מי אמר שמבוגרים לא אוהבים לשחק?

• פותח הנושא A-T
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

omer landau

New member
תודה על הכל הפרטים

דגמים בקנה מידה של IC3 וקטרי ר"י
הבשורות הטובות הן שכבר יותר מ-10 שנים קיימים בשוק דגמים בקנה מידה 1:87של קרונועי IC3. הדגמים הם ממונעים, בעלי גוף מפלסטיק ומתוצרת חברת Heljan (יש לקרוא 'HELYAN') הדנית. הבשורות הטובות באמת הן שבזכות אותו ירון דוזטס שאביתר מזכיר כל הזמן שוכנעה חברת Heljan באמצע שנות ה-90 להכין גרסא ישראלית של הדגמים, עם צבעי ומספרי רכבת ישראל (כמעט מדויקים) ואפילו עם המזגנים הגדולים של הסדרות השנייה ואילך של רכבת ישראל. דגמים כאלו ניתן להשיג היום בארץ דרך חנות דגמי הרכבות 'פאר הרכבת'. הבשורות הרעות הן שהדגמים יקרים למדי, ומחירם עולה עם עליית היורו (באופן טבעי). הבשורות הרעות באמת הן שאין כיום דגם זמין טוב של קטרי הקו הראשי מתוצרת Alstom של רכבת ישראל (אף אחת מהגרסאות). הכי קרוב הוא כנראה דגם בקנ"מ 1:76 של ה-Class 67 הבריטי, אבל, כמו שירון דוזטס יוכל לספר לכם, העבודה לשינוי הדגם כך שיראה ישראלי היא רבה מאוד, ולמעשה נידונה מראש לכשלון עקרוני בגלל המידות השונות של הגוף (בגלל השוני בקנה המידה של הדגמים הבריטיים לעומת האירופאיים). ניתן להשיג בקנה מידה 1:87 דגמים של מספר קטרי דיזל מסוגים דומים לאלו הקיימים בארץ - G12, G16, T44, GA900, V60 - אבל הראשון והאחרון שונים מספיק בשביל להצריך הרבה עבודת הסבה, וגם השלושה האחרים דורשים התאמות בפרטים וכמובן, צביעה מחדש. הדגמים הקיימים של ה-G16 ושל ה-T44 גם יקרים במיוחד, והאחרים לא זולים. (פעם היה גם דגם של GT26, כמו 701, אבל לא ברור אם הוא עדיין בייצור)
תודה על הכל הפרטים
אני לא מעוניין בדגם של קטר אולי בהמשך יש אפשרות להשיג בארץ בחנות כלשהי?? דגם של IC3 של רכבת ישראל האם בחנויות הרכבות החשמליות האלה שמעתי שיש אחת בחיפה ואחת בירושליים ומה בערך מחיר של מערך איי סי שלוש מוקטן שכזה?? סתם בא לי אחד על המדף

חנות דגמי רכבות

תודה על הכל הפרטים
אני לא מעוניין בדגם של קטר אולי בהמשך יש אפשרות להשיג בארץ בחנות כלשהי?? דגם של IC3 של רכבת ישראל האם בחנויות הרכבות החשמליות האלה שמעתי שיש אחת בחיפה ואחת בירושליים ומה בערך מחיר של מערך איי סי שלוש מוקטן שכזה?? סתם בא לי אחד על המדף
חנות דגמי רכבות
כמו שכתבתי בהודעה עליה הגבת, ניתן להשיג בארץ את הדגמים של ה-IC3 דרך 'פאר הרכבת'.

יא, אני רוצה דגם של אוטובוס אגד

הדגמים חולקו חינם לפני כשנה כחלק
מקמפיין פרסומי של רכבת ישראל (חולקו לנוסעים ברכבת). בתערוכת פרסום אחרת השנה חולקו דגמים מדליקים של אוטובוסי אגד.

dovk

New member
אבייתר.... פעם.... אמר....

