מי התחסן ומי חושש כמוני?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
יש מגיפה ללא ספק אבל ההפחדה בציבור מיותרת לחלוטין.מהלילה מהדקים את הסגר...אין מחסומים כמו שאומרים,
העסקים והכלכלה קורסים,יש שטוענים שזה קונפדרציה מסויימת לדילול העולם,יש שטוענים לא להתחסן ...שמישהו ירגיע אותי קצת.

דקל נור*

Well-known member
יש מגיפה ללא ספק אבל ההפחדה בציבור מיותרת לחלוטין.מהלילה מהדקים את הסגר...אין מחסומים כמו שאומרים,
העסקים והכלכלה קורסים,יש שטוענים שזה קונפדרציה מסויימת לדילול העולם,יש שטוענים לא להתחסן ...שמישהו ירגיע אותי קצת.
חשבי על השפעת הספרדית. היא קטלה בעיקר צעירים והאומדן נע בין 20-50 מיליון. גם היא, עם האמצעים הפשוטים של לפני מאה שנה, הסתיימה אחרי שנתיים בערך. גם זו תחלוף ונחזור לצריכה פרועה ונשיקות בלתי מוצדקות עם כל מיני מכרים וקרובים רחוקים.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
חשבי על השפעת הספרדית. היא קטלה בעיקר צעירים והאומדן נע בין 20-50 מיליון. גם היא, עם האמצעים הפשוטים של לפני מאה שנה, הסתיימה אחרי שנתיים בערך. גם זו תחלוף ונחזור לצריכה פרועה ונשיקות בלתי מוצדקות עם כל מיני מכרים וקרובים רחוקים.
התחסנת...בשורה התחתונה?

Safariguy

Member
לגמרי לא מבין את מתנגדי החיסונים...
היה עדיף לחזור לעולם של אבעבועות שחורות, שפעת ספרדית וחצבת?
או למות מזיהום בלי חיסון טטנוס?

רק חישוב קטן כמה אנשים מתו מהמחלות האלה לעומת תופעות לוואי מהחיסונים...

לא קונה קונספירציות - מצטער - לא מאמין בזה שיום אחד קמו כל מנהיגי העולם והחליטו - הגיע הזמן להרוג מיליוני אנשים ולהוריד את המדינות שלנו כלכלית מסחרית על הברכיים...

michaell299

Active member
אני התחסנתי :)

אבח"י

Well-known member
הקונפדרציה היחידה בעולם כיום היא כנראה ה"יורו" וארה"ב.
הקונספירציות לא חדלות ולא מפסיקות. אם זו הדרך ל"דלל" את אוכלוסית העולם, כבר נאמר כאן ע"י @דקל נור* - השפעת הספרדית קטלה הרבה יותר.
ברור שהתחסנתי, נשאר לי עוד שבוע וחצי לחיסון השני.

Gu987

Well-known member
התחסנתי. עוד שבוע חיסון שני.

אז כנראה שלא יהיו לי את כל תופעות הלוואי של צלקות בריאות, קשיי משימה וסבל כללי שאולי יהיו לך אם תתעקשי לא להתחסן.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
התחסנתי. עוד שבוע חיסון שני.

אז כנראה שלא יהיו לי את כל תופעות הלוואי של צלקות בריאות, קשיי משימה וסבל כללי שאולי יהיו לך אם תתעקשי לא להתחסן.
לא מתעקשת...חוששת וזה ההבדל.

Ellis Murphy

Well-known member
לא מפחד, להיפך - בשבילי החיסון הוא ישועה, שיחרור מהתקיעות הזאת שעברה עלינו ב 10 החודשים האחרונים...

אתמול קיבלתי חיסון שני. שום תופעות לוואי. כמעט כל מי שאני מכיר בן גילי כבר התחסן גם הוא עם תופעות לוואי מינימליות אם בכלל. צריך להתחסן בלי שום חשש ולהזדיין כמה שיותר.....

למעלה