מישהו הרי יחלק את ירושלים

marabo

Well-known member
תשמע אתה לא יכול לזלזל ככה במאמציו של רה"מ להביא שלום עם האמירויות וסודן ובטח עוד מדינות ערביות. יש שלום כי רוצים שלום. אתה רוצה בחינם ?
שלום זה דבר חשוב אבל לא מוכרים כל דבר בשביל שלום.
את אישתך או ילדיך תמסור תמורת שלום?
ארץ ישראל זו האדמה של עם ישראל וירושלים זו העיר של עם ישראל. זה הרכוש שלי, אני לא חייב לתת חלקים ממנו לבריון שהשתלט על הרכוש הזה בהעדרי בגלל שהוא מאיים עלי.
זה כבר לא שלום, זה פרוטקשן.

שלום זה דבר חשוב אבל לא מוכרים כל דבר בשביל שלום.
את אישתך או ילדיך תמסור תמורת שלום?
ארץ ישראל זו האדמה של עם ישראל וירושלים זו העיר של עם ישראל. זה הרכוש שלי, אני לא חייב לתת חלקים ממנו לבריון שהשתלט על הרכוש הזה בהעדרי בגלל שהוא מאיים עלי.
זה כבר לא שלום, זה פרוטקשן.
בכל זאת לכולם יש רגשות

evglev1

Well-known member
מנהל
בכל זאת לכולם יש רגשות
נכון לכולם יש רגשות והערבים רוצים שטחים תמורת שלום כדי להשפיל אותנו, הרצון שלהם לשלום כביכול מוכתם ברצון שלהם לגרום לנו להשפיל מבט. הם לא רוצים שלום שממנו אנחנו יוצאים בכבוד המחיר שהם דורשים הוא האדמה שלנו והכבוד שלנו.

נכון לכולם יש רגשות והערבים רוצים שטחים תמורת שלום כדי להשפיל אותנו, הרצון שלהם לשלום כביכול מוכתם ברצון שלהם לגרום לנו להשפיל מבט. הם לא רוצים שלום שממנו אנחנו יוצאים בכבוד המחיר שהם דורשים הוא האדמה שלנו והכבוד שלנו.
בגלל שלעוד משהו יש רגשות לאשתך או לילדיך אז אתה צריך לחלק אותם אתו?
למי שיש רגשות שימצא פורקן במקום אחר, כאן זה שלנו וזה תפוס.
אתם לא מבינים שזה לא עסקי אגו ודרמות - זה ביזנס נטו כסף כסף מכרו אותה

evglev1

Well-known member
מנהל
תשמע אתה לא יכול לזלזל ככה במאמציו של רה"מ להביא שלום עם האמירויות וסודן ובטח עוד מדינות ערביות. יש שלום כי רוצים שלום. אתה רוצה בחינם ?
למה לא? שלום תמורת שלום, זאת הנוסחה המנצחת. האמירה שצריך לשלם בעבור השלום היא בעצם אמירה שהשלום הוא הקרבה בשביל הצד שני שצריך לפצות עליה, זאת בעצם אמירה שהצד השני רוצה מלחמה וכופים עליו שלום שהוא לא רוצה.

על איזה "עירות לווין" כבודו במחילה מקשקש?
תבדוק כמה עולים דירות ברחביה, בטלביה, בקטמון הישנה, במרכז העיר וכו' וכו'.

ולגבי גוש דן, אפשר שם לשרוד דקה בלי משטרה? תוציא משם את המשטרה ותראה מה יקרה...

סתם דברי הבל
המצב בגוש דן מבחינה משטרתית(פשעים וכיו"ב) הוא פנטסטי,לא מיניה ולא מקצתיה.

dannygin

Well-known member
ירושלים סלע מחלוקת ,לכן אין צורך לשנות שלטון על כל בלטה

אבח"י

Well-known member
כירושלמי לשעבר, שהתבגרותו היתה מייד עם כיבוש ירושלים, יהיה לי עצוב לוותר על החנויות ועל הגברים הנהדרים שעבדו בהן, ודאגו לנו חרמני העיר.

למעלה