מי הודח היום?

nick fury

New member
אפקט האור גלעדי של רוקדים עם כוכבים

והנה הודח לו אבי בן אבו. הפתעה הפתעה....

inbar199

New member
יענו גילי שם טוב=אור גלעדי, אבי בן אבו=אקי

השופטים שמים תמיד את גילי שם טוב בתחתית הרשימה ומודח פתאום מתמודד חזק יותר (=אקי אבני)..

vanilla maple

New member
כמה מפתיע אבל היה בעיה בתיבת הסמסים של אקי

והרבה מאלו שהצביעו לאקי ההצבעה לא נקלטה

מתיו4

New member
רוקדים עם כוכבים- בושה !!!

המודחים ,מודחים לא בצדק ...אקי רקד טוב, במיוחד בהשוואה לגילי שם טוב שהריקוד והבצוע התנועתי שלה לא היה עובר בחינת כניסה ללהקה חובבנית בתנועת נוער ....מזעזע !!! בלשון המעטה .... השיפוט על הפנים - לסלאו מחרטטת בחוסר הבנה גמורה !!! אבי דאדיה מתחנף לסלבס בגדול... {אולי יצא לו מזה משהו..} ואלי מזרחי דווקא מקצוען, אך דיר בלאק אלי, את המשפט "יש לך את הנשק אך אין לך את התחמושת..." שמענו מפי השופט בתכנית האנגלית...אז.... תהיה מקורי !!!! ותאר לעצמך שאנו צופים גם בתכנית מחו"ל העולות עשרת מונים על זו בישראל !!! המשך יבוא.... .

אין על מה לכעוס

מי שמחליט בסופו של דבר מי ישאר הם הצופים בבית, בעזרת המסרונים שהם שולחים. אני לא אזכיר לך את סאגת סמעון אמסלם. ככל שהוא היה נוראי, הוא סחב יותר בתחרות וזאת בעזרת קהל המעריצים שלו...

מתיו4

New member
יש על מה לכעוס

נכון, הדוגמה של סאגת אמסלם מכעיסה לא פחות- אבל ו..חבל ש "רקדני המטאטא" {עיין ד. מזור-הפלגמטית... אמנם 'בלרינה' בהשוואה לג. שם טוב..אך...} נשארים והצופים צריכים ל'האמין' שאלה הרקדנים הטובים - מכככככככה !!!!!!

vanilla maple

New member
כבר ידוע

שכאשר יש הצבעות אסמסים אנחנו לא יודעים באמת מי קיבל יותר. מאוד יכול להיות ששוב הייתה פאשלה כמו בכוכב נולד עם הבחור הצעיר (ההפקה הודתה שהייתה טעות) אבל הם כבר לא היו צרכים אותו. פה גילי עושה להם כותרות ברמות שאין דברים כאלה אף רוקדים עם כוכבים בכל העולם לא היה ככה מתוקשר. אני למשל לא הכרתי את גילי לפני שהיא התחילה לרקוד , וסמוכה ובטוחה שעוד רבים לא הכירו אותה עד התוכנית. לעומת זו את אקי אין ילד שלא מכיר ככה שמה שנראה שהייתה שוב פאשלה עם האסמסים. לגבי חנה היא אשה מרושעת שלא הייתה צרכה לומר את מה שאמרה לטל ולזרוק הערות סקסיטיות לכל מתמודד באשר הוא (ככה זה היה מהתוכנית הראשונה וזה הולך ומחריף מתוכנית לתוכנית). אני לא מבינה מה היא מחפשת שם בכלל.

