מי מנחש מי מתקרבת?

מצב
הנושא נעול.

muki123

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo36.gif

מי מנחש מי מתקרבת?
כן כן.. תחנת בית יהושע.. קטר 750 גורר אחריו רכבת, מנחשים איזה?

Subway0

New member
ראיתי את הרכבת הזאת ברחובות...

ראיתי את הרכבת הזאת ברחובות...
תגובות... 1. מה לעזעזל הדבר הזה עושה ברחבות (כשברחובות חוצות רק DD)?!?! זה עוד בשימוש?!?! 2. כל חלון של השירותים ברכבת הזאת ניראים לי שבורים...

muki123

New member
הרכבת

שאלה לי עליך
באילו ערים עוברת הרכבת הזאת ולמה בתחנת רחובות עוברת רק רכבת פרברים?(דאבל דק)
הרכבת
משמשת כ"סתימת חורים" של ר"י בימי ראשון בהם מופיעות יותר רכבות ובשאר ימי השבוע שיש תקלות ברכבות אחרות- כך שלמעשה יש אפשרות שתראה אותה בכל תחנה בארץ. ד"א- בדרך כלל מובלת ע"י קטר קוקו ולא בובו. בזמן האחרון, נוצר מצב שהרכבת המיוחדת בימי הראשון היוצאת ממוצקין-תחנות חיפה- ישירה לנתניה- בית יהושע- הרצליה- תל אביב -כפר חבד - באר יעקב -רחובות - היא היא הרכבת הזאת..

davidfainshtein

Member
מנהל
OK... 2 דברים לי אליך...

מי מנחש מי מתקרבת?
כן כן.. תחנת בית יהושע.. קטר 750 גורר אחריו רכבת, מנחשים איזה?
OK... 2 דברים לי אליך...
בעצם 3: 1. תודה רבה על התמונות 2. אם יש לך עוד תמונות - תעלה בבקשה. 3. אני בעד לצבוע את הקרונות האלה לצביעה המודרנית של ר"י ולהשאיר אותם! הם הקרונות הנוחים ביותר מבין כל קרונות ר"י נקודה.

muki123

New member
well...

OK... 2 דברים לי אליך...
בעצם 3: 1. תודה רבה על התמונות 2. אם יש לך עוד תמונות - תעלה בבקשה. 3. אני בעד לצבוע את הקרונות האלה לצביעה המודרנית של ר"י ולהשאיר אותם! הם הקרונות הנוחים ביותר מבין כל קרונות ר"י נקודה.
well...
1. תודה. 2. מצרף את התמונה האחרונה להיום - צפיוי הפורמייקה בתוך הרכבת המזכיר אונייה... 3. אני חושב שעל אף שהמושבים נוחים- הרכבת חורקת ורועשת מאוד מבחוץ ובפנים, וכן העלייה והירידה ממנה איטית מאוד, היא גם גורמת לעיכובים בלו"ז שכן תהליך העצירה בה איטי יותר וירידת ועליית הנוסעים איטית משמעותית. לסיכום- להשאיר אותה אותנטית בצבע כסוף ולשמור במחסן למקרה חירום..(מתי כבר תגיע תגבורת קרונות???)

muki123

New member
והתמונה..

well...
1. תודה. 2. מצרף את התמונה האחרונה להיום - צפיוי הפורמייקה בתוך הרכבת המזכיר אונייה... 3. אני חושב שעל אף שהמושבים נוחים- הרכבת חורקת ורועשת מאוד מבחוץ ובפנים, וכן העלייה והירידה ממנה איטית מאוד, היא גם גורמת לעיכובים בלו"ז שכן תהליך העצירה בה איטי יותר וירידת ועליית הנוסעים איטית משמעותית. לסיכום- להשאיר אותה אותנטית בצבע כסוף ולשמור במחסן למקרה חירום..(מתי כבר תגיע תגבורת קרונות???)
והתמונה..

מצב
הנושא נעול.
למעלה