מישהי כאן הצליחה לשכור משאבה של מדלה מיד שרה?

מישהי כאן הצליחה לשכור משאבה של מדלה מיד שרה?

היי,
לקראת לידה, התחלתי לברר ביד שרה לגבי השכרה של משאבות. התקשרתי לשני סניפים, באחד אמרו שאין להם מדלה ובשני יש המתנה של חצי שנה למדלה. יש משאבות של ספקטרה זמינות.
מישהי הצליחה לשכור יותר בקלות משאבה של מדלה? אם כן באיזה סניף?
מישהי התנסתה עם הספקטרה? האם היא מומלצת?
תודה

הי!! תנסי בסניפים נוספים

תנסי גם בארגון נתיב החסד ברחובות ובבית חולים קפלן.
תלוי לאיזו אינטנסיביות של שימוש - אך עדיף לא לקחת ספקטרה.
במקרה ולא תצליחי להשיג מדלה לקטינה, ממליצה גם על אמדה לקטליין, יש מספר גמחים ( עזר מציון, אור לעולם, מגן לחולה).

כדאי לקחת משאבה רק ממש ממש לקראת הלידה כי ההשאלה היא לפי זמן וחבל "לבזבז" ואותו - בבית החולים תמיד יש משאבות לימים הראשונים.

בהצלחה!

בקפלן משכירים משאבות?

מה הבעיה עם הספקטרה?
בינתיים יש לי אפשרות לשאול מדלה pump in style, עדיף מספקטרה? ואיך היא ביחס לאמדה?

הבדלים בין משאבות חלב אם

הכול תלוי לאיזה צורך את צריכה משאבה.לפני הלידה קצת קשה לדעת. לכן עדיף לברר וממש לפני הלידה לשכור/ להשאיל ואז לראות מה הצורך. חבל להילחץ מראש.

משאבת חלב ברמת בית חולים דו דצדדית טובה ורצויה מאוד במקרים שצריך גירוי לשד, במקרים שהתינקות לא יונקים וצריך לקדם את האספקה ואת הגירוי לשד,
במקרים שצריך לשאוב חלב מסביב לשעון לתינוקות ועוד. צריך משאבה עם מנוע חזק שתעמוד בשאיבות יומיומיות ואינטנסיביות ויחד עם זאת תעשה גירוי משמעותי לשד
שיכול "להחליף" את היניקה של התינוקות או לפחות לקדם את העליה באספקה.

שאיבה מזדמנת - זה כבר משהו אחר. אם התינוקות יונקים ואת צריכה משאבה שתהיה לך כדי לשאוב מדי פעם כדי שתהיה פה ושם אפשרות לבקבוקים, אז אפשר עם משאבות
קטנות יותר ופחות חזקות.

המשאבה ספקטרה היא דו צדדית אך המנוע שלה לא חזק. בשאיבה דו צדדית אין לה מספיק כוח, היא עושה קומפנסציה של ואקום חזק על
חשבון זה שהכוח שלה חלש. לא מומלצת לשאיבה לצורך גירוי בהתחלה או לשאיבה אינטנסיבית של חלב אם לתאומים.
ביד שרה אין הרבה מדלה לקטינה והם מנסים "לדחוף" את הספקטרה.

יש ארגון של השאלת ציוד שנקרא נתיב החסד (חפשי בגוגל), יש להם סניף, ברחובות וסניף בבית חולים קפלן. צריך להתקשר באופן יומ יומי
לפעמים אין להם ואז למחורת או אחרי כמה ימים יש להם. - להם יש משאבת מדלה לקטינה.
אותו כנ"ל לגבי משאבות ביד שרה - לדבר עם הסניפים בכל האזור שלך וגם באזורים אחרים.

האמדה לקטליין טובה כמעט כמו המדלה לקטינה והיא ממש לא ניתנת להשוואה עם הספקטרה. למרות שאמדה לקטליין איננה משאבה ברמת בית חולים.
היא בכל זאת טובה ויש לה יכולות טובות. יש לי רשימת טלפונים של הגמחים שהזכרתי שמשאילים אמדה לקטליין. אוכל לתת לך.

פאמפ אין סטייל היא מצויינת אבל היא משאבה ניידת, היא יכולה לשמש אותך במצב ביניים עד שתשיגי משאבה טובה.

במקרה הכי גרוע תמיד אפשר לשכור בכסף משאבת לקטינה (150 שח לחודש אני חושבת) ואחר כך כשמתפנה משאבה בהשאלה, לקחת אותה.

המון תודה

נתיב החסד לצערי לא עונים לי לטלפון, ניסיתי כבר כמה פעמים בימים ושעות שונות.
לפי מה שאני מבינה ממך האמדה עדיפה על הפאמפ אין סטייל? אני יכולה לקנות אותה בקופת חולים ב 685 ש"ח. ולא לרדוף אחרי משאבות בהשאלה. הבעיה עם ההשאלה היא שאם אני עוברת בין משאבות שונות אני צריכה כל פעם לקנות ערכה חדשה וכבר לא בטוח שזה שווה את זה.

הבדלים בין משאבות

בגדול לשימוש אינטנסיסיבי אני חושבת שאמדה מעולה. היא גם מאוד בהישג יד מבחינת עלות, אך אני מציעה לך שאל תקני עדיין ותחכי לראות מה קורה אחרי הלידה.
פאמא אין סטייל - רק בתנאי שהיא ידנית, טובה לחזרה לעבודה. היא משאבה מעולה גם כן.
לשלב הראשון לכי על לקטינה או אמדה.

hadas1350

New member
אני הצלחתי

לשכור משאבת מדלה לקטינה מהסניף הראשי בירושלים בשד' הרצל.
במקרה הבוקר נאלצתי להחליף את המשאבה כי היתה בה תקלה, והם אמרו לי שיש להם כרגע 4 משאבות כאלה.
בהצלחה ולידה קלה

למעלה