מיתוג מגשר

אבי לוי4

New member
מיתוג מגשר

יפתח שלום. שמי אבי לוי ואני מגשר. ברצוני לקבל ייעוץ ממך כיצד עלי למתג את עצמי, כדי שבסופו של דבר, אקבל יותר עבודה. היות ואני עוכב אחרי הפורום שלך, אענה על השאלות שאתה שואל כל אחד שמבקש ממך ייעוץ: 1. השוק שאני פועל - אנשים שנצאים במחלוקת ומגישים תביעה לבית משפט או שבכוונתם לעשות זאת. לדעתי אתמקד יותר בנישה העסקית, למרות שאשמח לגשר אף בסוגים שונים של מחלוקות, כדוגמת סכסוכי שכנים. קהלי יעד הן: א. אנשים שהגישו תביעות בבתי משפט (מקבלים מהמנ"ת - מחלקה לניתוב תיקים בבתי המשפט) ב. לקוחות פרטיים - כדוגמת לקוחות עסקיים. 2. יתרונות יחסיים - תואר אקדמאי במנהל עסקים ובשיווק+נסיון עשיר בשטח בתחום המסחר והשיווק. 3. מתחרים - מגשרים שהם עו"ד. חלק מבתי המשפט נוטים למסור תיקים לגישור למגשרים שהם עו"ד, או לחילופין, מבקשים שעו"ד ילווה את הגישור או שיהיה רק בשלב ההסכם. דרך אגב, לדעתי הם טועים, כי מגשרים שמגיעים מהתחום המסחרי יכולים לתרום יותר להליך הגישור, מאשר אלו שהם עו"ד ואינם מכירים את הסביבה הזו. אך עם מציאות לא מתווכחים, צריך פשוט להתמודד איתה... 4. מחיר בענף - בין 250ש"ח לשעה מכל צד ועד 400$ לשעה מכל צד - אך זה נמיתן רק לשופטים לשעבר. אני חושב לפנות לחברות עסקיות, כדי להציע את השרותים שלי. כמו כן אני כותב מאמרים וחשבתי לפנות לכנסים, כדי להציגם. כיצד לדעתך עלי לפעול? האם אתה סבור שאני פועל נכון? כיצד לדעתך צריך להראות אתר האינטרנט שבכוונתי להקים? כיצד צריכים להראות כרטיסי הביקור והניירת? (אמצתי את הגישה שלך בנוגע לחברת "בריבוע" וחשבתי על ניירת מכובדת, שתשדר מקצועיות וסמכויתיות). אשמח לקבל חוו"ד. בברכת חג שמח, אבי.

אבי שלום

אבי שלום וברוך הבא לפורום אני שמח שעברת על החומר בפורום, זה מראה על רצון ללמוד ורצינות רבה שלב א' הוא מציאת היתרון שלך כמגשר אם תהיה לי בעיה למה שאבוא דווקא אליך מה יש בך שהוא אחר/שונה/מקורי/ייחודי בהשוואה לאחרים בתחום את זה לא מצאתי בדבריך הרבה פרטים על השוק בו אתה פועל וכלום על עצמך לגבי אירוע בריבוע אני חושש שאולי פספסת את הנקודה שם לחברת אירוע בריבוע לא היה יתרון נתפס אבל במיתוג שעשית לחברה לא יצרתי ניירת מכובדת, זה היה רק חלק קטן מהעניין הנקודה באירוע בריבוע מבחינה מיתוגית הוא הבעלות (ownership) על הצורה בכל פעם שינסו להיזכר בחברה הזו יחשבו על הצורה הזו... ריבוע ולכן אני לא רואה קשר בין שני הדברים חזור אלי עם היתרון או ספר לי יותר על עצמך במישור הרלוונטי למה שאתה מוכר ונוכל להתקדם חג שמח

אבי לוי4

New member
מיתוג מגשר - תשובות לשאלותייך

יפתח שלום. קצת על עצמי: יש לי תואר שני במנהל עסקים. עסקתי במשך 15 שנה במסחר בחברה מובילה ומשפחתית. בשנים האלו עסקתי רבות בתחום קידום מכירות/שיווק/מכירות. בגלל הדברים האלו, חשבתי לנכון למתג את עצמי לכיוון סכסוכים מסחריים. בכך עסקתי למעשה כל השנים. מי שעובד בשיווק/קידום מכירות/מכירות, למעשה כל הזמן מגשר בין הספק והלקוח. נוסף לכך, לגישור הגעתי דווקא דרך מקרה אישי, הייתי צד להליך גישור, וכאחד שעבר הליך גישור בעצמו, אני מבין את אותו תהליך שאמורים לעבור הצדדים לאורך הליך הגישור. במקרים כאלו, אני סבור כי נכון יעשו הצדדים אם דווקא יפנו אלי, אני בטוח כי אוכל לתרום טוב יותר מעו"ד, או מגשר אחר, הסכסוך שבו נטלתי בו חלק, לצערי, היה משפחתי. בסכסוך משפחתי, הרגש הינו המרכיב המשפיע ביותר. חשבתי גם להתמחות בגישור משפחה.(אך אוכל לקבל תיקים רק באופן פרטי ולא דרך בתי משפט) במידה ויש לך עוד שאלות, אשמח לענות לך. תודה וחג שמח גם לך.

למעלה