מי אנחנו?

eladyo2

New member
תואר שני באו"פ

השמועות אומרות שבין 3 ל 5 שנים, כרגע התוכנית בפיתוח, שוב זה רק שמועות יש לבדוק עם ראש החוג.

הלוואי הלוואי הלוואי...

אם כבר אז אני מחית (מיכל...), ויש לי עוד חצי תואר לסיים. גמני לומדת בא"ופ.

eladyo2

New member
אם כבר

אני אלעד לומד חד חוגי בפסיכולוגיה, באוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת גן. נותרו לי עוד שלושה סמסטרים כולל הסמסטר המדובר.

lironk25

New member
היי לכולן וכולם

שמי לירון,אני לומדת באופ(נותרו לי עוד 4 סמסטרים על מנת לסיים את התואר),אני לומדת פסיכולוגיה ומדע המדינה,מקווה ללמוד פסיכולוגיה שיקומית בעתיד(כתואר שני). בהצלחה לפורום החדש יום טוב לירון:)

Lost Lullaby

New member
אני ליבי

רק בת 16, לומדת במגמת פסיכולוגיה+סוציאלוגיה בכיתה י"א. מקווה להמשיך גם באוניברסיטה בשלב מסויים... בעתיד אני מקווה לעסוק באחד התחומים הללו, עוד לא יודעת במה:)

orit49

New member
../images/Emo24.gif ברוכה הבאה!

גם אני התחלתי את לימודיי הפסיכולוגיה שלי בתיכון...

היכרות

היי לכולם, אני ורד, סטודנטית שנה ג' לפסיכולוגיה-שירותי אנוש באונ' חיפה. מקווה להתקבל לפסיכולוגיה ארגונית-תעסוקתית. גם אני עשיתי מתא"מ בקיץ ומחכה בעצבנות לתוצאות, מקווה שיהיה טוב...

תשובה

היי! שירותי אנוש זה חוג חדש יחסית (6-7 שנים בערך) באוניברסיטת חיפה. זהו חוג שמכשיר אנשים לתפקידים ניהוליים. לומדים בחוג קצת כלכלה, קצת משפטים, קצת שיטות מחקר וכל מיני קורסים על שוק העבודה, התנהגות ארגונית וכו'... כעיקרון זה חוג די קל שסבבה לשלב אותו יחד עם פסיכולוגיה, כיוון שפסיכולוגיה הוא חוג כבד ומתיש. השילוב הזה מומלץ במיוחד לאנשים כמוני שמעוניינים להתקבל לפסיכולוגיה ארגונית בגלל שהוא משלב פסיכולוגיה עם לימודי עבודה. מקווה שעניתי - ורד :)

למעלה