכולתך בעלית
)

למעלה