מי מכם עשה צבא (קרבי ) ?

מי מכם עשה צבא (קרבי ) ?

בלי להעליב שלא תבינו לא נכון האח הבכור ...היה קרבי כבר לא ...עזבו סיפור ארוך השני ג´ובניק גאה :) אוהבת ולא מתאהבת מיכל:)

yoavon1

New member
אני עשיתי צבא כמו שאף אחד לא עשה

אבל הוא לא היה ממש קרבי... אני פשוט סתם הייתי המתנדב הנכה הראשון שיצא לקורס קצינים... אמנם הייתי אח"כ "רק" קצין שלישות... אבל אני חושב שאני יכול להיות גאה (נו באמת... למה הכל קשור להומואים...
) מאוד במה שעשיתי, גם אם לא הסתערתי על ג´בלאות וחזרתי אחרי 21 יום הביתה, עייף מאובק וסקסי להחריד...

yoavon1

New member
כן... ../images/Emo13.gif אנחנו מכירים ../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo35.gif

yoavon1

New member
הייתי הרבה בתו"מ, אבל לא שירתתי

שם... שירתתי בלצ"ד, בלה"א וברמ"ט...
(פיכס.. כ"כ הרבה ר"ת...
) דרך תו"מ פשוט אירגנתי את היציאה לקק"צ... כתוב לי למייל... מעניין אותי לדעת מי אתה, ומאיפה אנחנו מכירים...
[email protected]

se7en

New member
גם אני הייתי במודיעין...

אבל אני רוצה לשבור את הסטיגמה אחת ותמיד. לא כל מודיעין הם ג´ובניקים.... אני שירתתי במוצבים בקווים קדמיים ונהניתי מכל רגע... :) מצד שני,לא שלהיות ג´ובניק זה רע...הלואי עלי....

../images/Emo101.gifחובש קרבי בגדוד שריון../images/Emo61.gif../images/Emo88.gif../images/Emo39.gif

אני בכלל התחלתי כשריונר...אוח...טירונות שריון בביסל"ש...אם רק הייתי מתעורר מהשוק של החיים, הייתי מגלה שהמקום ש-ו-ר-ץ "באנשי שלומנו"...אבל...לא בוכים על חלב שנשפך (אולי על משהו אחר...מה קורה לי?!
). בקיצור, סיימתי את מסלול ההכשרה של השריון (7-8 חודשים) ורק אחר כך, לאחר שהמ"פ הבין שטנקיסט טוב ו"מורעל" אני לא אהיה, נשלחתי לאחר כבוד, לאחד הקורסים היותר איכותיים ומכובדים (אם לא הנחשב מכולם!!!
) בצבא ההגנה לישראל! קורס חובשים! וגם שם...בצריפין, עיר החטאים הצה"לית, זכיתי לגלות שצה"ל הוא בעצם, מאד, גיי פרנדלי... השירות בגדוד היה מאד מעניין, ולמרות שהיה קשה (קווים בשומרון, בלבנון, בגולן ואימונים...אוף...), אני שמח שעברתי את כל מה שעברתי. דרך אגב...קוריוז מעניין: הגדוד שלי היה שייך לחטיבת "כפיר"...מישהו יודע מה המוטו של החטיבה?...לא תנחשו בחיים... ג-א-ה להיות שייך! בחיי! בגלל זה אני נורא אוהב ללבוש את החולצות עם הכיתוב הזה...יש לזה משמעות מיוחדת בעיניי...
קיצור תולדות שירות החובה שלי...מקווה שנהנתם...
ביי!

למעלה