מישהו יודע?

JonySa

New member
מישהו יודע?

אם אני רוצה לעשות אינטרנט מהיר - ADSL, ואם אני רוצה לקנות לבד את כרטיס הרשת ולהתקין את החייגן ואת שאר ההגדרות, האם אני יכול לעשות את זה? זה קשה? האם בזק תספק לי את ההוראות להתקנה ולהגדרות? תודה מראש

קוברה@

New member
אפשרי

טוב קודם כל זה בהחלט אפשרי... דבר שני אם אתה לא יודע מה עושים עדיף שתזמין מבזק טכנאי... ובזק בהחלט שלא יספקו לך הוראות התקנה כי זה לא כדאי להם שיווקית...עדיף הרי שתשלם 200 + שקל על זה... נקודה למחשבה

champ

New member
עדיף לעשות את זה לבד

תקנה כרטיס רשת בחמישים שקל תתקין אותו - זה לוקח 3 דקות בדיוק לאחר מכן צור קשר עם ספקית האינטרנט שלך (אני משתמש בקווי זהב והם מעולים) והם יסבירו לך איך להגדיר את החייגן אין צורך בשום תוכנה או חייגן חיצוני הWINDOWS יודע לעשות הכל לבד בהצלחה * אני באמת ממליץ על קווי זהב

esti_prikit

New member
אני עשיתי לבד ככה

ראשית קניתי כרטיס רשת REALTEK 10/100 עלה 75 ש"ח תקעתי לסלוט PCI והתקנתי דריבר עם הדיסקט שבא עם הכרטיס (עד כאן לא צריך לדעת כלום) אחכ הזמנתי את בזק שהתקינו את מודם ADSL (זה מודם חיצוני) ובדקו שעובד מול המרכזיה שלהם פתחתי חשבון ADSL בקווי זהב, קיבלתי סיסמא התקשרתי לטלפון 340-340-800-1 של בזק ושמה הדריכו אותי "און ליין" ביחס להגדרות בחלונות שבאמת לא היו מסובכים יותר מדי. אתה יכול בתוספת של 185 ש"ח שיבוא עם הטכנאי של בזק טכנאי של חברת גירית והם יביאו גם את כרטיס הרשת ויעשו לך את כל ההגדרות (גירית לוקחים 260 ש"ח)

למעלה