מישהו יודע

badphish

New member
מישהו יודע

איפה אני יכול למצוא את הרשימה של השירים שאסור לשדר ברדיו בארה"ב מאז הפיגוע???

הדבר היחידי שמצאתי זה...

Rage Against The Machine (שכל הקטלוג שלהם הוחרם בשל מה שהוגדר "האופי הפוליטי האגרסיבי"), אליס אין צ´יינס, AC/DC, אנימלס, ביסטי בויז (הוחרמו "Sure Shot" ו"Sabotage"), פאט בנטר, הקלאש (הוחרם "רוק בקסבה"), פאולה קלארק, פיל קולינס (הוחרם "In the Air Tonight"), ניל דיימונד (הוחרם "אמריקה"), בוב דילן ("נוקש על שערי גן עדן"), אר.אי.אם ("It´s the End of the World As We Know It"), להקת הדלתות ("The End"), ג´ון מלנקמפ ("Crumbling Down"), ואן הלן ("Jump"), רולינג סטונס ("Ruby Tuesday"), רד הוט צ´ילי פפרז ("Aeroplane"), דון מקלין ("אמריקן פאי"), קווין ("Another One Bites the Dust"), טום פטי ("Free Fallin"), אלניס מוריסט ("Ironic"), סנטנה ("Evil Ways") ומטאליקה. עוד ברשימה: ארבעה שירים של להקת החיפושיות ("יום בחיים", "לוסי ברקיע היהלומים", "אובלדי-אובלדה", ו-Ticket to Ride), ובאופן קצת תמוה, גם השיר "Walk Like An Egyptian" של להקת הבנגלס. (מותך YNet) אם אני אמצא אני ישים אותם...אוש מישהו אחר ימצא אותם במקומי

Chot ו-badphish

Chot - מחקתי את הודעתך כי צורת ההתבטאות שלך היא...לא פוליטיקלי קורקט (או במילים אחרות...פוגעת...) badphish - Chot אמרה שהרשימה נמצאת בפורום מוסיקה שחורה...הנה הלינק.

הסבר אחרון.

אני לא נעלבתי. ישנם אנשים שנפגעים מהביטוי הזה, מה לעשות. זה לא אני קבעתי. וכדי שאנשים לא יפדעו מהדברים שנאמרים כאן בפורום, מחקתי את ההודעה. זה הכל.

rizla

New member
למי שלא יודע..

כל נושא השירים שנפסלו היה בדיחה של אתר אינטרנט כלשהו. מצורף לינק עם הסברים והרשימה המלאה, תרומתי הצנועה לפורום החדש. אגב, כשעוברים על הרשימה בדיאבד, אז.... כל השירים של rage ? נו באמת..

עוגייה

New member
Bullshit...

מה הקטע?? אמריקן פאי?!מה הפאקינג קשר?! אני ממש לא מבינה את זה...ממש לא.... רק באמריקה זה יכול לקרות.

אצלי הלינק בסדר גמור...

בכל מקרה הנה השיר עם כל ההסברים שלו...(ארווווך...לא אתפלא אם לא תקרא
) (זה נמצא בקובץ txt שצירפתי)

קראתי עד הסוף ואיך אומרים...

"הציץ ונפגע"... אני מאד אוהב את אמריקן פאי, יש לי אותו באמ.פי. 3 ואף פעם (בעיקר בגלל שהוא נכתב משהו כמו 7 שנים לפני שנולדתי ואני לא ממש מכיר את ההיסטוריה של מקלין) לא חשבתי שהוא שיר עם רבדים פוליטיים. על באדי הולי דווקא ידעתי כי עניין אותי מה קרה בפברואר (הבית הראשון)... וואו... כפי שהיו אומרים ההיפים של שנות ה-60 שעליהם(!!!) נכתב השיר: heavy, dude... תודה שצרפת את הכתבה, היה באמת פוקח עינים.

למעלה