מי לא אוהב מתנות?

אם יש אחד כזה כאן בפורום אנא התייצב והודע על כך.
שאלה נוספת. האם המשטרה הפכה להיות חברת חקירות פרטית של התקשורת בפרסום והפצת רכילות על התנהלות משפחת נתניהו שלא בעניינים שפלילים קשורים בה?
ועוד שאלה. האם אין בבלופלנד חוק נגד הדלפות ? האם כל דיכפין ויתיי רשאי להדליף לעיתונאי חומר חקירה חסוי על פלוני אלמוני מבלי לקבל את הדין על כך?

evglev1

Well-known member
מנהל
אם יש אחד כזה כאן בפורום אנא התייצב והודע על כך.
שאלה נוספת. האם המשטרה הפכה להיות חברת חקירות פרטית של התקשורת בפרסום והפצת רכילות על התנהלות משפחת נתניהו שלא בעניינים שפלילים קשורים בה?
ועוד שאלה. האם אין בבלופלנד חוק נגד הדלפות ? האם כל דיכפין ויתיי רשאי להדליף לעיתונאי חומר חקירה חסוי על פלוני אלמוני מבלי לקבל את הדין על כך?
מי שמפחד שלא מדובר במתנות וייבקשו תמורה על המתנות האלה במיוחד שנותנים מתנות ללא הרף זה מעורר חשד שיזכירו את המתנות האלו כשיבואו לבקש טובה.

מי שמפחד שלא מדובר במתנות וייבקשו תמורה על המתנות האלה במיוחד שנותנים מתנות ללא הרף זה מעורר חשד שיזכירו את המתנות האלו כשיבואו לבקש טובה.
אבל אנחנו יודעים שכדי להגיש כתב אישום בשוחד צריך להתקיים כלל אחד והוא: הוכחה שנותן המתנות קיבל מראש הממשלה עדיפות בביזנס.
עד כמה שידוע לי גם נהנתניהו וגם ארנון מילצ'ן נחקרו והחקירה נסגרה עקב חוסר הוכחה שהיה כאן עניין של שוחד.
תקן אותי אם אני טועה?

d70

Well-known member

מי לא אוהב מתנות?​

פוליטיקאים עם קצת שכל בקודקוד שיודעים שהדבר הזה עלול להפיל אותו...

מי לא אוהב מתנות?​

פוליטיקאים עם קצת שכל בקודקוד שיודעים שהדבר הזה עלול להפיל אותו...
האם כשמיליונר נותן לפוליטיקאי את מפתחות הדירה שבבעלותו והוא עצמו אינו מתגורר בה והפוליטקאי יכול להשתמש בדירה כל אימת שיחפוץ בה במיוחד על בסיס שבועי ולהיפגש בדירה עם בעלים והעורך של עיתון ידוע .
האם זה נחשב כמתנה ?

d70

Well-known member
האם כשמיליונר נותן לפוליטיקאי את מפתחות הדירה שבבעלותו והוא עצמו אינו מתגורר בה והפוליטקאי יכול להשתמש בדירה כל אימת שיחפוץ בה במיוחד על בסיס שבועי ולהיפגש בדירה עם בעלים והעורך של עיתון ידוע .
האם זה נחשב כמתנה ?

פוליטיקאי חכם ינסה למנוע מראית עין של מתנה או סיטואציה בעייתית.
מכיר אישית חבר מועצה שנמנע ללכת להזמנות של חתונות של קבלנים ודומיהן. עוד בכיר ציבור הסביר בראיון שהוא דואג שכל פגישות הוא דואג להשאיר את הדלת פתוחה כדי שלא ילבישו עליו סיפורי בגידה/ליטוף/ נשיקה/ אונס וכו' .

