מי ישן פה??

מאיושית

New member
מי ישן פה??../images/Emo11.gif

נראה לי שכולם...
אז מה אם הם הלכו לטיול חנוכה ואנחנו לא?
זו סיבה לנטוש את הפורום ?(לאאאאאא!), מסכן- הוא פוחד לבד בחושך...
. אז קדימה, להראות נוכחות ולעזור לי בבעיה הבאה: חלק מכם יודעים שלפני כחצי שנה העבירו את הישוב שלי לצופים, אני החלטתי לפרוש ולא להישאר חלק מצוות ההדרכה בישוב. נכון לעכשיו, יש חוסר תפקוד גדול בכל מה שקשור לפעילות מושבית (אפילו טקס רבין לא היה!), ואני לא יודעת מה לעשות, להישאר באי העשיה (ולקוות שהם ייכשלו), או להציע את עצמי לעזור .האינסטינקטים שלי אומרים לי לא להתערב, אבל מצד שני- לך תסמוך על אינסטינקטים...
for the record:אני די לא סובלת את האחראית של הצופים ולא ממש מסתדרת איתה.

yotamstei

New member
אני מציע לך להשאר בחוץ

את לא חייבת לעשות אם את לא מרגישה שממש בא לך!

מעיין

לדעתי העשייה תמיד תהייה עשייה וההדרכה תמיד תהייה הדרכה לא משנה באיזה מסגרת היא נעשית, אם זה צופים, או אם זה החטב"מ, כי העשייה והתכנים שיועברו יגיעו מהמדריך (ממך) וזה לא משנה אם את מהצופים או מהחטב"מ וחוצמזה השאלה הכי בסיסית, המושב שאת חייה בו חשוב לך? אם התשובה היא לא, אז באמת אין לך מה לחפש במושב. אבל אם התשובה היא כן, אז לא משנה מה המסגרת תכנסי ותעזרי, ותנסי לשנות מבפנים. ומה זאת אומרת אחראית של הצופים, מרכז צעיר או בוגר?

מאיושית

New member
בלבלתם אותי...../images/Emo122.gif

כל אחד אומר משהו אחר... בטח שאני רוצה לראות פעילות במושב שלי, ובטח שאכפת לי (אחרת לא הייתי משקיעה בו 3 שנים מחיי), אבל...(ותמיד יש אבל): אני באופן עקרוני נגד צופים המושב שלי, ואם אני אעזור להם (שזה אומר,ד"א,ללבוש מדים), זה סוג של הסכמה וקבלה שלהם. האחראית שאני לא מסתדרת איתה היא מבוגרת.רכזת כזו.

לדעתי תחזרי להדרכה

בגלל שהמושב וחשוב לך ובעיקר בגלל שאת שונאת את הצופים, אם לדעתך הצופים הם כאלה נוראים אז הם בטח עושים נזק למושב, אז תכנסי כדי להמעיט את הנזק, ומה לעשות בחיים לא הכל טוב ולפעמים צריך לאכול הרבה חרא בשביל מטרה שמאמינים בה. בסוף יהיה טוב

העצה שלי../images/Emo15.gif

ד"א... זאתת שרון... מ
השרון... אני לא בבית.... אז ככה.. אני מציעה לך להשאר בחוץ. אם את לא מסתדרת עם האחראית וגם האינסטינקטים שלך נגד כנראה שיש סיבה...

למעלה