מישהו יכול לכתוב בשרשור זה את כל...

take out

New member
מישהו יכול לכתוב בשרשור זה את כל...

הארים המתוכננים? תודה I know whare u live

יש פריחה ושגשוג לאחרונה

ואני לא מדבר על "23" או האחווה, אני מדבר על אנשי הנוער שנמצאים בתסיסה הולכת וגוברת,תסיסה חיוביות של אנשים בגילאי 14-19 שמתחילים לעבוד ביחד,זה בעזרתו של זה, הבחורים מרמת אביב יחד עם הבחורים מרמת השרון יחד עם הבחורים מתל אביב ורמת גן ורעננה, כולם עובדים ביחד, כולם מקבלים ונותנים את העזרה אחד לשני,אנחנו מטפחים את הקהילה של הצעירים, אנחנו מטפחים את הקהילה של עצמנו. יש , המון, משחקים מתוכננים לרוץ,החופש ועד החגים, 13.6-האר של ליאור מוסקוביץ'-מילטנטי,אמנם אר ראשון,אבל הבחור עובד קשה. ללא תאריך כרגע-האר של מתן קובץ', באיזור החופש הגדול, אוגוסט,-רובין הוד, אר יצורי רשת,אין תאריך כרגע,להערכתי זה יקרה בסביבות ראש השנה, לא מזמן היה לנו את קסינדריישר, של הבחורים הצעירים יותר מרמה"ש, ויש עוד המון שאני לא זוכר כרגע, אבל אנשים מדברים,ומתוכם יש גם עושים ויוצרים,והקהילה גדלה.

Blackice

New member
המפי. תאריכים.

ציטוט מהודעה של SparDa מפורום ווב קריצ'רס: " עליסה בארץ המראות 6.6.2003 שנטיפי דימונס מאבק הנסיכים 13.6.2003 גני יהושוע, תל אביב web creatures טרילוגית קתולהו - חלק ראשון 21.6.2003 תל אביב דימונס הנסיכה הקסומה 27.6.2003 אזור גוש דן דימונס R בעולמו של טולקין - התעוררות הצללים 18.7.2003 לא ידוע דימונס הסאגה III 15.8.2003 לא ידוע אתר האחווה טרילוגית קתולהו - חלק שני 16.8.2003 תל אביב שובו של ריצ'ארד 26.9.2003 לא ידוע בקרוב " ארז (שגילף אתמול את החרב הראשונה שלו וממש מתלהב מכך)

למעלה