מישהו קרא את הכתבה בעיתון?

מיכל 87

New member
מישהו קרא את הכתבה בעיתון?

היתה אתמול כתבה די גדולה בעיתון על חנות שמוכרת טריקים
כאלה כמו שהראו בתוכנית של אורי גלר.. המוכר הראה כפיות שמתכופפות וכוסות שמתנפצות ונורות
שנדלקות והכל כאילו ב"כח המחשבה"
אולי גם ראיתם את התוכנית בערוץ 10 על קוסם
אחד שנסע עם מיקה קרני בעיניים עצומות.. אז מוכרים גם כאלו מטפחות שהן כביכול אטומות אבל יש בהן חוטשכשמושכים אותו מתגלה פתח פנימי ואפשר לראות דרכו.. משהו כזה.....
אם פעם עוד איכשהו קצת האמנתי בעניין של הטלפתיה- היום אני כבר ממש לא.

DJ Shaked Nave

New member
תגובה..

בקשר לכפיות אני עוד לא למדתי את הנושא, אבל לפי מה שהבנתי אפשר לכופף אותם בלי הכנה מוקדמת. כוס שמתנפצת? (במקרה וראית את זה בתוכנית של גלר..)- מדובר בטריק פשוט מאוד. אם תלמד מגמת כימיה באוניברסיטה תבין שזה סך הכל טריק כימי של קשר בין מגע היד לחומר ממנו עשוייה הכוס (תרכובת של זכוכית וחומר שיכול לשבוא את הכוס מהתחממותה). יש מטפחות שאפשר לראות דרכן. בקשר לתוכנית שהייתה ב10 מדובר על אמת לשמה- האיש נסע עם עיניים עצומות ואני יודע את זה ממקור ראשון.

809080

New member
איפה בדיוק הייתה הכתבה?

איזה עיתון ואיזה מוסף? מישהו יכול לצלם? יש אותה באינטרנט? ובקשר למטפחת גם לדעתי היא שקופה למחצה כי אחרת הוא לא היה צריך להשים את השק על הראש והוא היה יכול להשים סלוטפ תעשייתי עם מטבעות (כמו שהרבה קוסמים עושים) ואם המקור שלך הוא לא נמרוד הראל בעצמו או מישהו שהיה שותף לסוד הקסם זה לא אומר כלום כי גם אם אתה היית יושב באוטו ושם לו את השק לא היית יכול לדעת.

phrizer

New member
יש גם איזה מתכת שלא זכורה לי שמה

שהיא שקופה רק מצד אחד שלה.

למעלה