מי גאון של אמא?
פינת פכים קטנים

../images/Emo6.gif ענק! מאיפה הרעיון הזה של מים

כדי שלא תיחנק מהחלב??? נתת לה מים עם החלב בגיל שנתיים?

דש1דש

New member
נימוסין והליכות

בדרך לגן יש תמיד איש אחד שחונה על המדרכה ומאוד מפריע. אותי זה מוציא מדעתי (כי 5 מטר משם יש חניה תיקנית) "אמא - הוא שוב חונה על המדרכה" "
נכון חמודה, הוא מאוד לא בסדר" היא שיחה יומיומית אצלנו. יום אחד פגשנו אותו - ואנ יאמרתי הרבה ממה שיש לי להגיד - במילים יפות. הוא קרא לי "גברת"
"אמא - למה הוא קרא לך גברת - יש לך שם אחר" "נכון - אבל כשלא יודעים את השם קוראים בנימוס גברת או אדון" ... ... "אמא אני אקרא לך רק XXX" " אמא XXX" אני מתקנת "ולו נקרא 'לא אדון' כי הוא לא בסדר שהוא חונה על המדרכה
" האמת? צודקת - למה לתת לו כבוד?

דש1דש

New member
יחידנות תורשתית

מעתיקה לכאן - שישמר עם הכל אנחנו יושבות וקוראות את הסיפור שתרגמתי (מתותבננה? לא זוכרת) באמצעו מתואר שם תהליך הזרזוע. רופאה ואשה על מיטה (רגליים למטה!) וליד תמונה של זרע. זה הדף אותו קראנו 10000000 פעמים - לעומת היתר שרק 100
"אז אמא - אם עכשיו גם אני אביא כסף לרופאה (בסיפור לא מוזכר כסף! היה לה ברור שזו לא באמת תרומה ) היא תשים לי זרעים בבטן?" (היא מתכננת כבר ליהיות יחידנית???) "יש לך עוד זמן יקירתי" "אבל אני רוצה תינוקי" אז איך באים ילדים לעולם? הרופאה נותנת לאמא זרע ויש ילד
עובדות החיים הפשוטות. בנתיים היא מתרצה בתינוק בובתי משהו.

תומילי

New member
מי זוכר בכלללללל

מתוקי - בן 5 - חשב שעראפת בן 1000 שנה... כי שמע את אמא מכנה אותו כל הזמן "בן אלף..."
(מאתמול) : אמא אני רוצה לקנות לך מתנה ליום ההולדת שלך. מאיזה כסף לקנות? אני: אני אתן לך. הוא: אבל זה כאילו שאת קנית לעצמך....
אני: אז תבקש מסבתא ....(הירווחתי עוד מתנה מאמא שלי...
)
כל מה שמבקשים מהם לא לעשות (גרפסים ליד השולחן, לקלל ....) להקפיד שלא יצא אפילו בטעות כי אז הם תופשים את עצמם כפראיירים. "היי, למה את אומרת לי לא לעשות ואת עושה?" (נפלט לי, בחיי...
)

דש1דש

New member
../images/Emo6.gif

לא יפה - בדיוק עבר פה הבוס שלי - ואני מתפקעת מצחוק..... לעבודה!

אחד קטן מהימים האחרונים...

לפני כמה ימים, כשנסענו ביחד עיפרונצ'יק ואני , עצרתי לתדלק . השובב כהרגלו, עשה שלום למתדלקת, חייך אליה, עשה לה פרצופים והיא כמובן (איך לא
) שיתפה איתו פעולה. באיזשהו שלב, נמאס לה לתקשר איתו דרך החלון, אז היא הכניסה את הפנים שלה לתוך האוטו.. ושאלה אותו בתינוקיות מסויימת : "מה אתה רוצה?.. עיפרונצ'יק בלי להסס שניה אפילו, צעק לה : "כסף!! "
מיותר לציין שלא ידעתי איפה לקבור את עצמי... עשיתי קולות של שטיח והרגשתי צורך להסביר לה שככה אני לא מחנכת אותו בבית...

ושכחתי לכתוב כמובן איזה מלך התותחון

ושהוא כמובן מורו ורבו של עיפרונצ'יק ....
מתה על היציאות של התותחונצ'יק הזה !!!!

