מישהו יכול לענות לי?

crusher

New member
מישהו יכול לענות לי?

מה בדיוק עושים עם האבנים אחרי שקונים אותם? אף פעם לא הבנתי מה עושים? מנקים? יש אבנים שהם גם קמיעות או שעושים אותן קמיעות?

ZBlaster

New member
מה עושים עם האבנים...

אחרי שקונים אבן, שמן הסתם אני משער שקנית אותה למטרה מסויימת, מומלץ לנקות אותה, על ידי מספר דרכים: 1. לשים אותה לזמן מה באור שמש או באור ירח 2. לשטוף אותה עם מים ( עדיף מזוקקים, או אם אתה גר בקרבת מפל מים, עדיף במפל מים טבעי ) 3. לשים אותה על מושבת קוורץ אם האבן למטרה מסויימת איך שציינתי, אז אפשר "לתכנת" אותה לאחר הטיהור. פשוט החזק אותה מולך, ושדר אליה מחשבות בתחום שהיית רוצה שהאבן תעזור לך... ובקשר לקמיעות, עצם העובדה שזאת אבן הופך אותה לקמיע.... אם אתה מתכוון לאם אפשר לשים אותה בשרשרת או בתכשיט אחר, אז כן אפשר. הכל תלוי בך.. Z-Blaster

crusher

New member
אני צריך ל"תכנת" אבן?

נגיד יש אבן שכתוב שהיא מושכת מזל וכסף אז עצם היותה כזו אומר שאם נגיד אני אגרד איתה איזה חיש-גד אני אזכה בכסף לא? ומישהו יכול לפרט קצת על האבן מלכית?

ZBlaster

New member
אתה צריך לתכנת את האבן, אבל

אל תחשוב בצורה שכזו שאם אתה תגרד איתה חיש-גד אתה תיזכה במאה אלף שקל.. אם תעשה מדיטציה עם אמטיסט, אתה לא תצליח לבצע הטלה בפעם הראשונה, אבל סביר שזה יקל עליך וירגיע... תן לזמן לעשות את שלו, האבן תעשה את העבודה, אל תצפה לזה. Z-Blaster

ston2002

New member
Z-BLASTER

שלום לך אשמח מאוד אם תספר לכולנו מי את/אתה. נראה לי שאני יכולה לצאת לחופש, אתה פשוט עונה לכולם במקומי. יש לציין שיש לך ידע די מרשים אפילו. אם אתה לא רוצה לספר בפורום, אתה יכול לפנות אליי אישית באמצעות האתר שלנו (כניסה אליו בראש הפורום איפה שרשום "האתר המוביל ....." תודה

ston2002

New member
שוב אלייך Z-BLASTER

בדפדוף לאחור אני רואה ששאלת על חנות המתמחה באבנים. חששת שאין כזו אז הפניתי אותך לאתר של חנות שממש ממש מתמחה באבנים. במידה ותחליט להגיע, נשמח אם תזדהה (ייתכן שחלק מהצוות לא יבין מה הכוונה ב Z-BLASTER אז תסביר להם או חפש אותי....

stoneage

New member
ZBLASTER

הי קודם כל אני "את" ולא "אתה". שמי שני ואני מנהלת הפורום. אז באמת נחמד שאתה עונה אבל תשאיר לי קצת (או שזה רק בחופש פסח ?), בפרט שאתה טוען שאתה לא ממש יודע ומופתע שציינתי שיש ידע, חבל שמיהו יקרא תשובה שלך ולא יחזור שוב למצוא את שלי - בפרט אם לא דייקת. הייתי מעדיפה שתמתין לתשובה שלי ואז תוסיף משלך. החנות פתוחה כל יום 10:00-19:00 בימי שישי וערבי חג 09:30-14:00 מול קניון איילון - בצד של האיצטדיון (המשך אבא הילל) מעל חנות בשם אבנט (שלט כתום). המקום היחיד שיש עליו מספר (16) להתראות

ZBlaster

New member
שלום שני!

