מי הודח היום?

LeAnnDylan

Well-known member
אקי ופולינה

קצת עצוב כי הם לא היו הכי גרועים אבל אני שמחה שגילי ודורית נשארו אם כי אני יודעת שהשבוע הן לא היו הכי טובות אבל אני עדין הכי אוהבת אותן.

Fairywitch

New member
כפרע, הנה את!!!../images/Emo70.gif../images/Emo2.gif

צר לי, אבל אני ממש לא מסכימה. גילי וצילי היו ממש גרועות, ובאופן כללי זאת לא פעם ראשונה שגילי מגושמת ובקושי זזה. גם טל הייתה היום כבדה למדי ונשארה. וזה לא רק שהן לא הודחו (לא טל ולא גילי) - אלא שהן אפילו לא היו מועמדות להדחה. זה פשוט אבסורד. אני לא מצביעה בתכנית הזאת, ואני מתחילה להתחרט על זה. לאקי ושלומי ממש ממש לא הגיע להיום בבוטום היום- תענוג לראות אותם רוקדים.

LeAnnDylan

Well-known member
מממ

מסכימה עם זה שגילי מעט מגושמת. תמיד היה נראה לי שאנשים גבוהים מידי *שיעול* מתנועעים פחות בחופשיות. עושה רושם שקשה לה אבל השיפור שהיא עברה מהשבוע הראשון לשבוע השני היה מדהים בעיני. השבוע הזה לצערי היה מאכזב מידי ונראה רע יותר מהשבוע הראשון. למרות כל זאת, האישיות שלה ושל דורית די כובשת. אני נהנית מקטעי הוידאו איתן, הן נורא כרזימטיות ואני בטוחה שזה מספק להן המון הצבעות. חוץ מזה שתמיד מענין לראות אותן מתמודדות עם ה"אתגר" שבריקוד של שתי נשים. אבל מעל לכל, הדבר שהכי גורם לי להיות בעדן זו השנאה שלי לחנה לסלאו. אני לא יכולה לסבול אותה או את ההערות המפגרות שלה, השיפוט הכושל, הבדיחות סוג ז', הזלת הריר הפדופילית על כל הגברברים שם והציונים התמוהים שלה גורמים לשנאה שלי אליה לגעוש. כל זוג שישאר בתוכנית ויוציא אותה מכליה יקבל ממני SMS :)

Fairywitch

New member
לגבי אנשים גבוהים (*שיעול*)

איציק כהן היה לא רק גבוה אלא גם כבד, והוא נע בחופשיות ובקלילות. אז זה לאו דווקא קשור. ואני איתך לגבי חנה לסלאו המטומטמת, שמביישת את השם שלי
|נבוך|

LeAnnDylan

Well-known member
לא טוענת שכולם

אבל אצל רוב האנשים הגבוהים (וגם רוב אלה שאני מכירה אישית) נורא מגושמים כשזה מגיע לריקוד. ובגבוהים אני מתכוונת לממש גבוהים לא גבוהים יחסית לממוצע.

Fairywitch

New member
יכול להיות (וזה מניסיון../images/Emo6.gif)- שהם פשוט לא

מרגישים הכי בנוח עם הגוף שלהם, וזה שהם בולטים נורא, ולכן מעולם לא רקדו בצורה משוחררת. ובגיל כזה הם כבר קצת תקועים עם צורת ריקוד מוגבלת. למזלי אף פעם לא הייתי מהילדים שהולכים כפוף כדי להסתיר את הגובה, והחשש לרקוד משוחרר הופיע בגיל מאוחר כך שלא הספיק לקלקל. אני בד"כ מקבלת מחמאות על הריקוד שלי למרות האורך והרוחב, אבל אין לי מושג איך הייתי מסתדרת עם ריקוד סלוני וצעדים מדוייקים.

