מישהו יודע בת כמה סופיה לורן?

מישהו יודע בת כמה סופיה לורן?

אני זוכר כשהייתי רק ילד היא הייתה כבר אישה בוגרת. אגב בצעירותי פינטזתי עליה רבות.
היא הייתה בשבילי תמיד סוג של אלילה רומאית מיוחדת במינה. הייתי מאוהב פעם במישהי רק בגלל שהיא דמתה לסופיה לורן.
והנה עכשיו כשאני רואה מה קורה איתה... זה מכניס בי עצבות. מתחילה להידמות קצת לרבקה מיכאלי שלנו.
אבל בקצב הזה, נראה לי שהיא תחיה עוד 90 שנה. "שיני הזמן", בהחלט כרסמו. אבל יש בה עדיין את אותה אצילות.

לכולנו היו פנטזיות

על מפורסמות/מפורסמים..כולנו משתנים:אנחנו והפנטזיות..אז עוברים לחלופיים..

אגב מזה כמה ימים שאני לא מצליח להיכנס לפורום.

והנה הבוקר......בום טראחחחח ואני מרווח.
ולעניינינו.
אחת המפונטזות שלי היא דווקא "סיגורני וויבר". היה איזה קטע איתה שהטריף לי את כל החלמוציטים בסרט "הנוסע השמיני". כמעט בסוף הסרט כשהיא נסה בתוך חללית החירום הקטנה בחושבה בטעות שהיא כבר לבד...טוב עם "גונס" החתול והיא עדיין לא ידעה שהחייזר יחד איתה בחללית ואז היא ככה מתחילה להתפשט לקראת הכניסה לתא השינה ובעודה רק בתחתונים לבנים שממש מציירים לי את תוואי "החציל"...
אגב, מה שאהבתי בקטע הזה שהיא התנהגה בטבעיות כאילו שהיא באמת לבד בחללית כאילו שאני לא שם צמוד אליה עם העיניים בחוץ והלשון בריצפה.
זה היה קטע מאד אינטימי שנצרב אצלי עמוק בלב.
אחרי זה כשהיא הפנתה את הגב הסתבר לחרדתי שהישבן שלה אינו עומד בקריטיריונים הפרטיים שלי, אבל סלחתי לה ולו רק בגלל ה"חציל".

תראו כמה שהיא כפרה עליה.

אני מוכן להינשא לה, עכשיו ברגע זה לנסוע לרבנות הראשית בתל אביב.
ואחרי זה לא להפסיק לנשקותה.
מגיע לה את כל האוסקרים שיש בעולם.

פונדיצ'רי

Active member
אם נשווה אותה למרילין מונרו, אז יש לה את כל הסיבות

להיות מרוצה. בת 85. מה רע לה? יש תמונות יותר מחמיאות מהתקופה האחרונה והבנתי שאפילו עדיין עובדת קצת.

85? באמת? שיווווווו

ת'אמת? שאפו לה. היא מסוג הזקנות שאף פעם לא מתות.
הלוואי עלי בגיל שלה להראות ככה. אני כמעט 70 ונראה כמו ההליכון של סבתא שלי. חחחחחחחחח

למעלה