מי ראה את הפרק החדש ששודר בארה"ב?

McDreamy

New member
מי ראה את הפרק החדש ששודר בארה"ב?

OMG! בפרקים של סופרבול הייתי פחות מתוח!!! מה יהיה מחר, בפרק סיום העונה? איך לעבור את היום בכלל???

../images/Emo58.gif OMFG!!!!!!!!!!!

אני לא נושמת!!!
*לוקחת את עצמי בידיים*
(רק שתבינו שלקראת סוף הפרק הידיים שלי היו על הראש, והפה שלי הגיע לרצפה...)
איזי הולכת לעוף, דני הולך למות רק בגללה! איזי מערבת את ג'ורג', בטוח יאשימו אותו במשהו... ממש לא אהבתי את סצינת הבכי של איזי, למרות שכן הורדתי דמעה
הכלב הולך גם למות, לא שאכפת לי , אבל עדיין...
ופין בכלל לא מנחם אותה, מסכן! הוא זה שהולך לסבול פה...
ג'ורג' לא אמר לקלי(?) שהוא אוהב אותה בחזרה!! איזה זבל...
(מה השם שלה בכלל?!?!
Calliope???
)
אדיסון עושה סצינה מול כולם! יואו! איזה בושות!!! חשבתי שיראו שם רק את מרדית, אבל הראו שם את כולם!
זה רק אני או שכ"כ היה צפוי שיהיו שוב יריות!?!? והם היו כ"כ רעים!! קודם כל צילמו שעה את כל מי שלא אכפת לנו שמת ורק אח"כ הגיעו לברק!!! אני מתה לראות איך כריסטינה תגיב... וכל הפרק היה פשוט מעולה! עוקצני, ציני ומצחיק כתמיד... אוף,
צריך להיות שירשור יותר רשמי לסוף עונה 2...

McDreamy

New member
../images/Emo58.gif גם אני עדיין לא התאוששתי

זה היה נורא מצחיק: לא ראיתי את הפרק "בשידור חי" כי הייתי צריך לצאת - אז שמתי להקליט. אחרי שחזרתי, נכנסתי לאחד הפורומים של "גריי'ס" שאני תמיד מבקר. אז בד"כ אחרי שידור הפרק יש שם איזה 20 תגובות, ואז זה מתחיל להצטבר. בקיצור, כשראיתי שבמקום 20 הודעות יש שם 411(!) - הבנתי שקרה משהו באמת גדול בפרק. איזה מתח!!! נראה לי שג'ורג' לא הולך לשתף פעולה עם איזי והוא יזיק עזרה. לא שזה יציל את דני המסכן
. איזי עפה על בטוח, השאלה אם מעיפים אותה מהסדרה או שהיא תעוף מההתמחות בלבד. קלי הייתה ממש זונה כלפי מרדית', טוב שהתנצלה בסוף. KIND OF... אדיסון עם הסצינה המביכה שלה. לפחות במשולש: מרדית', דרק ואדיסון - די ברור איך העונה תסתיים. כנראה שכל ההפתעות יהיו סביב איזי, קריסטינה ובורק. אוףףף... הסדרה הזאת פשוט לא מפסיקה להפתיע ולרגש.

../images/Emo45.gif אוף עם הסידרה הזו!!../images/Emo46.gif

ואיזה כיף שלא צריך לחכות שבוע!! אבל אח"כ נצטרך לחכות כמה חודשים טובים...

האמת השארתם אןתי במתח אצלי הוא עוד

יורד מקווה שגם השני יהיה לי כבר מחר אני ימתין יום כדי לראות ברצף ולא להישאר במתח נראה לי עדיף

McDreamy

New member
אוקיי, נפתח היום שרשור חדש

לכבוד כל 3 הפרקים האחרונים...

דיייי!!../images/Emo58.gif

איזה פרק היה יפה היה! [ראיתי אותו קודם, אבל רק עכשיו חזרתי מהמדורה...
] דרק ומרדית כ"כ חוזרים!.. איזי הגזימה לגמרי לדעתי.. וברק- אתם סגורים על זה שהוא מת?! (טוב, נדע בקרוב...) וזה רק אני או שבסוף, כשמרדית חיבקה את פין ואמרה "i love him so much", היא לא התכוונה לכלב...? זהו בינתיים.. עוד מס' שעות אני צופה בפרקים הבאים.. מרגש בהחלט! ותודה לLooKinG FoR My NaMe על הסבלנות היום...

אה, ו...../images/Emo58.gif

הקטע שאדיסון צעקה על דרק, היה כ"כ מרגש ועצוב. בהתחלה ממש לא חיבבתי אותה, אבל בתכל'ס היא פשוט מסכנה. כמו בפרק שמארק אמר למרדית שכשדרק מצא את מארק ואדיסון הוא הסתובב והלך (או משהו כזה, לא זוכרת..) וכשהוא ראה אותו רק מדבר עם מרדית', מארק מצא את עצמו על הרצפה.. מסכנה אדיסון. פשוט לא אכפת לדרק ממנה... פדיחות מכל הבית-חולים... טלנובלה יש שם, כולם צופים בכל הסיפור של מקדרימי-מרדית-אדיסון.

McDreamy

New member
??? ../images/Emo58.gif

מי אמר שברק מת??? דני נראה לי שגמר את הקריירה, בורק לא ימות, לא נראה לי הגיוני. טוב, זה מתחיל עוד רבע שעה. אני כבר מפסיק לנשום...

למעלה