וסליחה שהרשתי לעצמי להשתלט בברוטליות שכזאת על תפקידך! :))) וכן, זה רק בחופש פסח, שיש לי הרבה זמן לשוטט בפורומים וכאלה :) ותודה על הכתובת... המנהלת! :) Z-Blaster

ZBlaster

New member
היי Ston הנה תקציר....

אני בן 15. אני לומד בירושלים. אני גר בנתניה.. תודה על המחמאות :) לא חשבתי שאני מבין כל כך הרבה.... קוראים לי כרמי :) אממ... אז ככה, התחלתי להתעסק בכל מיני תחומים מסטיים מגוונים ( מדיטציה, נמרולוגיה, קריסטלים, אסטרולוגיה ) לפני כשנה בערך... קריסטלים יותר מתחילת השנה. קראתי בנושא ספרים ומאמרים, ויש ברשותי כמה קריסטלים שרכשתי. וזהו :) וכן, מכיוון שכל החנויות ( הלא מתמחות ) שמוכרות קריסטלים מוכרות את אותם סוגים פחות או יותר ( אמטיסט, רוז קוורץ, טורמלין שחור, טייגר איי, ג´אספר, ואתה בטח יודע, כל הדוכנים האלה והחנויות הקטנות בפינה של רחוב או קניון ) אז החלטתי לחפש חנות גדולה ומתמחת.. כי הנושא דיי מעניין אותי... ולא מצאתי. וכשאמרת פה למישהו שיש חנות כזאת, אז שאלתי, ואני מתכנן לבוא לבקר שם בקרוב, סביר בחופש פסח. Z-Blaster ( תודה על המחמאות )

ZBlaster

New member
ועוד משהו קטן ושאלה..

וביקרתי באתר של החנות שלכם... אני חייב להגיד, מרשים ביותר :) לכל מי שקורא את ההודעה הזאת - מומלץ
ויש ברשותי את הספר הראשון, הקטן יותר, "הקריסטל ותכונותיו" או משהו כזה... והיה נחמד לגלות שהוא בהוצאתכם :) ושאלה... כמה זמן את מתעסקת בנושא... ובאיזה תחומים, ומה, ומה למדת, ומה עשית.. מצפה לתשובה Z-Blaster

stoneage

New member
לשאלתך

אני בתחום כ 12 שנים. התחלנו במקרה שעוד היינו סטודנטים בתחומים לגמרי אחרים. אז אף אחד בארץ לא ידע מה זה קריסטלים, לחברים באוניברסיטה התביישתי לספר מה אני עושה שלא יצחקו עליי - למרות שבכל הבחינות ישבתי עם קוורץ על השולחן (אז, עוד לא ידענו על כלצית, פלורייט או סיטרין). קראתי המון ספרים ולמדתי מאנשים שהגיעו לרכוש אבנים. שמעתי המון סיפורים מדהימים וחיברתי אותם יחד כך שנתקבל המון מידע. אדם הוא גמולוג כך שאת הצד ה"מדעי" של האבנים הוא למד במכון האמריקאי שהוא הטוב בעולם. במהלך השנים, העברתי המון סדנאות ואלפי הסברים לאנשים, חלקם היום מלמדים ומעבירים קורסים על אבנים. אני לא מטפלת באבנים ולא מעבירה סדנאות חוויתיות. לפחות לא בשלב זה של חיי (אולי שהילדודס יגדלו קצת יהיה לי זמן לחשוב על הכיוון). אני מסייעת להמון אנשים שמגיעים לחנות פשוט ע"י הכוונה, הסבר, והמון המון סבלנות. התחלנו ממכירה בסלון של הורי ולאט לאט גדלנו.היום יש לנו חנות מקסימה שאנחנו מאוד מאוד אוהבים ומאוד כיף לנו לעבוד בתחום.

ZBlaster

New member
נשמע מעניין...