LeAnnDylan

Well-known member
לא חושבת שזה תקף לכל האנשים שאני מכירה

אבל סביר להניח שבחלק מן המקרים זה באמת נכון. בכל אופן זה לא כזה עקרוני, דעות קדומות קשה לשנות ועד שלא אצפה בך בלייב בריקוד עמוד חושני אני לא מאמינה לגרסה שלך
אגב תתחדשי על האדום. סקסי לך ככה

Fairywitch

New member
אני אדומה../images/Emo2.gif

לא ידעתי ולא שמתי לב, ולא חשבתי שמגיע לי
להנהלה
|נבוך|

LeAnnDylan

Well-known member
ועוד חצי מילה לגבי ההדחה

האמת היא שאף פעם לא עקבתי אחרי התוכנית או טרחתי להצביע למישהו משם אז לא הייתי בקיאה במנגנון ההצבעות אבל ברגע שפותחים את קווי ההצבעות מרגע שהתוכנית נגמרת עד לתום שידורי התוכנית הבאה (שבוע שלם!) אז ברור למדי שהזוגות שישארו הם הזוגות הפופלארים וליכולות הריקוד אין באמת משקל. כי על כל אחד שטורח לשלוח SMS אחרי שצפה בריקוד שאהב יש עוד 20 בנות 12 נמרצות שדואגות לבזבז 25 ש"ח מכל פלאפון אצלהן בבית על החתיך התורן... עד שלא ישנו את שיטת ההצבעה, צפויות להן עוד הרבה הדחות לא מוצדקות. לא שבשיטת ה"קווים נפתחים אחרי שכולם סיימו להופיע" אין פגמים אבל בעיני היא מביאה לפחות תסכולים

לבנה30

New member
היה ברור שגילי וצילי לא יודחו מכיוון שהקהילה

של גילי כולה מצביעה לה. מה שאומר שהבחירה לא תהיה צודקת הןכמו כלום יכולות לזכות וחבל. אקי ופולינה היו נהדרים בשנה שבערה רקדה עם משה פרץ כמעט לקחו מקום ראשון.

Fairywitch

New member
"הקהילה" היא לא אדם אחד-

גם אני חשבתי על זה בהתחלה, אבל העובדה היא שגם הקהילה מורכבת מאנשים בודדים, ולא כולם יצביעו לה אוטומטית גם כשהיא רוקדת גרוע, כמו שלא כל ישראלי חובב אירוויזיון נמנע מלהצביע לתורכיה באירוויזיון האחרון... מה גם שהנה- אלן דג'נרס לדוגמא אמרה שזה מאוד נחמד ויפה, אבל אין קשר לריקודים סלוניים, כי הם לא בהכרח משהו רומנטי אז זה לא קשור. אולי דווקא גברים סטרייטים חרמנים שמדליק אותם לראות שתי נשים ביחד הם אלה שהצביעו

LeAnnDylan

Well-known member
אני איתך

לדעתי הרבה יותר גברים סטרייטים מצביעים להן מאשר ה"קהילה"

liat1953

New member
../images/Emo67.gifגם אני חושבת שמשהו לקוי בהצבעה../images/Emo3.gif

אני האמנתי שאקי יגיע רחוק יותר,הוא בהחלט היה טוב,השופטים היו ממש המומים...ובצדק. ח ב ל !!!

inbar199

New member
אקי אבני הודח- מה אתם חושבים על ההדחה?

בעיניי היא נורא מפתיעה, ומאכזבת חייבת לציין
בייחוד כשהפייבוריט שלי היה מקום לפני האחרון.. כנראה לא אוהבים אותו כמו שחשבתי. אבל תאכלס? אם חושבים על זה לעומק זה די הגיוני שהוא הודח- לגילי שוב טוב יש מאחוריה את כל הקהילה הגאה וכל אלה שיראו את זה מגניב ויפה ששתי בנות רוקדות, בלי קשר לאיך שיוצא הריקוד+ כמה בנים שיצביעו להן מאותה הסיבה שהם אהבו לראות גם את פמלה אנדרסון בתוכנית
לשלומי קוריאט יצביעו כל אוהבי הבורר, לטל ברקוביץ יצביעו כל הבנים כי היא שווה, לרון שחר יצביעו כל הבנות כי "הוא כזה יפיוף וחמודדדדדד", ורק לאקי אבני אין חמולה שעומדת מאחוריו.. אולי חוץ מהאמהות שאומרות שהוא "נשמה טובה" (כמו אמא שלי למשל) ומצוות על הבת שלהן להצביע לו (כי אין לא יודעות איך מצביעים) והבנות אומרות כן ומצביעות בלי שתדע לרון שחר

למעלה