מי יכול לומר לי?

מי יכול לומר לי?

אני מתכננת להכין דגם מסויים מעץ בגודל של בערך 20*10 ס"מ. אני לא מכירה מקומות שיכולים לחתוך לי דיקטים למימדים כאלה (מדובר בצורות מלבניות/ריבועיות/ גליליות). אשמח לשמוע המלצה על מקום שיכול לעזור בזה, או המלצה לכלי עבודה שיעזרו לבצע את החיתוכים באופן מדוייק. תודה! שאלה נוספת - האם צבעי אקריל מתאימים לצביעה של עץ בגימור אטום? באיזה לכה משתמשים? (חשוב שזה לא יהיה רעיל - זה למשחק ילדים)

עץ ועצה

נסי באזורי תעשייה להיכנס לנגריות ולבקש את הנ"ל בד"כ הנגריות הפרטיות נחמדים ונענים לבקשות אלו. האם גם קרטון ביצוע ממנו עושים דגמים אדריכליים יכול להתאים? אם כן ניתן לקנותו בחנויות לציוד משרדי וכלי כתיבה כגון אופיס דיפו קרביץ ארטא וכו. צבע לא רעיל יש לקנות במיוחד ולא להשתמש בכל צבע אקריל. תחפשי בדפי זהב ציוד לגני ילדים ושם אולי תמצאי צבע כזה או שתבררי ברשתות עשה במו ידיך או בטמבור. בקישורים של אתר זה יש קטגוריה של צבע בידקי גם שם.

oshika

New member
תשובה

באיזור התעשיה הישן של אור יהודה יש נגריות שחתכו לי דיקטים על המילימטר תמורת שקלים בודדים.

עולם יפה מעץ (או משהו כזה)

יש חנות לעץ, והם מוכרים גם מיני דברים יפים לצביעה אישית. אני הייתי צריכה עיגולי MDF ועשיתי את זה שם. הם היו סופר אדיבים וגם המחיר בסדר גמור. זה נמצא ברחוב סלמה בת"א, נדמה לי שבמספר 38

למעלה