אפשר ללמוד את זה גם בארץ? אגב... שאלה, מה הדרך הטובה ביותר לתאר את האבנים - רוז קוורץ אמטיסט טורמלין שחור אקוומרין מונסטון פלורייט תודה, Z-Blaster

stoneage

New member
ללמוד בארץ

הי, היה נעים לפגוש אותך היום. ללמוד בארץ , מה ? גמולוגיה, יש קורס בבורסה אבל הוא כולל מעט מאוד חומר, עדיף שתמתין עד שאדם יעביר קורס נוסף, אנחנו בקורס עוברים על כמות הרבה יותר גדולה של אבנים וחומר. במידה ואתה מעוניין העבר לנו (ניתן בטלפון ) כתובת ושם ותקבל הודעה על פתיחת קורס. מהבחינה המיסטית יש פה ושם קורסים אני ממליצה מאוד על טל מוזס. לתאר אבנים ??? או לטהר אבנים ???? אם הכוונה לתאר - תקרא בספר החדש שלך יש שם תאור מדוייק של כל אבן ואם הכוונה לטהר אז מים זורמים ואח"כ שמש - רוז ואמטיסט לא כ"כ "אוהבות" שמש אז לא להגזים.

ZBlaster

New member
כן, לטהר, טעות שלי...

והאם האבנים מונסטון, מלכית ולאפרוד סקין רגישות למים או לשמש? היה כיף מאוד לבוא לבקר אצלכם היום, נהנתי מכל רגע!!! Z-Blaster

stoneage

New member
המלכית רגישה למים

היות והמלכית מכילה נחושת לא הייתי מניחה אותה במים. למונסטון ולאופרד אין בעיה עם מים אבל את המונסטון עדיף לא להניח בשמש.

ston2002

New member
בוודאי שמישהו יכול לענות

בוודאי ש"מישהו" יכול לענות, בשביל זה יש מנהלת פורום !!! לגבי מה שעושים עם האבנים, התשובה ארוכה מאוד ולמעשה אני נותנת הרצאה שלמה בנושא (אמרו לי שההרצאה מאוד מעניינת..) אתה יכול גם לקרוא ב"סוד הקריסטלים" בהוצאת סטונאייג´ או בספרים של קתרינה רפאל. בקיצור : הקשב לאינטואיציה. השאלה העיקרית היא למה בעצם קנית את האבן - מה אתה רוצה להפיק ממנה. ניתן לאחזה ביד, בכיס, להניחה לצד המיטה, מתחת לכרית, במקום בו מבלים הרבה, לשתות מים בהם הונחה אבן, לעשות מדיטציה ועוד. אתה יכול לספר לי מה המטרה ואעזור לך יותר. המלכית - אבן עוצמתית שמקורה בעיקר בזאיר. ב"סוד הקריסטלים" תוכל למצוא סיפורים על השימושים שלה בעבר הרחוק. מעניקה הגנה מפני תאונות ופגיעות ולכן פופולרית בתקופה זו. יכולה להוות אבן ריפוי עוצמתית בעיקר עבור אלו אשר חשים טוב עם עצמם. מחזקת ומאזנת מוח. משפרת יכולת הבעה. לא מומלץ ללכת איתה קבוע - יש להתבונן בה כל יום מחדש ולהחליט אינטואטיבית לאותו יום.

crusher

New member
קראתי באתר "המוביל..."

שכדאי לבחור אבן (המלכית לדוגמא..) עם הרבה עיגולים בתוכה למה זה?

stoneage

New member
העיגולים במלכית

המלכית מאז ומעולם היתה מוכרת כאבן שמעניקה הגנה מפני תאונות. כנראה שהעניין של העיגולים החל בתקופות קדומות כיוון שהעיגולים מזכירים עין ולכן קושרו להגנה מפני "עין הרע". בעיקרון כל מלכית יכולה להיות טובה 1. גם אם אין עיגולים עדיין יש זו אותה האבן - אותם המינרלים ו 2. ייתכן שהעיגולים קיימים בשכבה פנימית ופשוט לא נראים. רשמת (מלכית לדוגמא) כאילו שהכוונה באופן כללי, אז לא. הכוונה רק במקרה של המלכית שהרי למרבית האבנים ממילא עין עיגולים.

למעלה