שיש לו הרבה כאלה... נו, אז לפחות לראות אותם כאן בפורום? היו דגמים של "גמדא" של טייגרים - של אגד ושל אל על(!) (באמת, מה קורה עם הטייגרים של אל על?). נכון כזה את רוצה? גם אני. והיו הדגמים המופלאים של אמנון יוגב... אוי.

אוטבוס אגד

שיש לו הרבה כאלה... נו, אז לפחות לראות אותם כאן בפורום? היו דגמים של "גמדא" של טייגרים - של אגד ושל אל על(!) (באמת, מה קורה עם הטייגרים של אל על?). נכון כזה את רוצה? גם אני. והיו הדגמים המופלאים של אמנון יוגב... אוי.
אוטבוס אגד
של ליילנד טייגר, בטח, השאלה אם קיים, בינתיים יש לי 2 דגמים מנייר של טייגרים שעשיתי על פי ההרכבות של צחקן.

לי יש דגם של לילנד

אוטבוס אגד
של ליילנד טייגר, בטח, השאלה אם קיים, בינתיים יש לי 2 דגמים מנייר של טייגרים שעשיתי על פי ההרכבות של צחקן.
לי יש דגם של לילנד
גרר בתהליכי בניה מתקדמים הוא עסוי משילדה מפלסטיק ומרכב מעץ אני משתדל לעבוד על הפרטים הקטנים ביותר אבל זה קשה בעץ אבל יש כבר דמיון בין גרר לילנד לבין הדגם

אתה בונה לבד?

לי יש דגם של לילנד
גרר בתהליכי בניה מתקדמים הוא עסוי משילדה מפלסטיק ומרכב מעץ אני משתדל לעבוד על הפרטים הקטנים ביותר אבל זה קשה בעץ אבל יש כבר דמיון בין גרר לילנד לבין הדגם
אתה בונה לבד?
אולי תראה תמונות?

טייגר גמדא של אגד הופיע כאן בעבר.

יש לי 23 טייגרים כאלה בבוידעם ובקרוב אצלם את כולם ביחד. אמנון יוגב ז"ל היה חבר טוב שלי ורוב דגמיו נעלמו לאחר מותו. זה מאוד-מאוד חבל כי דגמיו לאוטובוסים ומשאיות היו הטובים בעולם !!!

ה דרומי

New member
תשאל את מר סלוצ'קי הם לא נעלמו

יש לי 23 טייגרים כאלה בבוידעם ובקרוב אצלם את כולם ביחד. אמנון יוגב ז"ל היה חבר טוב שלי ורוב דגמיו נעלמו לאחר מותו. זה מאוד-מאוד חבל כי דגמיו לאוטובוסים ומשאיות היו הטובים בעולם !!!
הם עברו למשהו אחר למשמרת לפי דברי מר נח סלוצק'י ו
ל
אום שקד על הקטנת התמונות לגודל הנוכחי.

כבר דיברתי איתו על כך בעבר. לפני

הם עברו למשהו אחר למשמרת לפי דברי מר נח סלוצק'י ו
ל
אום שקד על הקטנת התמונות לגודל הנוכחי.
מותו, הוא עבר להתגורר בקיבוץ בצפון הארץ. הוא לא ממש הסתדר שם ופרצו לו את הבית. חלק מדגמיו פשוט נגנבו והמחשבה היתה שמישהו דאג לייצא את הדגמים היקרים לחו"ל. למזלי, יש לי צילומים של רוב דגמיו לפני שהוא נפטר. נוח סלוצקי הכיר מצויין את אמנון יוגב ז"ל אך לא ממש ידע לאן הגיעו הדגמים. הכל היה בגדר שמועה. מה שידוע כיום הוא שרק חלק קטן מהדגמים שרד אצל מישהו שלא ניתן לדעת מיהו. זה כל מה שאני יודע בנושא זה לצערי.

