מי אמר שלא נותנים בכיף לחיות?

• פותח הנושא m757
  • פורסם בתאריך

m757

New member
מי אמר שלא נותנים בכיף לחיות? ../images/Emo175.gif

שם:
אלבום השבוע:
שיר השבוע של קורין:
שיר השבוע לא של קורין:
שיר לפתוח איתו את השבוע הקרוב:
מצב הרוח שלי עכשיו:
הרגע הטוב בשבוע:
הרגע הפחות טוב בשבוע:
סיכום השבוע במשפט אחד:
תכניות לשבוע הבא:
ציטוט השבוע (מתוך שיר\ספר\טלויזיה\כל דבר אחר) :
תמונה:

../images/Emo24.gifברור שנותנים בכיף לחיות

שם:דנה גיל:15 מגורים: רמלוד אלבום השבוע:------ שיר השבוע של קורין: תרנגול שיר השבוע לא של קורין:יש בזה טעם שיר לפתוח איתו את השבוע הקרוב:לא מוותרת מצב הרוח שלי עכשיו:מדהים!!! הרגע הטוב בשבוע:מסע 2009 הרגע הפחות טוב בשבוע:המבחן בכימיה סיכום השבוע במשפט אחד:שבוע טוב תכניות לשבוע הבא:ללמוד למתכונת ללשון ציטוט השבוע (מתוך שיר\ספר\טלויזיה\כל דבר אחר) : "בוקר טוב,בוקר טוב,מי שם?!?!?"-המורה שלי "דנה ועמית"-אני עונה ושוב המורה:"קומייי כברררררררר!!!!" תמונה:

A m 0 s

New member
"אני יודע שיש בזה טעם למרות המחשבה שאין בזה ד

בר..."
שם: Amos גיל: 15 מגורים: ארץ ישראל! אלבום השבוע: אהה....
שיר השבוע של קורין: אהה.. כל מיני... שיר השבוע לא של קורין: המון שירים של דיקלה, ירדן בר כוכבא ודידי שחר, דנה'לה ועוד... שיר לפתוח איתו את השבוע הקרוב: אה?!
מצב הרוח שלי עכשיו: מצוין!
הרגע הטוב בשבוע: עכשיו?!
חח לא יודע... היה שבוע דיי נחמד וקסום!! הרגע הפחות טוב בשבוע: אה?!
לא יודע.. אבל היו כמה רגעים לא כ"כ נעימים אני חושב.. אבל הטוב מנצח את הפחות טוב!!
סיכום השבוע במשפט אחד: הכל כשורה! תכניות לשבוע הבא: "כמה שפחות להיאחז בעבר, כמה שפחות לתכנן את המחר..." ציטוט השבוע (מתוך שיר\ספר\טלויזיה\כל דבר אחר): ... תמונה:

וואוו פשוט התאהבתי בדנה ברגר!!!

איזה מדהימההה כל הטיול לא הפסקתיי לשמוע שיריםם שלהה היא כזאת מלכה!!! אבלל קורין יותר

A m 0 s

New member
היא הכי מדהימה שיש דנה'לה!!

יותר מקורינה!!
יאייי אני כבר מחכה להופעה של קורינה בזאפה - כבר הזמנתי כרטיסים!! את באה?!

ברור שאני באה....אני מתה לבוא!!

רק יש משהו שמבלבל אותי לא הבנתי באיזה יום זה חמישי או רביעי?!??! ואני מתה לראות את כולם כבר!!!

m757

New member
../images/Emo73.gif

שם: מיכל גיל: 16 מגורים: ירושלים אלבום השבוע: אני נשארת עם "שירים ליואל" של רונה קינן
שיר השבוע של קורין: זה בא אלי שיר השבוע לא של קורין: כולם יודעים - שלומי שבן
שיר לפתוח איתו את השבוע הקרוב: כמו שיורד גשם - טל גורדון מצב הרוח שלי עכשיו: נחמד הרגע הטוב בשבוע: הופעה של שלום חנוך
הרגע הפחות טוב בשבוע: מתכונות תכניות לשבוע הבא: הופעה של רונה קינן
ציטוט השבוע (מתוך שיר\ספר\טלויזיה\כל דבר אחר) : תומר: "שטורדל תפוחי חם, עץ !"
תמונה:

tomerldt

New member
"קולות בוקר צבעים לילה"

שם: טוראי תומר מדמוני גיל: 18 + מגורים: עיר הקודש אלבום השבוע: "מסכות" של טל גורדון נראה לי... שיר השבוע של קורין: "אל תלך" מקודם שמעתי אותו באוטו... שיר השבוע לא של קורין: אני אתן שני שירים: 1. "נמס בגשם" של יהודה פוליקר 2. "הכעס" בביצוע המדהים של טל גורדון שיר לפתוח איתו את השבוע הקרוב: "התעשייה האבירית" יווואו כמה שאני מרגיש קרוב לשיר הזה עכשיו, ולא כי אני עובר כישלון כלשהו אלא כי אני בחיל האוויר מתעסק עם מטוסים והשיר הזה מדבר על הכישלון שהיה לתעשייה האווירית בישראל עם מטוס ה"כפיר"... או שיש שם רק השוואה של הכישלון הזה לכישלון בחיים. מצב הרוח שלי עכשיו: קול (ווואו ספק אם אי פעם השתמשתי במילה הזאת!) הרגע הטוב בשבוע: אין רגע אחד. פשוט עוד שבוע מושלם :) הרגע הפחות טוב בשבוע: לא היה מודעות לזה שאני הפסדתי הרבה הופעות שרציתי להיות בהן ושעומדות להיות עוד איזה 40 הופעות בחודשים הקרובים שאני לא אהיה בהן סיכום השבוע במשפט אחד: משפט אחד?! אני אתן לכם את השבוע במילה אחת - מטף. תכניות לשבוע הבא: חצי שבוע בבסיס, מרביעי עד רביעי שמירות בעוטף עזה וחוזר בעוד שבועיים הביתה ציטוט השבוע (מתוך שיר\ספר\טלויזיה\כל דבר אחר) : "היית מלקק אותה, מחבק אותה, משחק לה בחזה..."
תמונה: נוו... הנה... אני כחייל

למעלה