מי אתה iminvalid ג€ אנו נגד סגירה

מי אתה iminvalid ג€ אנו נגד סגירה

אנו קהילת נוער חירשים לא כמוך שומעים, לכן יש עולם קטן ונשמח שאם תבדוק את עולמנו

iminvalid

New member
שלום אלון

אם אתה נגד סגירה, הגש הצעה לניהול הפורום - כי עד עכשיו אף אחד אחר לא הגיש הצעה. אתה רואה את עצמך שייך לקהילת נוער חירשים, ואל תתייחס לתגובות בנושא הגיל שלך או העברית שלך. גם סטודנטית לרפואה כותבת בפורום בשגיאות, וגם מנהל פורום כותב פה בניגוד לתקנון הפורומים למרות שניתן להבין כי הוא מבוגר ממך, כנראה בהרבה. ראה מי הציע לבני הנוער לצאת מהפורום הזה. אם הנהלת הפורומים תראה שיש פה בלגן, היא רשאית לסגור את הפורום. הנהלת הפורומים אחראית על הפורום כמו שערוץ 10 אחראי על השידור הסאטירי שהיה נגד חברת הכנסת רוחמה אברהם. הגולש בכינוי "חובב קטינות" הביע מחאה נגד כתיבת מבוגרים בפורום הזה בניגוד לתקנון הפורומים, כמו שח"כ רוחמה אברהם הביעה מחאה נגד סטיקר בנושא רצח ראש הממשלה אריק שרון. בתגובה, הועלה מופע סאטירי נגד ח"כ אברהם. בפורום החרשים מס' 638 נמצא קישור לכתב התביעה. אבדוק כאן כמה "שוות" ההתבטאויות שהועלו בערוץ 10 נגד ח"כ אברהם. כל הציטוטים המובאים להלן הם אך ורק לצורך חישוב פיצוי ללא הוכחת נזק, ובהחלט אין בהם כוונה כלשהי לפגוע, לבזות את ח"כ רוחמה אברהם או לשים אותה לעלבון ולעג. "התשובה שלי לרוחמה - אני לא יכול להגיד כרגע בגלל החוקים של הרשות השניה, אלא רק מ-23:00 בלילה" 100,000 ש"ח "הו, שווה לראות רוחמה" 100,000 ש"ח "זאת אומרת זה פעם ראשונה שיש כלבה במועדון "הנוסע המתמיד", אלא אם כן סופרים את רוחמה אברהם" 100,000 ש"ח "בואו נתקדם, צריך להגיע ל-23:00 עם רוחמה" 100,000 ש"ח "אני חושב שיש לך עוד הזדמנות להעליב אותה, אם אתה רוצה" 100,000 ש"ח "רגע אינטימי עם רוחמה אברהם" 100,000 ש"ח "יש איזה קטע עם מציצות שאחר כך נגיע אליו" 100,000 ש"ח "פרובוקציות זולות, איפה רוחמה?" 100,000 ש"ח "גם רוחמה מוצצת, יש לי את המקורות שלי" 100,000 ש"ח "אני מוצצת אבל אני לא בולעת!" 100,000 ש"ח "רוחמה אברהם, תחזרו יהיה טוב" 100,000 ש"ח "מה ההבדל בין רוחמה אברהם להיפופוטם עם חציל בתחת" 100,000 ש"ח על ישבנו הערום של הדוגמן מודבק דיוקנה של התובעת 100,000 ש"ח "את מבינה את ההבדל רוחמה?" 100,000 ש"ח "אני במתח" (בתגובה לאפשרות של הגשת תביעה) 100,000 ש"ח סה"כ 1,500,000 ש"ח על מינימום אמירות (והיו עוד אמירות). לעומת התבטאויות בפורום הזה: "תוכי מי שמדבר אתה מופיע תחת כינויים רבים וביניהם: "קבע המומחה", "חובב קטינות", "חובב מין אנאלי", "iminvalid", "Chuck U Farly", ועוד... באמת, כואב לי לב לראות אדם כה משועמם כמוך כותב הודעות בפורום כזה" חרש עץ 100,000 ש"ח "אני באמת לא מבין את כל המבוגרים שכותבים בפורום נגדך - הם לא מבינים שאתה מעל לחוק?!" חובב מין אנאלי 100,000 ש"ח "איזה גבר איזה גבר לוחם מורה ומחנך איש האדמה ואיש התחת" חובב מין אנאלי 100,000 ש"ח "תחת לבן גברי ושעיר יפתור הכל" חובב מין אנאלי 100,000 ש"ח "גם אני מקווה לבוא עם ווזלין" חובב מין אנאלי 100,000 ש"ח "אוי אוי אוי איזה חמוד בוא תעשה לי ואני אעשה לך בוא תעסה לי ואני אעסה לך אוי אוי אוי..... אני חייב לרוץ לשרותים עכשיו" חובב מין אנאלי 100,000 ש"ח "ואני מעליך חוגג אוי אוי איזה גבר אפילו בערב יום כיפור מוכרח לכתוב הודעה מרושעת כי משתוקק אוי אוי איזה גבר אני מפריש בגללך מיץ חום" חובב מין אנאלי 100,000 ש"ח "מה קרה? התעצבנת? למות עליך!נשיקות חמות ורטובות" חובב מין אנאלי 100,000 ש"ח "אוי אוי אוי איזה גבר הרקטום שלי ממש רועד מרוב התרגשות ומפריש מיץ חום מתוק בגללך אוי אוי אוי איזה גבר בבקשה בבקשה בוא תחגוג עלי כמה שתרצה רק אל תפסיק אל תפסיק עד שאגמור" חובב מין אנאלי 100,000 ש"ח "למה להתעצבן החיים יפים יותר עם ווזלין" חובב מין אנאלי 100,000 ש"ח כבר יצא 1,000,000 ש"ח, ויש עוד הודעות בפורום כמו "אדם נאלח" - התבטאות של צלף נגד "חובב קטינות", ואחרות. אם הנהלת הפורומים תחליט שלא משתלם לה להחזיק פורום כזה עקב סיכון כספי שעלול לעלות ממנו, היא תסגור את הפורום - כפי שסגרה את פורום משחקי הוידיאו הקלאסיים שהיה פרוץ גם כן.

