==========מיתר
==========

==========מיתר ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif==========

דבר ראשון אני רוצה לאחל בהצלחה לפורום הענק הזה !!! והנה שיר שכתבתי..... באת בחורף, הבאת אביב מנגינה שמחה , פרחים סביב מיתר, מיתר, תפילה קטנה אלוהים נתן לי מיתר באהבה את נסיכה, את האור קולך הוא כשירת הדרור מיתר, מיתר אני שר את לי שיר, את לי מיתר.... כשאת מחייכת חיוך מקסים נפתח מסך מלא קסמים קולך רוקם שירת אוהבים מאירה חיי כמו ים של כוכבים את נסיכה, את האור קולך הוא כשירת הדרור מיתר, מיתר אני שר את לי שיר, את לי מיתר....

עוד שיר שכתבתי מהלב..

שיר מתוך הלב, שכתבתי אחרי שחברה שלי נפרדה ממני זה כאב לי מאוד הנה המילים..... את נוגעת, לא נוגעת איך אותי את משגעת מתקרבת ובורחת מה יהיה ? מה יהיה איתך תגידי לא נותנת, כן נותנת בי תמיד את משחקת מה יהיה ? מה יהיה איתך תגידי אני לא יכול יותר הלב דופק הדם בוער בשבילך הכל עשיתי מה יהיה איתך תגידי בשבילך הכל עשיתי מה יהיה ? מה יהיה איתך תגידי...... כמו שוטה אני נסחפתי אז חבל שלא הבנתי רק משחק שלך הייתי מה יהיה ? מה יהיה איתך תגידי.... שוב לבד אני נשארתי רק איתך הכל היה לי ועכשיו כלום לא נותר לי מה יהיה ? מה יהיה איתך תגידי..... אני לא יכול יותר הלב דופק הדם בוער בשבילך הכל עשיתי מה יהיה איתך תגידי בשבילך הכל עשיתי מה יהיה ? מה יהיה איתך תגידי......

במבה1

New member
עכשיו תגידו לי שלא הבנתי

תסבירו לי טוב, הפורום הזה זה פורום מוסיקה עברית או שירה עברית יענו כל אחד נכנס כותב שיר ויש שופטים? עד עכשיו זה היה פורום של מוסיקה שאמור לדבר בו על שירים עכשיו צריך גם לדעת לכתוב אותם? בשביל זה אני חושב צריך עוד פורום אם הבנתי לא נכון תגידו לי כי התבלבלתי פה. אני הולך לישון לילה טוב לשירים ולמשוררים

עופר ב.ה

New member
בדיוק לשם כך קיים פורום........

שירה וכתיבה יוצרת, מס´ 33 תנאי הכרחי לדיונים על מוסיקה עברית הוא קיומה של מוסיקה למילים, ופרסומו של השיר. אין הכוונה לכך שייכנס למצעד העברי של גל"צ או של רשת ג´, בהכרח, אבל לפחות שיושמע בפומבי, ולו במאורת הרוק (או מאורת שירי-חיים-חפר-ונתן-יונתן, וסליחה על ההשוואה בין הפזמונאי למשורר) הנידחת ביותר. כלומר, שירים למגירה - לא כאן, בבקשה. תודה.

למעלה