מי אמור לשלם על עבודות צנרת מחוץ לבית?

Borisyo

Member
שלום,

קיבלנו מספק מים שלנו תשלום על "עבודות צנר". שאלנו שכנה שלנו והיא אמרה כל דיירי בית קיבלו את זה עקב תיקון צינורות.

מי אמור לשלם? משכיר דירה או שוכר דירה?

תודה.

GoldenEyes

Well-known member
שלום,

קיבלנו מספק מים שלנו תשלום על "עבודות צנר". שאלנו שכנה שלנו והיא אמרה כל דיירי בית קיבלו את זה עקב תיקון צינורות.

מי אמור לשלם? משכיר דירה או שוכר דירה?

תודה.
בעל הנכס
אלו אלמנטים קבועים של הדירה \ בנין

GoldenEyes

Well-known member
@GoldenEyes שלום. האם "עבודות צנרת" קשורות ל"השבחת נכס"?
לא
השבחת נכס קשורה יותר לנכס עצמו , לדוגמא שיפוץ מקיף ויסודי , ולרוב בעל הנכס נושא לבדו בכל העלות
כאן זאת צנרת של כל הבנין ומשתתפים בעלות מן הסתם על בעלי הדירות
נכון ששיפוץ של צנרת הבנין משפרת במידת מה את ערך הנכס , לא מאות אלפים , אבל נגיד אין מים חומים מחלודה ואין פיצוצי צנרת וכו'.
בגדול,
כל שיפוץ בדירה מושכרת מי שנהנה מהפירות זה בעל הנכס , הדיירים מתחלפים.

Borisyo

Member
@GoldenEyes איך אני אמור להודיע לבעל הבית שלי על תשלום שקיבלתי מחברת מים לגבי עבודות צנרת?

להגיד לו ישר שהגיע בשבילו חשבון שהוא צריך לשלם? או להגיד לו שהגיע חשבון מחברת מים על עבודות צנרת שאני לא אמור לשלם?

GoldenEyes

Well-known member
@GoldenEyes איך אני אמור להודיע לבעל הבית שלי על תשלום שקיבלתי מחברת מים לגבי עבודות צנרת?

להגיד לו ישר שהגיע בשבילו חשבון שהוא צריך לשלם? או להגיד לו שהגיע חשבון מחברת מים על עבודות צנרת שאני לא אמור לשלם?
לא יודע אין הגיע החשבון
האם שניים נפרדים ? או חשבון אחד על הכל ?
אם זה אחד על הכל , תבהיר לו שיש שם את החלק שלו שהוא אמור לשלם , אולי תסתדרו ביניכם לגבי אופן התשלום שתקזז לו מהשכ"ד או בדרך אחרת.
בכל מקרה תדאג שזה יהיה מגובה בכתב ובהסכמה. שלא יגיד אחרי כמה זמן ששילמת פחות שכ"ד ואז לך תוכיח שאין לך אחות.
אם הגיעו חשבונות נפרדים , תן לו שישלם בעצמו.

Borisyo

Member
@GoldenEyes התשלום על עבודות צנרת הגיע בנפרד. רשום בו שניתן לשלם במחלקת גבייה או בבנק הדואר עד 20 לינואר אבל בעל הבית שלי גר במרכז בכלל ולשלוח לו שובר בדואר שישלם בעצמו לא נשמה פרקטי. כנראה אבקש ממנו לקזז סכום משכר דירה.

GoldenEyes

Well-known member
@GoldenEyes התשלום על עבודות צנרת הגיע בנפרד. רשום בו שניתן לשלם במחלקת גבייה או בבנק הדואר עד 20 לינואר אבל בעל הבית שלי גר במרכז בכלל ולשלוח לו שובר בדואר שישלם בעצמו לא נשמה פרקטי. כנראה אבקש ממנו לקזז סכום משכר דירה.
אין עם זה בעיה כל עוד הוא מסכים ומאשר ובכתב.
גם לא נשמע לי שאפשר לשלם רק בבנק הדואר, אני בטוח שיש שם אפשרות לשלם בכרטיס אשראי.

Borisyo

Member
@GoldenEyes מוזר שדברים כאלו לא שולחים לכתובת של בעל הנכס. אני בטוח שבעירייה רשום במחשב מי בעל הנכס ומי שוכר עם יש כזה. הערייה לא משתפת מידע זה עם חברת מים?

GoldenEyes

Well-known member
@GoldenEyes מוזר שדברים כאלו לא שולחים לכתובת של בעל הנכס. אני בטוח שבעירייה רשום במחשב מי בעל הנכס ומי שוכר עם יש כזה. הערייה לא משתפת מידע זה עם חברת מים?
עיריה זאת עיריה
חברת המים זאת חברת המים
אתה באמת מצפה שיהיה סינכרון בין גורמים שונים במדינה הזאת ? :)
לא סתם יש את הפתגם "יד ימין לא יודעת מיד שמאל" :)

למעלה