חרש עץ

New member
סבאח אל-ח'יר ../images/Emo13.gif

ממש מדהים, ציטטת את דבריי, אתה ראוי לשבח ממני. מה שבטוח, הכובען המטורף מארץ הפלאות הרבה יותר שפוי ממך.

מוזר מאד מוזר מאד

ציטטת כל כך הרבה דברים שלי אבל שכחת לצטט את כל הדברים שכתב חובב קטינות. מעניין למה? כי אולי יש לך קשר אליו? למשל: עור וורוד וגמיש יפתור הכל - 100,000 שקל כותב כאן כי משתוקק - 100,000 שקל אתה ממש חד צדדי, מה? רואה רק צד אחד, מה? ועוד ועוד ועוד יצירות מופת של חובב קטינות.פשוט לי אין הכוח לחפש את כל מה שכתב הנ"ל. אני ממש רוצה לראות את פניו של השופט כאשר תוגש לפניו התביעה של חובב קטינות כנגד חובב מין אנאלי

iminvalid

New member
מי "מת מפחד" ../images/Emo3.gif

מי צמוד לפורום ועונה בשני כינויים לאותה הודעה. אסטרטגיות וטקטיקות - מחוץ לפורום. מי אמר שתובעים אותו. מיליון שקל בטח אין לו

iminvalid

New member
בכלל לא

כבר כתב ש"חובב קטינות" זה "חובב מין אנאלי". אלון, תחסום את כולם - כל הכבוד!

למעלה