מי אתה

avivit61

New member
מי אתה

היי איש תגיד מי אתה עכשיו ?ומי תהיה מחר? אתה מכיר את עצמך? מה אתה אוהב יותר אותך כפי שהיית היום או אותך כפי שתהיה מחר? את מה שאני מרגישה כלפייך כנראה שלעולם לא תדע ואת מה שהרגיש כלפייך בבוא הזמן מן הסתם תרגיש ולא תבין איך זה פשוט נעלם ואיך למדתי לאוהב אותך מרחוק אני ואתה זאות טעות במקום לחייך ולצחוק פוגעים אחד בשני רצתי ללמוד אותך לא הצלחתי כי יש בך שתי נשמות אחת טהורה והשניה הרסנית למה אתה אוחז בי בזמן שאני משלימה עם המצב ורוצה ללכת? וכשאתה מקבל אותי חזרה אתה פשוט מזלזל מכאיב וגורם מחשבות חוזרת להיות אני חוזרת לחיים הרגלים שהיו לי לפני שהכרתי אותך רוצה לקום ב7 בבוקר ולא ב5 בכדי להספיק לעשות דברים ולדבר איתך רוצה ללכת למכון כושר מה שההיתי מכורה וותרתי בשבילך בכדי להיות כאן איתך רוצה לעשות דברים אחרים במקום לחכות שתכנס לומר אני עייף אוהב לילה טוב ובבוקר בוקר טוב צריך לצאת נדבר ואז במשך כל היום שתיקה רוצה את החברות שלי חזרה רוצה המון דברים שויתרתי עבורך רק בכדי לשמוע בוקר טוב ולילה טובבבב רצתי הכול נתתי לך הכול אתה הרסת הכול חבל לי שלא הצלחתי להבין אותך מה זה היה בעצם?העולם מתבסס על אמונה אהבה כל כמיהה לאושר לצערי בעידן הזה זהה פשוט נעלםםםםםםם יום יגיע אחרי שתהיה עם זאות ועם אחרת ורק אז תבין מה הדבר האמיתי יהיה מאוחר כי עכשיו מאוחר פגעת בי היום 2 אולי הסלח אבל לא השכח אתה אתה בדיוק מה שיש לי ומי יודע לו ההינו יחד מה ההיתי רואה שלוםםםםם א

למעלה