מישהו מכיר איזה כלי חינמי פשוט בקוד פתוח שכשמפעילים אותו נותן שליטה על כל התוכנות שפועלות במחשב מבחינת קביעת מהירות ההורדה או העלאה שמתבצעת מהם?

רוב הזמן נח

Well-known member
כי לפעמים אני עושה הרבה פעולות במקביל ושאני מוריד משהו זה מוריד בשיא המהירות וחונק את האינטרנט בתוכנה אחרת. אז פשוט שיהיה אפשר לסמן שם ולקבוע שהכלי הזה והזה והיו מוגבלים למהירות הורדה/ העלאה של כך וכך. ואז זה לא יפריע לפעילות של תוכנה אחרת שמורידה משהו.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
כי לפעמים אני עושה הרבה פעולות במקביל ושאני מוריד משהו זה מוריד בשיא המהירות וחונק את האינטרנט בתוכנה אחרת. אז פשוט שיהיה אפשר לסמן שם ולקבוע שהכלי הזה והזה והיו מוגבלים למהירות הורדה/ העלאה של כך וכך. ואז זה לא יפריע לפעילות של תוכנה אחרת שמורידה משהו.
לא, אבל יש ראוטרים שיכולים לעשות שתי רשתות נפרדות ואתה קובע כמה כל רשת תקבל..ואז יש יותר איזון...התוכנות האלו ברשת זו ואלו ברשת זו...

רוב הזמן נח

Well-known member
לא, אבל יש ראוטרים שיכולים לעשות שתי רשתות נפרדות ואתה קובע כמה כל רשת תקבל..ואז יש יותר איזון...התוכנות האלו ברשת זו ואלו ברשת זו...
תודה. וספציפית בדפדפן, אפשר להגדיר שם אם אני מוריד או מעלה ממנו שתהיה הגבלת מהירות לפי מה שאני צריך?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
תודה. וספציפית בדפדפן, אפשר להגדיר שם אם אני מוריד או מעלה ממנו שתהיה הגבלת מהירות לפי מה שאני צריך?
אני לא מכיר תוכנה או הגדרות דפדפן...הרעיון שלך טוב...יחד עם זה אני לא חושב שהוא ימומש כי רוב האנשים מורידים דברים אחד אחד ולא יחד...שנית יש אינטרס לחברות לתת לך הורדה הכי מהירה ולהתפנות להבא בתור..איטיות מצד משתמשים תיצור עליהם עומס...מה שכן ככל שיש לך יותר מהירות הורדה והעלאה תוכל להוריד יותר יחד ..בגבול הסביר....הורדה שניים יחד ...לחכות להוריד עוד..או כאמר ראוטר שיודע לחלק רשתות נפרדות . בתוכנות עצמן בחלק יש מגביל מהירות העלאה והורדה אני מכיר בעיקר משיתוף קבצים....זה שונה מהורדה בדפדפן במהות..אני לא חושב שבכולן...בטח שמדובר בעידכונים שלהן..או עידכוני ווינדוס וכדומה..

frankthe2

Active member
אולי

dudi4321

Member
NETLIMITER

תעבור לפורום רשתות ופס רחב, שם ההתעסקות היא בנושאים האילו שאתה מחפש.
במיוטורנט או באימיול מגדירים את ההגבלה בקלות השאלה אם אתה משתמש בהן עדיין.

רוב הזמן נח

Well-known member
NETLIMITER

תעבור לפורום רשתות ופס רחב, שם ההתעסקות היא בנושאים האילו שאתה מחפש.
במיוטורנט או באימיול מגדירים את ההגבלה בקלות השאלה אם אתה משתמש בהן עדיין.
בטורנט אין בעיה לקבוע מהירויות שמונעות הפרעה של תקשורת בתוכנות אחרות. הבעיה בדפדפן.

למעלה