מי מנחש מי מתקרבת?

מצב
הנושא נעול.

muki123

New member
מי מנחש מי מתקרבת?

מי מנחש מי מתקרבת?
כן כן.. תחנת בית יהושע.. קטר 750 גורר אחריו רכבת, מנחשים איזה?

היא נוחה../images/Emo35.gif

מה הבעיה עם האל חלד?
זה שהיא מכוערת טילים??? אכן. אבל הנוחות שלה ושל היוגסלבים עדיפה עשרות מונים על פני כל DD מצוי...
היא נוחה

היא רועשת, מגעילה, לא ממש נוחה, והמזגן שלה נשמע כמו מפעל ליצור טקטורים. לגבי ה - DD אני לא יודע, אבל ה - IC לא רואה אותה ממטר.

אורי404

New member
אולי-אולי יותר נוחים, אבל כאשר הרכב

מה הבעיה עם האל חלד?
זה שהיא מכוערת טילים??? אכן. אבל הנוחות שלה ושל היוגסלבים עדיפה עשרות מונים על פני כל DD מצוי...
הרכבת מאיטה או עוצרת יש חריקות מחרישות אוזניים.

levikon

New member
וככה אתה מרגיש באמת ברכבת! ../images/Emo13.gif

הרכבת מאיטה או עוצרת יש חריקות מחרישות אוזניים.
וככה אתה מרגיש באמת ברכבת!

ולא בסתם איזה צעצוע כמו קרונית IC. אתה שומע את הגלגלים, את חריקת הבלמים, רק חסר עשן לבן ובכלל הנסיעה היתה מושלמת

אורי404

New member
עדיין... לא יזיקו קצת פרופורציות.

ולא בסתם איזה צעצוע כמו קרונית IC. אתה שומע את הגלגלים, את חריקת הבלמים, רק חסר עשן לבן ובכלל הנסיעה היתה מושלמת
עדיין... לא יזיקו קצת פרופורציות.
מילא שיש רעש חריקת בלמים, אבל שיהיה עד ווליון מסוים ולא מחריש אוזניים.

אם זה צעצוע...

אם זה צעצוע...
אז הלוואי וכל הרכבות יהיו צעצועים. וזה שהרכבת רכשה DD, זה לא אומר כלום לגבי הנוחות שלהם. אולי הרכבת תרכוש עוד מעט סוסים במקום קטרים, כך גם נוכל להתפעל מרכבות דיזל, ולהגיד וואו, איזה יופי. ה - IC עושה רעש
אתה בטוח שדנסעת בה
אני בצחוק לא עולה על קרונות כאלו באמת, אם לפי הלוח זמנים לא מופיעה IC או DD, אני מחפש לי רכבת אחרת. לא מבין איך אפשר לעלות על הדבר המזוויע הזה.

אולי גם...

אם זה צעצוע...
אז הלוואי וכל הרכבות יהיו צעצועים. וזה שהרכבת רכשה DD, זה לא אומר כלום לגבי הנוחות שלהם. אולי הרכבת תרכוש עוד מעט סוסים במקום קטרים, כך גם נוכל להתפעל מרכבות דיזל, ולהגיד וואו, איזה יופי. ה - IC עושה רעש
אתה בטוח שדנסעת בה
אני בצחוק לא עולה על קרונות כאלו באמת, אם לפי הלוח זמנים לא מופיעה IC או DD, אני מחפש לי רכבת אחרת. לא מבין איך אפשר לעלות על הדבר המזוויע הזה.
אולי גם...
נציע לר"י שישתמשו פחות ב - IC, ושישמשו באופן קבוע באל חלד

muki123

New member
לי זה מזכיר נסיעה בעבר

אולי גם...
לי זה מזכיר נסיעה בעבר
שהייתי קטנצ'יק.. אבל ללא ספק צריך בדחיפות קרונות חדשים לרכבת ולהעביר את הרכבת הזאת למחסנים. פעם בכמה זמן נוסטלגיה לא מזיקה...

בועז ל

New member
סע ברכבות נתב"ג או בקו לירושלים

לי זה מזכיר נסיעה בעבר
שהייתי קטנצ'יק.. אבל ללא ספק צריך בדחיפות קרונות חדשים לרכבת ולהעביר את הרכבת הזאת למחסנים. פעם בכמה זמן נוסטלגיה לא מזיקה...
סע ברכבות נתב"ג או בקו לירושלים
והנוסטלגיה תלווה אותך קצת יותר מ "פעם בכמה זמן"...

levikon

New member
עזוב אותך. IC? זה לא רכבת.

אולי גם...
זה סתם מכולה עם חוגנים. תסע פעם במודו, ביוגסלבים. תראה איזה נוחים הכסאות. איזה נוח לשבת ברכבת. באיסי וב DD אתה מרגיש כמו בתוך קופסת סרדינים.

ב - IC אתה מרגיש כמו בסרדינים../images/Emo35.gif

זה סתם מכולה עם חוגנים. תסע פעם במודו, ביוגסלבים. תראה איזה נוחים הכסאות. איזה נוח לשבת ברכבת. באיסי וב DD אתה מרגיש כמו בתוך קופסת סרדינים.
ב - IC אתה מרגיש כמו בסרדינים

לא ברור על איזה IC אתה מדבר, אבל אני המון פעמים נסעתי ב - IC, והרגשתי טוב מאוד. מעט פעמים נסעתי באל חלד המעפנה הזאת בעעעעעעעעעעעעעעעעע

בועז ל

New member
../images/Emo45.gif

אם זה צעצוע...
אתה בטוח שדנסעת בה

muki123

New member
ציפיתי שהתגובו יהיו מהירות

מי מנחש מי מתקרבת?
כן כן.. תחנת בית יהושע.. קטר 750 גורר אחריו רכבת, מנחשים איזה?
ציפיתי שהתגובו יהיו מהירות
נסיעה ברכבת הזאת מחזירה אותי שנים אחורה (על אף שאני צעיר.. רק בן 20).. על נוחות אין מה לדבר- מלבד רעש עצירה מחריש אוזניים ורעידות מוגזמות בנסיעה- הנוחות לא ניתנת להשוואה. אבל הפריקה וההעמסה איטית מאוד. טוענים כאן כי כרגע אין מחסור בציוד נייד- כך שמפיע אותי כי כל יום ראשון הרכבת הזאת מופיעה פק"ל ב- 7:59 (כך לפי הלו"ז ולא לפי המציאות)- כך שנראה שלמרות האמור בפורום זה- ר"י משוועת לקרונות החדשים העתידים לבוא.. בינתיים אצרף עוד קצת תמונות בגוון כסוף...

מצב
הנושא נעול.
למעלה