אין ספק שיש לנו פה עניין עם תלמיד

חכם בן חכמים, שעתיד ורוד לו ועוד יגיע רחוק

Tin Tinn

New member
גאונים ומוצלחים כולם ../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif

איזה שרשור מקסים
מחכה שהגוזלית תתחיל לדבר חופשי ואוכל להוסיף לשרשור הבא. בינתיים היא אומרת הכי הרבה נו נו נו - ואיזה מין חוכמה זו
- בדרך כלל היא אומרת את זה בצדק...

נוRית

New member
והנה אני דולה כמה פנינים מהעבר:

פעם טיילנו, ועברנו ליד מקום שעשו קצת חפירות ונשארה אדמה על הכביש. קסם, כמובן, שואלת אותי מה זה, ואני עונה לה: "אדמה". למחרת, כשעברנו באותו מקום היאאומרת לי: "אמא, הנה תפוח-אדמה..."
ועוד שיחה שהיתה לנו: במהלך ארוחת הערב הגענו לדקלום השורה האהובה מ"הבית של יעל": "טוק טוק טוק, מי פה גר? סוס? כלב" חתול? עכבר?..." ואז אנחנו ממשיכות, כאשר אני "שואלת" והיא עונה (עם עזרה ממני): - סוס? -באורווה -כלב? -במלונה -עכבר? -בחור מסתתר -חתול? -על גגות מטייל ואז אני ממשיכה את הסיום: זה הבית שלי. הבית של...??? וקסם, בלי להתבלבל עונה: מיץ פטל!!!!
ועוד: 23/9/2006 היום הסתבר לי שקסם, כנראה, לא יודעת שלרהיטים יש רגלים. נפל לה צעצוע ליד הרגל של הספה. ניסיתי להסביר לה במילים איפה הוא. היא חיפשה ליד הרגל שלה (של עצמה). כשאמרתי לה שזה ליד הרגל של הספה, היא התקרבה לספה, אבל חיפשה שוב ליד הרגל שלה-עצמה (
) הבנתי שזה הזמן ל"שיעור" קצר. הסברתי לה שלרהיטים יש גם רגלים. מהר מאוד היא הבינה את הענין, ועשינו בדיקת רגלים בבית... כשהגענו לחדר שלה, ראינו את הרגלים של המיטה, הכסא, השולחן, ואז הגענו אל עגלת הבובות. שאלתי אותה אם גם לעגלה יש רגלים. התשובה המהירה היתה "לא, לעגלה יש גלגלים" . היתה שיחה מעניינת ומלמדת (גם אותה וגם אותי - מסתבר שיש לא מעט דברים שעבורי הם מובנים מאליהם, אך לא כך מבחינתה...
ואחרון: שיר סוכות הידוע: "פטיש, מסמר, ניקר מהר, סוכר לבנות, בנים ובנות..."
מתה, פשוט מתה על הילדה שלי

eרון1

New member
חהחהחה מתה על החוכמות של הקטנטנים.

מחכה כבר לסיפורים משלי......

אנה מ

New member
חובב דיוות ושוקולד, ולאו דווקא

באותו הסדר. ב"מועדפים" שלי שומרת קליפים של מדונה. הילד פשוט חולה עליה, וכל יום מהגן צריך "דונה, דונה". אז היום חזרנו מהגן, ישבנו מול המחשב, ואני שומעת "דונה, בואי אלי, בואי אלי, דונה. בקשה (בבקשה"). טעם טוב יש לו לילד. שוקולד - מנהל איתי כל בוקר משא ומתן על השוקולד (ובגלל האטרף, עברנו לשוקולד חרובים). "אמא, קולד גדול" אמא - לא, מתוק שלי, עכשיו אכלת ויטמינים (מטבע שוקולד עם ויטמין C) קטנצ'יק - "אמא, שוקולד קטן" אמא - מתוק שלי, אין עכשיו שוקולד. הקטנצ'יק מסתכל עלי בעיניים עגולות ומלאות תחינה - "בקשה, בקשה, פיצי, פיצי, קולד פיצי". טוב, אחרי שירד בדרישות, נכנעת ומקבל ריבוע קטן של שוקולד.

../images/Emo6.gif הו, כמה טוב אני מכירה את גזע

התחמנים רודפי השוקולד האלה... (אצלנו כשהוא רק התחיל לדבר, הגיעו תביעות חד משמעיות: "שוקורק
שוקורק
".

אנה מ

New member
אצלנו, ביומיים האחרונים הוא מוריד

פקודות. "קולד, עכשיו!! כא!!!

למעלה