מישהו יכול להמליץ על מקדחה לבית?

ligut

New member
מישהו יכול להמליץ על מקדחה לבית?

(משהו טוב ואיכותי לשימוש ביתי... ) תודה רבה מראש!!!

ממליץ לקרוא במאמרים בפרק על כלי עבודה חשמליים. עקוב גם אחרי הפירסומים של הסנטרים,יש להם מבצעים מפעם לפעם. ואם אין לך בעיה כספית, תמיד תוכל ללכת על אחד המותגים,כמו "בוש" למשל. ואותו דווקה לא הייתי ממליץ לקנות בסנטרים,אלא בחנויות לאספקה טכנית.

uti

New member
מצטרפת להמלצה על "בוש" יש להם

מגוון של סוגים לשימושים שונים, כל שעליך לעשות הוא להסביר לאיש המכירות את הצרכים שלך ויתאימו לך מקדיחה עבורך. לפני "בוש" היה לי את אאג ואין מה להשוות בכלל

לי דווקא יש אאג יש לי מקדחה 500 וואט,של א א ג . לא זוכר כבר מה עבר עליה . עדיין מתפקדת מצויין. האמת, בקושי רואים אותם היום בשוק.

uti

New member
זה מה שיש לנו, אבל ......

וכאן מגיע האבל הגדול.... הבוש הרבה יותר נוחה וטובה!!! עם הקודמת זה היה בלתי אפשרי בשבילי לקדוח איתה, היתה לי כבדה ולא יכולתי להפעיל התנגדות והיה צורך בהפעלה כזו. ןעם בוש ממש נוחה ואין לי שום בעיה לעבוד איתה
והבעל מרוצה

עיצוב כלי עבודה הייתי השבוע בכמה סנטרים,זה ממש מקסים לראות איזה מחשבה משקיעים היום בעיצוב כלי עבודה. הדבר בולט במיוחד בכלים של "בלק אנד דקר" .הם נראים יותר ויותר כמו נשק מסרטים בידיוניים.... לגבי קלות בעבודה. אם כבר קונים מקדחה ,חשוב לקנות עם אופציה של פטישון. לעומת קדיחה רוטטת ,הפטישון אוכל את החור.....

באדי

New member
למעשה כלי העבודה של AEG

יוצרו מאז ומעולם ע"י חברה בשם ATLAS COPCO, מי שיש לו כלי של AEG יכול לראות על המדבקה עם נתוני המכשיר את השם של החברה היצרנית. במשך השנים ATLAS COPCO יצאה לשוק עם אותם המוצרים אבל עם השם המקורי של היצרנית, השימוש בשם AEG היה כנראה לצורכי שיווק (מותג מפורסם). בכ"א המוצרים נחשבים מהשורה הראשונה בין יצרני כלי העבודה (הכוונה למוצרים שמשווקים תחת השם ATLAS COPCO), וכמו הרבה יצרנים אחרים לחברה שתי סדרות מוצרים לחובבים ולמקצוענים.

למעלה