מי יודע שרות חדשות בעברית, בדו"אל ?

מי יודע שרות חדשות בעברית, בדו"אל ?

במידה ויש למי מכם מידע בדבר קיומם של שרותי ידיעוןני-חדשות בעברית, הנישלחים למנויים בקביעות בדו"אל, ובמידת האפשר בדו"אל ישיר, כלומר לא כקובץ מצורף, ובאותיות בגודל קריא ,ז"א לא יתושיות-זבוביות, אהיה אסיר-תודה אם י/תואיל לבשרני על כך, כי למתרחש בארץ ישראל, מולדתי, קשור אני בטבור-נפשי, גם מפה, ואף על פי שהחדשות ימינו אלה הן לרוב מחורבנות, בכל זאת ואולי דווקא לכן אינני יכול בלעדיהן. נהגתי לקבל את ידיעוני חדשות ערוץ שבע בעברית במרוצת שנים על שנים על שנים, והינה בסוף החודש האזרחי הקודם, יום שלפני האחד ביולי שנה זו, כלומר לפני כשבוע ימים, שונה מען הדו"אל שלי שלא ביוזמתי, משום שהחברה המשמשת לי כשרת נירכשה בידי חברת ענק אחרת, שאז ביקשתים כי יבצעו שינוי מען, שאין באמת דבר פשוט יותר ממנו ושאינה נידרשת לכך רמת השכלה מיוחדת, וזאת בדומה למיליוני גולשים אחרים הניפגעים אף הם בעיקבות שינוי הבעלות הנ"ל, שזהו בעצם כיום מעשה יום ביומו ואין בכך רבותא. הם אנשים טובים, אך כפי הניראה לתהליך פשוט בתכלית הפשטות שכזה לא יצלחו. כך קרה שמחקו את שני המענים גם יחד. פעם נישבעתי שיותר מעשרה מיכתבים בנושא אחד שוב אינני משגר,וכבר מיציתי עתה מיכסה זו,ללא הועיל. אז לכן תר אני כעת אחר מקור חילופי, אבל בהכרח תצטרך גם החלופה להיות באמצעות הדו"אל, משום הסיבה הרמוזה לעיל. ממרחק קשה לי קצת להתמצא בסבך הזה, עזרתכם תקודם לכן בברכה, והשם עימכם! הוגה דעות.

Roobie

New member
בקשר לגודל הכתב

יש לך אפשרות פשוט להגדיל אותו בתפריט של האקספלורר (או של תוכנת האי-מייל שלך). אם התפריט באנגלית - View ואז Text Size ובעברית "תצוגה" (אני חושב.. אין לי את זה בעברית) ואז "גודל כתב" (שוב - אני רק חושב...) והאמת ששרות החדשות המקוון היחיד שאני מכיר הוא דווקא לא מהימן במיוחד ושייך לצד הימני של המפה הפוליטית - של ערוץ 7. www.a7.org

למעלה