מישהו קורא "רייטינג?"

האנטר34

New member
מישהו קורא "רייטינג?"../images/Emo123.gif

ללא מילים....עמוד 52-53 מה דעתכם? בתיה

האנטר34

New member
קטעים נבחרים מכתבה על מפגש בנות שיט

כותרת: בוא אלינו, אלינו, אלינו לים מאת איילת שני "המפגש הראשון בין השייטות לעתיד מתרחש על גבי יאכטה ספונת עץ במרינה התל אביבית. וכולל אותי, עוד שלוש נשים, את המשווקת החביבה להדמיע וערימת ברושורים. על פני הנייר לפחות, מדובר בחלומם של כל תחקירנית טלויזיה או עורך מוסף סופשבוע-ספינה שתצא מחופי הארץ ותחצה במשך חמישה חודשים את הים התיכון ואחר כך את האטלנטי. המסע יתבצע ב13 מקטעים בני עשרה עד עשרים יום כל אחד, כאשר בכל מקטע יתחלף הצוות המשיט." "קריטריוני הקבלה קשוחים להחריד-כל מי שיש לה כרטיס אשראי מתאימה. פוחדת ממקומות סגורים? מפתחת תסריטים בכיכוב האהובים עליך ומסור חשמלי? לא חשוב. את רוצה את התשלומים בויזה קרדיט או ברגיל?" "אחרי סמול טוק בן 10 דקות אנחנו מתבקשות לעלות לסיפון היאכטה לסיבוב נסיון. מיד אני מתחילה לפרפר מקלסטרופוביה. 12.5 מטר מהירכתיים עד החרטום, דרגשי שינה ספרטניים, שולחן אוכל קטן, מטבחון, שירותים ומקלחת. בתוך המטראג´ המצומצם הזה אמורות שש נשים להתקיים בלב ים כשהן מבשלות, מנקות ומשיטות את הספינה בתורנות. פנטסטי. מילא התור למקלחת, מילא להדיח כלים, אבל מתברר כי עמדת הניווט צריכה להיות מאוישת על ידי שתיים מהמפליגות 24 שעות היממה. לקום באמצע הלילה ולנקר את ההגה? ועוד לשלם על זה 2.5 דולר (כ1750 דולר ללג ממוצע לא כולל כרטיס טיסה)." ועכשיו קטע ביצי ממוצע: "אני נלחמת בגלי הבחילה שהולמים בי ללא רחם. האחווה הנשים מתעוררת, מישהי מלטפת לי את המצח באמפתיה,מישהי אחרת שואלת אותי אם אני רוצה שהיא תגש איתי אחורה כדי שאוכל להקיא בפרטיות, השלישית מציעה לי כוס מים קרים. הן כל כך נחמדות ואני כל כך כלבה כפויית טובה, אבל מה לעשות שאנני אוהבת אחוות נשית? יש משהו בטמפוניאדה האסטרוגנית שמורט את עצבי. עשרה ימים של קרעכצן תלמה לואיזי, עשרה ימים בהם נשאב את עיקר הסיפוק מזה ש"לא צריך גברים" עשרה ימים של נשים נועזות, ארציות, אמהות אדמה. בדיוק סוג הבונדינג שמצמיח שערות ברגלים ושורף חזיות. להנאתכם בתיה

lizard

New member
אם אני

אגלח את הרגליים יתנו לי להשתתף ?
מיכה

האנטר34

New member
אפילו עם שפם יקבלו אותך../images/Emo26.gif

ודרך אגב-אין צורך לגלח.......

למעלה