מי אמר שמתחיל סופ"ש?:)מ...הודעה מעניינת..כדאי

לא ישן...

למה לא מוחקים?
כי אולי יש כאן משהי שזה מעניין אותה?

כי העניין כאן בפורום...
והדברים להן נשים מגיבות... כל כך לא ברור לי
ואני לא רוצה להבריח

לא ישנה....
אבל

את יודעת

ממש רציתי למחוק את ההודעה..
ואם לא היית מתייחסת אליה..
היא היתה מתפוגגת

גם את הודעות ההכרות לא מחקתי..
פשוט ביקשתי שלא ימשיכו מעבר..

חבל שאת לא מגיבה לעוד הודעות שיש כאן..
ובמקום זה בוחרת להגיד רק שזה לא צריך להיות...

אני באמת מאמינה שצריך להתמקד בכן..
ולבחור שמחפש זיון בצורה מאוד יפה ומעודנת...
שימשיך לחפש ו..
יעלם
חסר משמעות..

במקום זה
השרשור הזה הופך להיות הכי ארוך

והביקורת שלך היתה צודקת

ההודעה אכן היתה צריכה להימחק..

וחבל לי שפורומים הם לא המקום שלך..

הייתי שמחה אם תמשיכי להביע עמדה בנוגע לפורום
:)

שבוע של קסם

** ובכלל לא משנה איך הכל התחיל...
רק לאן זה מתקדם ומתפתח

gilad1976TA

New member
תגובה

אני הכי אמיתי וכן לגבי מה שאני מחפש... אני לא משלה או מספר סיפורים..

אני לא מתכוון לפגוע ואם עשיתי זאת אני מתנצל.. אבל..

אני כן חושב שיש סיכוי שזה אולי יוכל לעניין

חג שמח

גלעד

gilad1976TA

New member
מי אמר שמתחיל סופ"ש?:)מ...הודעה מעניינת..כדאי

צהריים טובים ,
אז.. סוף סוף יום של חופש שמתחיל סופ"ש ארוך וגם סוף סוף רגוע (בדר"כ אני בחור של עבודה גם בסופי שבוע מהבית)..
הזמן והחופש פינו אותי קצת להציץ פה ולנסות לחפש מישהיא ש... אולי אוכל לעניין אותה.
אז.. לפני שאני אכתוב מה אני מחפש אני אספר קצת על עצמי – אז.. אני גלעד, בחור בן 37 שגר בעיר הגדולה.. אני מהנדס תעשיה וניהול ואני עובד / חבר הנהלה בחברת ייעוץ בתחום של מערכות מידע.. בטח נשמע חנון Hard Core והאמת ש .. למרות שזו לא המציאות אין לי בעיה להיות ממותג ככזה כי הרי החנון זה השחור החדש.. לא ? 
אז..כפי שאתם מבינים אני עובד לא מעט והאמת היא שבשנתיים האחרונות לא הייתי בקשר רציני.. לא יודע להסביר למה ולא רוצה לחפש תירוצים – פשוט לא הסתייע – אולי לחץ של עבודה, אולי ההרגל להיות לבד... לא יודע.. אבל זו המציאות..
מצד שני אני חייב להיות כנה ולאמר ש.. לא הייתי שנתיים עם עצמי והיו לי פה ושם חוויות (בעבר הרחוק גם עם נשים שהכרתי פה).. אבל.. כבר כמה חודשים טובים אני לבד , בלי תשוקה, בלי ריח של אישה, בלי מגע... ו.. האמת זה חסר לי..
אולי נכון לחשוב ש.. הבחור גר בת"א - עיר האפשרויות אבל.. האמת היא.. שאני לא ממש תל אביבי טיפוסי.. אני לא מהאנשים שתמצאו בפאבים וצדים אחר פיסת בשר נשי ואני בחור די בייתי (באוירת אריק אנשטיין) והאמת היא שאחרי יום / שבוע ארוך אני צריך את השקט שלי.. וחוץ מזה בניגוד למצב בעבודה הנ אני מאוד מאוד דומיננטי, בכל מה שקשור לנשים / להתחיל / ליזום.. אני קצת ביישן

אז.. אחרי הרקע אני מניח שאתם כבר מבינים שאני מחפש מישהיא שתעזור לי לשבור את הרצף של מספר חודשים ללא אישה ולחזור ולחוות חזרה תשוקה, מגע, הרבה התחשבות וריח של אישה ... למעשה, אם להיות הכי אמיתי וכנה אז.. אני מחפש מישהיא שיהיה לי נעים לשוחח איתה על הכל ויהיה קליק אינטלקטואלי כי בלי זה לא אהיה מסוגל לכלום אבל.. שתבין לקראת מה הולכים ושזה יתאים לה.. בגדול, אני לא מחפש קשר / זוגיות אלא מישהיא שתדע לקראת מה הולכים.. אבל.. ויש אבל.. אני ממש לא פוסל כלום ואולי יצמח מסוג קשר כזה משהו אמיתי ויפה וגם חשוב לי להדגיש שאני לא מחפש משהו חד פעמי של זבנג וגמרנו.. אשמח אם זה יהיה משהו יותר מתמשך (למרות שכדי להתחיל משהו רציף צריך שתהיה התחלה) .. מ.. אולי ההגדרה הכי טובה לזה זה סוג של "יזיז דור 3.5" ... כי.. מצד אחד המילה יזיז מתקשרת לי תמיד עם SMS של "ערה?!" וזה לא ממש אני.. חשוב לי מי מולי ואני לא רואה את הצד השני כאובייקט מיני.. ומצד שני אני לא מחפש ממש זוגיות.. אז.. נראה לי שההגדרה של "יזיז דור 3.5" היא נכונה..

קצת פרטים יבשים עלי – אני בחור גבוה, 187, בהיר, עיניים כחולות / אפורות מכוסות במשקפיים, זקן צרפתי קצר, שיער קצוץ (סוג של קרחת), רחב בכתפיים, מבנה גוף מוצק / רחב.. אני גבר נאה ואסתטי ונראה פחות מגילי.. וזהו נראה לי .. חשוב לי לאמר שאני לא שחיף אלא בחור גבוה, רחב עם קצת בשר והרבה נוכחות (אל דאגה.. אני ממש לא שמן ענק)..
אז.. אם יש מקום לדו קיום.. אשמח לקבל הודעות פרטיות (למען ההגינות אומר שרשמתי את ההודעה בעוד מספר פורומים)

מקווה שלא חפרתי יותר מידי ובלי קשר- בהצלחה לכולם וחג שמח !

נ.ב – הסיבה שפרסמתי את ההודעה גם בפורום זה היא בגלל שאני סבור שחלק מהנשים פה הן גם דו מיניות ולא רוצות לוותר לחלוטין על קשר עם גבר ולכן חשבתי שזה יכול להתאים.. כמובן, מקווה שלא פגעתי באף אחת

גלעד

למעלה