מי לדעתכם צריך לזכות?

../images/Emo268.gifאז לא הבנתי כבר../images/Emo2.gif../images/Emo178.gif../images/Emo11.gif

הילד מהאישה ה-2 ממזר או לא? האישה הייתה נשואה לאחר והרתה לאלבז? הסברררררררררר

מיק101

New member
../images/Emo110.gif../images/Emo267.gifאורטל מדברת על הבן של אריק סיני

ומחרטטת כמובן.....

לבני אלבז יש עוד בן בשם ריק מחוץ לנישואים

בן 23 הוא הילד ה9 מאשה אחרת יש לו 8 ילדים מאשתו הראשונה דליה

איבונה3

Well-known member
קבלו דיווח ממקור מהימן,לבני ה"צדיק" יש

ילד בן 3 ממאהבת בשם ליאת...זה הילד העשירי...בני חושב שאם הוא שם כיפה אז אלוהים לא רואה...דתי עלק...

../images/Emo268.gifאיזה מאהבת בראש שלך איבי?

הוא לא נשוי ולא צריך להסתיר מאהבת. ליאת היא בת הזוג שלו והם חיים יחדיו. וואלק אתן עשיתן סלט טבולה מכל הסיפור של בני ואריק.

איבונה3

Well-known member
אני ממש לא דיברתי על אריק

אריק בחור ישר וטוב לב...אבל אלבז זה כבר סיפור אחר...עבריין במסווה של דתי....איכסססססססס

לא הבנתי מה הקשקוש

מחרטטת כמובן אם היית כותבת כך את הבגרות שלך היו נותנים ציון רק על השם שמופיע בטופס. את כל כך תמציתית שלא מבינים מה את מקשקשת או בניסוח שלך מה את מחרטטת לגבי הנחש שעשית ויתר הבובות ,אלה בובות מסוכנים שלא הייתי רוצה לשחק יתם שהייתי בגן כנראה אלה הבובות שאת שיחקת איתם ולכן הבנתי למה את כותבת כל כך בתימצות מה קרה הגננת הבהילה אותך כשהיית קטנה? יש בובות יותר משמחות כמו הבובות האלה
את רואה ? כאלה בובות אם היית משחקת איתם שהיית קטנה היית רואה שהעולם הוא יפה אבל מה לעשות כל אחד והמזל שלו.

מה את נטפלת עלי זה ממש מעליב

את אדם רע אין מה לכתוב הספיק מה שכתבתי שלבני יש בן מחוץ לנישואים הראשונים שלו מה הקטע להטפל זה מעליב ופוגע וחסר רגישות זכותי להביע את דעתי את אדם כל כך רואים את זה מהתגובות שלך וזה שהתנפלת וירדת עלי מה כבר עשיתי לך מותר לי להביע את דעתי בלי שאנשים רעים כמוך יפגעו בי

התכוונתי את אדם כל כך רע

מה הקטע עם הסיפור הבובות וגם ירדת על אחרות בתגוובות פשוט נבזית

לא הבנת בעיה שלך

ואין מה לפרט הילד ה9 של בני מאשה אחרת . ריק אלבז בן 23 והוא לא מדליה אשתו ה1 שיש לו ממנה 8 ילדים. גם לא הבנת זו לא סיבה לפגוע ולרדת עלי.

אופס וסליחה../images/Emo140.gif../images/Emo2.gif../images/Emo9.gif../images/Emo3.gif../images/Emo6.gif../images/Emo68.gif../images/Emo151.gif../images/Emo199.gif

מיק101

New member
מה את מתעצבנת, הבחורה מקלידה גיבובי שטויות

אל תתרגשי....ואולי תשני את השם ל"רגשנית אש111"

למעלה