ה דרומי

New member
עברו לאו אישתו או לאחותו או למשהו

מותו, הוא עבר להתגורר בקיבוץ בצפון הארץ. הוא לא ממש הסתדר שם ופרצו לו את הבית. חלק מדגמיו פשוט נגנבו והמחשבה היתה שמישהו דאג לייצא את הדגמים היקרים לחו"ל. למזלי, יש לי צילומים של רוב דגמיו לפני שהוא נפטר. נוח סלוצקי הכיר מצויין את אמנון יוגב ז"ל אך לא ממש ידע לאן הגיעו הדגמים. הכל היה בגדר שמועה. מה שידוע כיום הוא שרק חלק קטן מהדגמים שרד אצל מישהו שלא ניתן לדעת מיהו. זה כל מה שאני יודע בנושא זה לצערי.
עברו לאו אישתו או לאחותו או למשהו
שברח לי השם שנח אמר.

בזמנו חילקו....

יש מקומות שאפשר לקנות דגמים כאלה
של רכבת ישראל??? או לנסוע לחול ליצרן הקטר או הרכבת ולצבוע לבד חחחחח כן בטח בא לי דגם של קטר איי סי או דאבל ראיתי כמה אבל אין לי מושג איפה אפשר לקנות או אולי אפילו כזה גדול של מטוס כלשהו רציתי פעם לקנות רכבת חשמלית כזאת מורכבת אבל גיליתי שכל חלק קטן וכל פס שם עולה איזה 50-300 שח ובו לא נדבר על הרכבות
בזמנו חילקו....
עמותת "פסים" חילקה לחבריה בכמה וכמה מפגשים... לי אישית יש רכבת דאבל-דק שנגררת ע"י קטר ומערך שלם של אייסיי.

ronatd

New member
תשאל את ירון דוזטס

יש מקומות שאפשר לקנות דגמים כאלה
של רכבת ישראל??? או לנסוע לחול ליצרן הקטר או הרכבת ולצבוע לבד חחחחח כן בטח בא לי דגם של קטר איי סי או דאבל ראיתי כמה אבל אין לי מושג איפה אפשר לקנות או אולי אפילו כזה גדול של מטוס כלשהו רציתי פעם לקנות רכבת חשמלית כזאת מורכבת אבל גיליתי שכל חלק קטן וכל פס שם עולה איזה 50-300 שח ובו לא נדבר על הרכבות
תשאל את ירון דוזטס
אני בטוח שאביתר יודע כתובת ו/או טלפון שאפשר לפנות אליו.

shapira meir

New member
דגמים בגרמניה

תשאל את ירון דוזטס
אני בטוח שאביתר יודע כתובת ו/או טלפון שאפשר לפנות אליו.
דגמים בגרמניה
בעיר מנהיים ישנה חנות ענקית של דגמים בת כמה קומות כשקומה שלמה עוסקת בתחבורה ציבורית (בככר שצד המערבי נמצא בית הכנסת) משם הבאתי לחתן שלי דגם של אוטובוס. אז מי שמזדמן, יש לו כתובת.

יו, אני כבר הולכת לשם, להתראות../images/Emo6.gif

דגמים בגרמניה
בעיר מנהיים ישנה חנות ענקית של דגמים בת כמה קומות כשקומה שלמה עוסקת בתחבורה ציבורית (בככר שצד המערבי נמצא בית הכנסת) משם הבאתי לחתן שלי דגם של אוטובוס. אז מי שמזדמן, יש לו כתובת.
יו, אני כבר הולכת לשם, להתראות

איליה.

New member
לי יש בדיוק כזה מהסיור בכרמלית ../images/Emo13.gif

מי אמר שמבוגרים לא אוהבים לשחק?
הנה הצעצוע החדש של הקופאית מתחנת ראש העין צפון צחקן, יש לך מתחרים???
לי יש בדיוק כזה מהסיור בכרמלית

מצב
הנושא נעול.
למעלה