פוליטיקאי חכם ינסה למנוע מראית עין של מתנה או סיטואציה בעייתית.
מכיר אישית חבר מועצה שנמנע ללכת להזמנות של חתונות של קבלנים ודומיהן. עוד בכיר ציבור הסביר בראיון שהוא דואג שכל פגישות הוא דואג להשאיר את הדלת פתוחה כדי שלא ילבישו עליו סיפורי בגידה/ליטוף/ נשיקה/ אונס וכו' .
קודם כל אני לא פוסל את מה שאמרת בכתביך.
אני גם נוטה להסכים איתך שפוליטיקאים צריכים מאוד להיזהר בקבלת מתנות מגופים ואנשים שהם בעלי עניין.
כאן מדובר בחברים משכבר הימים .
למיטב ידיעתי נתניהו לא מואשם בקבלת שוחד מארנון מילצ'ן (תקן אותי עם אני טועה).
ניסו למצוא קשר בין המתנות למתן העדפות בעסקים לאדון מילצ'ן ולמיטב ידיעתי לא מצאו קשר כזה ולכן הסיפור הזה אינו פלילי כלל.
אם אין פאן פלילי העניין הופך לרכילות.
יכול להיות שהיא קצת משוגעת וחסרת עכבות ויכול להיות שהסיפור בדבר המתנה והחיוב שלהם אמיתי ונכון אבל אין בזה שום פלילי אלא התנהגות בפן המוסרי או איך שתקרא לזה.
אז למה המשטרה עוסקת ברכילות? ועוד מדליפה לתקשורת פרטים על הרכילות הזאת?.

רוב הזמן נח

Well-known member
האם זה נחשב כמתנה ?
למה הוא נותן אותה לפוליטיקאי? שיתן אותה לאיזה חסר בית. לפוליטיקאי כבר יש דירה ומשרד לצרכי העבודה שלו.

למה הוא נותן אותה לפוליטיקאי? שיתן אותה לאיזה חסר בית. לפוליטיקאי כבר יש דירה ומשרד לצרכי העבודה שלו.
השתגעת? מה יצא לו מזה שייתן את הדירה לחסר בית?
זה לא "שלח לחמך על פני המים" שלח לחמך זה למישהו שאתה בונה עליו שביום מן הימים הוא יהיה ראש ממשלה ואז זה יעזור לך בקשרים ובדברים חשובים שיעזרו לך בביזנס.
למשל המקרה הזה.
ארנון (נוני) מוזס המו"ל החשוד בעסקת שוחד עם ראש הממשלה נפגש בחשאי גם עם יאיר לפיד, יו"ר "יש עתיד", עת שזה כיהן כשר אוצר בממשלת נתניהו. על פי מידע שנחשף במהדורת החדשות של ערוץ עשר, מוזס, נהג להיפגש לעתים תכופות בימי שישי בבוקר עם לפיד בביתו של איש עסקים מסביון שגר בשכנות למו"ל "ידיעות אחרונות". הפגישות אמנם התקיימו בבית של איש העסקים - אך מבלי שנכח או השתתף בשיחות.
פגישותיו של לפיד עם עיתונאים רבים הופיעו בלו"ז שלו שנחשף בפומבי, אך פגישותיו עם מוזס, מסיבה שטרם התבררה, לא הופיעו שם. לפיד, כזכור, עבד במשך שנים רבות כעיתונאי ב"ידיעות אחרונות".
אז מה ההבדל בין נתניהו ששוחח בטלפון עם נוני מוזס כדי להוריד את העויינות של ידיעות אחרונות כלפי ראש הממשלה ואישתו לבין לפיד ונוני בוילה לא דירה בבעלותו של מיליונר? על מה הם שוחחו שם לפיד ונוני? הם בוודאי לא פתחו שם מועדון ברידג'. הם שוחחו איך נוני מייצר כתבות אוהדות ובאילו נושאים.
יאיר היה מתדרך את נוני על בסיס שבועי קבוע על מה לכתוב ואיך לכתוב כדי לחזק אותו בציבור.
אז מה ההבדל בין נהנתניהו לבין היהיר לאפיד?

רוב הזמן נח

Well-known member
אין ספק ששרה אוהבת מתנות. ואם תקנה לה מתנה, יתכן שהיא תראה משהו יקר יותר, תיקח אותו ותגיד בחנות שיחייבו אותך על הסכום הנוסף :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

למעלה