מי להערכתכם ילך הביתה

liat1953

New member
מי להערכתכם ילך הביתה ../images/Emo35.gif

אבי ביטר? בני אלבז? דפנה ארמוני? אני חושבת שבני אלבז לאור התנהגותו ובקשתו...שלא יצביעו לו.

juspan

New member
כל פעם רק שלושה מועמדים להדחה?

למה זה ככה, למה לא כולם וזהו? ממילא התכנית קצרה. לדעתי זה מבאס ובכלל עדיין לא הבנתי את החוקים והפורמט ממש. אני חוששת שדווקא דפנה ארמוני תלך, אולי היא לא מספיק מעניינת טלוויזיונית, לא בטוחה שמישהו באמת מסמס בגלל ביצועים, זה קצת כמו האח הגדול יותר מכוכב נולד. שני האחרים מספקים את האקשן כביכול, ואולי גם יש להם קהל יותר נוכח בגלל כל מיני דברים שהם "מייצגים".

יש עוד מיתמודדים שהיו מועמדים להדחה בתחרות

מחר. מי שיהיה מקום ראשון בביצוע יקבל גם ביקור בשבת.

didush100

New member
די ברור שרוחמה ואביבה יהיו מועמדות

אם הקהל באמת משפיע אז בני/ביטר יילכו ואם לא אז דפנה לצערי הרב תצא

יונתנסקי

Well-known member
אחות, כאן את טועה.

ביקור לשבת כבר נקבע לאריק סיני ואילנה אביטל. תראי מה עניתי לראשונה לגבי רשימת המועמדים להדחה. ושמא אני היא זו שטועה? הכל אפשרי.

יותנסקי, אני כמעט בטוחה שנאמר שביום ראשון

וחמישי הזוכים בתחרות יקבלו ביקור של משפחותיהם .אך מכיוון שהיה תיקו קולות ביום ראשון זכו אריק ואילנה בביקור כי שניהם היו מקום ראשון. לדעתי גם בתחרות מחר הזוכה יקבל ביקור כפי שהובטח שבשני התחרויות יזכה המנצח בביקור.

יונתנסקי

Well-known member
אה, זה יכול להיות......

פשוט רק חצי מהזמרים "נבחנו" כלומר ביום ראשון ישירו הקבוצה השניה, ואז יאחדו את "חלשי" 2 הקבוצות וידיחו... מתחיל להסתבך הענין.

לא, מחר הקבוצה ששפטה ביום ראשון תיבחן ע"י אלו

ששרו ביום ראשון שעבר. וביום ראשון יודח אחד ,כניראה ישירו כל אלו שהיו תחתית הטבלה שירים שיבחרו לעצמם.

יונתנסקי

Well-known member
אחחחחח, כל בלבול הימים שלי זה בגלל

שהיום חג, ויש לי הרגשה שמחר יום ראשון. מחר רק רביעי. איזה מזל שלא הייתי נחרצת ואמרתי מיד בהתחלה שיש סיכוי שאני טועה...... תמיד מפחידים אותי אלו שבטוחים ב- 100% שהם צודקים. , פשוט זכרתי שרק מחצית דיירי ההיכל ביצעו את הנאמבר שלהם. (נו, ועוד יגיעו שעות הנקמה).

didush100

New member
אחות צודקת מחר יהיו עוד 2 מתמודדים ומי שיינצח

יקבל ביקור משפחתי יחד עם אריק ואילנה

יונתנסקי

Well-known member
הרי יצרפו אליהם עוד מועמדים, זה לא רק השלושה

האלה. מחר ישירו אלו שששפטו אותם, והם (אלו ששרו שלששום) ישפטו. כלומר תהיה רשימה של 5-6 מועמדים. לדעתי ו-ל-צ-ע-ר-י דפנה תעזוב. למה ? כי (לטעמי, כמובן) היא הכי טובה שם, ואצלנו איכות זו מילה גסה.

באופן כללי כולם שם טובים וכמובן דפנה טובה,אבל

אריק או בני קולם והביצועים שלהם עוצמתיים ומרגשים יותר.

למעלה