מי לדעתכם צריך לזכות?

מי לדעתכם צריך לזכות?

לא אתפלא אם רוחמה תזכה בהיכל

אבל מי שיזכה שיהיה לו בהצלחה ולא משנה מי, בעצם כן, לא בא לי שבני יזכה

דקל69

New member
לפי ההרכב של העולים לגמר הייתי שמחה אם

אדם היה זוכה אבל אני משוכנעת שמייקל יזכה. לדעתי לטולדנו אחרי שכבר הודח זה ברור שהוא קיבל הכי מעט קולות, אני יודעת שלרוחמה ובני יש את הקהל שלהם הבטוח והסמוך ללא קשר לשיר ולביצוע שיתנו, ולדעתי אם מייקל יפציץ הוא יצליח לגבור גם על החומולות המאורגנות של שניהם. ההימור שלי: טולדנו - מקום 5. אדם - מקום 4. רוחמה/בני - מקומות -2-3, נראה למי תהיה התגייסות גדולה יותר מבין המגזרים שלהם. מייקל - סביר להניח מקום ראשון. אבל בגמר הכל יכול להשתנות.

הסקרים האלה לא קובעים. גם אם רוחמה תוביל

זה לא בטוח, אני לא אוהבת את הסקרים האלה, בכל הסקרים רוחמה יצאה מודחת, ולא בפעםה ראשונה והנה היא בגמר.

עידמןן

New member
אתה טועה!

הסקר מראה לאן התוצאות מובילות אם הוא לא מנחש את המנצח אבל מראה מי לא זוכה! עשיתי את הסקר באח הגדול והוא נתן תוצאות מדהימות אבל לפעמים טעה אבל לא באופן דרסתי!!!

ראשית את טועה ולא אתה טועה, שנית, בפורום הזה

אין לרוחמה הרבה מעריצים, אנחנו בודדים שאוהבים אותה, אז מי יצביע?

עידמןן

New member
לא מדובר בסקר פורום סליחה!!!!!!!

זה פורום כללי אולי סקר פורום תפוז לא מייצג אבל הסקר שברוך השם עשיתי הוא כללי בכל אתרים שאפשר לעברי והוא רץ ברשת

אל תרתח אדון עזריאל אל תרתח ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

izmeral1

New member
בלה קאלן את כאן . רוצה לישון ולא יכולה.

הכנתי הרבה דברים אין לי כוח. עוד שבת בפתח חחח. טוב שואלת אוהבת גבינות קרות של גבינה. א מוי ריקו......... זה בשיבילי כמו מים להכנה טוב אם תראי הודעה תכנסי לתגובה הכי קטנה. ביי לילה מתוקי ושבת שלום בבית הרבה טעים. בונא נוצ'שס

למעלה