מישהו מכיר...

crusher

New member
מישהו מכיר...

אבן שהתכונות שלה זה להביא מזל והגנה? יש כזו אבן? שמעתי שאפשר לרפא עם אבנים מסויימות.. איך עושים את זה?

stoneage

New member
אבן למזל והגנה

השאלה שלך ממש מורכבת ולמעשה אני נותנת הרצאה שלמה בנושא. אנסה לענות בקצרה אינפורמציה נוספת אתה יכול לקרוא ב"סוד הקריסטלים". בתקופות קדומות הפטריפייד ווד שימשה גיבורים, לוחמים וסוחרים, למטרות של מזל והגנה. יש אבנים רבות ששימשו למזל או הגנה וזו לשניהם (בספר פירוט על שימושים היסטוריים) ניתן לרפא עם האבנים, ויש מעל 3000 סוגים. איך ? ואאאאוווו איזו שאלה. תלוי מה רוצים לרפא: חוסר ביטחון ? תקשורת? כאב בטן, ראש, רגליים ? עוד קצת כסף? שינה טובה???? לכל מטרה השימוש קצת שונה. בעיקרון מחזיקים את האבן קרוב. האבן אוגרת בתוכה אנרגיה הודות לצורת ההתגבשות שלה שהיא איטית מאוד. ידוע שבאבן הקוורץ למשל יש אנרגיה (לכן היא בשעונים ומחשבים).האבן משדרת את אותה האנרגיה כאשר סוג האנרגיה תלוי בהרכב של האבן ובצבעה. זה ממש ממש קצר אשמח לשאלות יותר נקודתיות או שתקרא בספר או בדבר המנהל בפורום זה.

stoneage

New member
וגם למזל והגנה

האבן החזקה ביותר להגנה היא הטורמלין השחור המעניקה הגנה מפני השפעת אנרגיות שליליות של כל אותן "נשמות טובות" - קולגות, שכנים, חברים וכו המקנאים וע"י כך גורמים לרע. המלכית חזקה מאוד להגנה מפני תאונות ופגיעות היו המון מקרים של אנשים אשר אבן המלכית שלהם התפוצצה והם ניצלו מאירוע כלשהו. למזל ? השאלה מה זה מזל אצליך ? כסף ? אהבה ? בריאות ? הצלחה - במה? כל אחד מגדיר מזל אחרת ולכן אין "אבן מזל" זה אינדוודואלי ויכול להשתנות מאדם לאדם ומתקופה לתקופה. אשמח לתת שמות של אבנים ספציפיות אם תגדיר לי מזה זה מזל אצליך

crusher

New member
מזל בשבילי...

מזל בשבילי זה כסף (נכון שזה נורא שטחי..) והצלחה (בכל מיני תחומים) מזל בשבילי זה גם סוג של נס שקורה לי.. אתם מבינים זה מזל!!!, זה גורל!!! זה כל מה שקשור להצלחה וסוג מסויים של זכייה במשהו (לא חייב כסף..) אני מקווה שהבנת מה רציתי להגיד כי זה קצת קשה להגדיר מזל בשבילי...

stoneage

New member
אבן למזל

לכסף (וזה ממש לא לוטו וטוטו) הייתי ממליצה על סיטרין (שפע), טורטלה אגת (לקידום בעבודה), רובי (יציבות כלכלית) עין החתול רצוי קריסורביל. לפרטים על כל אחת מן האבנים ניתן לקרוא באתר (לינק בראש הפורום) או בסוד הקריסטלים (מפורט יותר).

crusher

New member
טוב תודה... אבל מה אין איזה אבן

שכוללת את כל הדברים האלה? אני צריך לקנות את כל האבנים האלה??? אני רוצה מין אבן שתהיה קמע כזה שתביא לי מזל (כל סוג..) וגם הגנה כזה שתגן עליי מתאונות (או משהו כזה..)

crusher

New member
דרך אגב מה עם האבן קריסוקולה?

קראתי\שמעתי שזו אבן טובה לרווחיות ומשרה שלום זה נכון?

stoneage

New member
הקריסוקולה

הקריסוקולה מכונה גם "אבן נשית" היות והיא קשורה לכל הקשור לנשיות החל מכאבי מחזור ומצבי הרוח, הריון, לידה וההתאוששות ממנה ועד הקלה על גיל המעבר. ולא רק לנשים...מקלה על לחץ ותחושת אשם (האשם, שוב קשור להמון נשים בעיקר האמהות שביננו). מקלה על כאב רגשי. מגבירה יכולת אהבה והבנת הזולת. משרה שלום - בהחלט קשור. שפע ? שמעתי פעם אבל תקרא את התכונות שלה ותפענח לבד אם הן מובילות לשפע. אני חוזרת וכותבת לך, אל תקשיב לכל העולם ולכל מה שכל אחד אומר. הקשב לעצמך - לאינטואיציה שלך. האיטואיציה שלך תבחר יותר טוב ממה שאחרים אומרים לך.

stoneage

New member
אבן שכוללת הכל ?

אין ממש אבן שכוללת הכל. הקוורץ נחשבת באגדות ל"צ´יף" של האבנים, כזו שיכולה לעשות הכל אבל לא ממש מתמקדת בכלום. בוודאי שאתה לא "צריך" לקנות את כולם. אבל אתה כן צריך להחליט איזו מביניהם אתה צריך. התבונן בכולן ובחר לפי האינטואיציה. נכון שנגד תאונות המלכית הכי טובה אבל למזל שהגדרת כשפע (אם אני לא טועה) זו אבן אחרת כמו שרשמתי. אז או שתרכוש שתי אבנים, את שתתפשר על מזל או הגנה אבל הכי חשוב שתתבונן באבנים ותחליט לבד כי לכל אחד אבן אחרת טובה יותר. אם אתה רוצה לראות תמונות של האבנים תוכל למצוא את מרביתן באתר שיש אליו הפניה בראש הפורום. אולי הטורקיז תהיה לך טובה. גם הגנה וגם הגשמה עצמית שאולי תוביל אל השפע

אם כבר,

אז אני אשמח לשמוע על איזו אבן את ממליצה בשביל קילקול קיבה שכניראה נוצר עקב לחץ או התרגשות (אבל יש סיכוי שזה גם בגלל אוכל תאילנדי....)

stoneage

New member
קלקול קיבה

לקלקול קיבה הייתי ממליצה כעיקרון על סיטרין, ג´ספר צהוב, פירייט. היות ואולי מדובר בלחץ או התרגשות הייתי ממליצה לבחור לפי אינטואיציה. אם הסיבה היא אכן לחץ ולא אוכל טיילנדי אזי שתהיה משיכה לאבן הקשורה ללחץ ולאו דווקא לאבן העובדת על הקיבה.

למעלה