מתיו4

New member
לא נורא שלא הכרת את גילי

ממש לא הפסד שלא להכיר את גילי. וודאי שלא להכירה לא בתכנית ריקוד . היא הופכת את התכנית לבדיחה !!! בלשון המעטה. לא היו צריכים לקבל אותה מלכתחילה... ומסכנה זו שצריכה לרקוד אתה.... איזה עיוות !!! יתכן שצריכים לעשות תכניות מיוחדות לקהילות ההומולסביות על מנת לגרוף ריטינג.... בקצור גילי- הביתה !!!!

vanilla maple

New member
פה אני כבר לא מסכימה איתך

למה נראה לך שהיא הופכת את התוכנית לבדיחה? בגלל שהיא הולכת לישון בלילה וחיה עם אישה? ההיית חושבת אותו הדבר אם היא הייתה סטרייטית? אני לא מאמינה שצריך לשפוט מישהו בגלל העדפותיו המניות. הערות שלך קצת גזעניות ולא מתאימות לפורום אם היא צרכה ללכת הביתה זה בגלל הריקוד ולא בגלל נטיותה המינית

LeAnnDylan

Well-known member
אוי נו באמת

התגובה שלך ממש לא במקום. הפואנטה של רוקדים עם כוכבים זה לא לקחת כוכב שלוקח שיעורי בלט מגיל 3 (אלא לקחת מישהו מפורסם ברמה זו או אחרת שלא בא מרקע של ריקודים ולראות אותו, בעזרת אימונים מפרכים, מצליח להגיע לרמת ריקוד אישית גבוהה מזו שהוא התחיל איתה). אז נכון לא כולם רוקדים הכי טוב אבל זה מה שנחמד בתוכנית. זו תוכנית בידור ולפעמים מקבלים ריקודים ממש נהדרים, ריקודי "וואו" שלא האמנתם שנוכל לקבל אותם ממישהו שלא רקד לפני ולפעמים יש ריקודים לא הכי מוצלחים, שמי שלוקח את התוכנית כמו שהיא אמורה להיחשב (תוכנית בידור) ימצא אותם משעשעים ומעט מגושמים. יש הכל מהכל וזה מה שנחמד בתוכנית. אני אישית לא משתייכת ל"קהילה" ואני גם לא גברבר מזיל ריר ובכל זאת אני אוהבת את השילוב בין גילי לדורית. כבר אמרתי בעבר ואין לי בעיה להגיד את זה שוב, אני לא חושבת שגילי היא הרקדנית הכי טובה שם אבל היא הדמות הכי מעניינת שם. דורית היא בחורה מאוד משעשעת ומתוכנית בידור אני מצפה לענין ולשעשע אותי וזה מה שהן עושות. אני לא חושבת שהן ממש גרועות ברמה של לזרוק את השלט על הטלוויזיה בעצבים של "איך הן עדין שם?!?" אבל כן יהיה נחמד לראות אותן משתפרות בשיתוף הפעולה שלהן יחד ומאוד מענין לראות איך הן יתמודדו עם האתגרים השונים. וסתם נקודה למחשבה (עבור פותח השרשור): יש עוד עשרות גרסאות עולמיות של רוקדים עם כוכבים ובכולן יש רקדנים טובים יותר. אולי במקום להתמרמר על שיטת ההצבעה בארץ פשוט תעבור לצפיה בגרסה אחרת...

denur1

New member
לא יודע, אבל מרגיש כאילו הייתה התערבות

של ההפקה בתוצאות הפעם. כמובן שאין לי שום הוכחה רק תחושה. את גילי ינסו לסחוב כמה שיותר, זה יוצר התענינות גדולה בתוכנית גם בחו"ל, את טל לא יכלו להדיח שבוע אחרי הפדיחה של לסלו. לכן נשארו 3 זוגות ומבינהם נבחר הזוג להדחה, זו ספקולציה שלי ואין לה כל בסיס עובדתי.

inbar199

New member
אין לה סיבה להדיח מתמודד שכל כך

אהוב על ידי הקהל, אם הוא עקף את גילי וטל, כי זה רק יזיק להם לרייטינג.. אני לא מוצאת בזה הגיון.

KבתאלK

New member
גם אני התאכזבתי

אקי היה הפיבוריט שלי.. זה ברור שגילי תישאר עוד הרבה היא מביאה ריטינג.

Aviv6

New member
חברים - עזרה בבקשה!!!

איך הולך השיר של מישהי ששרה משהו עם המילים "מי אמור" שיר סקסי כזה אפל.... וואי אני לא יודע לזמזמם את זה זה כזה שיר מוכר....

למעלה