מיתרונות השפעת

מיתרונות השפעת

אם לא ציינתי את זה אף פעם - פיצה זו התאווה / המכשלה הכי גדולה שלי. אני אף פעם לא אומרת "לא" לפיצה. ובדרך כלל אני גם לא מסוגלת לעצור במשולש אחד-שניים. זה תמיד יגמר בשלושת רבעי מגש או מגש שלם (משפחתי גדול).

אבל בשלושה ימים האחרונים אני עם שפעת. כזו אמיתית - "כמו בספרים". לא מסוגלת לזוז, לא לנשום, לא לחשוב. והכי - לא לאכול.
בעלי, שרוצה להיות נחמד ולעזור, החליט להזמין פיצה לארוחת ערב לילדים. כרגיל בבית שלנו - הזמין שתיים:אחת לילדים, ואחת לאמא של הילדים (לי!!!).
משולש אחד אכלתי, שבעתי, הבנתי שדי לי.
הבוקר קמתי רעבה. חיממתי משולש אחד. אכלתי אותו. והגעתי למסקנה שזה מספיק לי.

היתכן??? אולי אני אוכל לעצור אחרי משולש אחד? או שהחום פשוט שיבש את כל המנגנונים שלי?
מצד שני, חמי נגמל מעישון (היה מעשן כמעט 4 קופסאות ליום) אחרי שפעת, שבגללה לא היה מסוגל לנשום טוב ולכן לא עישן. אולי זה יתתו אפקט גם עלי

Ron W

New member
בכ"ז עדיף בריאות ובמהרה..

ראשית התפספס לי לפחות לאחל לך יומולדת שמח וכן סקרנת את כולם מיהו אופיר?
אכן בזמן מחלה נוטים לאכול פחות אצלי היתרון מתבטא בפחות קפה..
לגבי פיצות, כבר שנים נגמלתי מההרגל להזמין, שווה יותר לרדת לקנות אוכל אמיתי בסופר הסמוך.
אם נפרק את הפיצה לגורמים הטובים: יש בה רסק עגבניות שקל לשמור במזווה, כמו גם שימורי טונה זיתים תירס וכד
במקום הבצק השמנוני, לחם טוב. המוקש היא הגבנ"צ שכדאי להחליף לגבינת צאן פחות שמנה או מקור חלבון אחר
הרעיון שפיצה בעצם מספקת לנו צורך במרכיבי מזון. אם נקבל אותם ממקור אחר - החשק לפיצה ירד פלאים.
הרי מתי לרוב מזמינים? כשאין בבית אוכל מוכן..

המון תודה

אז חגגתי יום הולדת כשהבעל והגדול היו בטיול שנתי.
מה שלא מנע ממני להכין עוגת יום הולדת מקושטת ולהביא למשרד. היתרון שהעוגה (טורט ממולא בשוקולד. עם קרם וקצפת. העוגה הכי אהובה עלי) נשארה במשרד. שם כיבדתי את כולם, ולקחתי רק פרוסה אחת לעצמי.

פיצה אני כבר שנים לא מזמינה. מאז שקניתי לעצמי מתנה ליום הולדת 39 מקסר kmix גדול, יפה ואדום. מאז אני מכינה בצקים בבית.
היתרון - אני שולטת על מנה שנכנס לפיצה (תערובת של בן וקמח מלא, מעט שמן, רוטב עגבניות בלי סוכר, גבינה אמיתית ולא תחליף). החסרון - זה זמין, זה קל, זה מהיר. ואין את הצורך המדכא להוציא את הארנק (שאצלי משמש הרבה פעמים כמחסום).

ובגלל ששאלת - אופיר
בני בכורי.
הגברבר שכבש את חיי ותפס בהם מקום מרכזי.

למעלה