מי שלא היה הפסיד...

יערית

New member
ככה לפרסם את התמונה?

אני מקווה שזו את יקירתי.. כי אני לא זוכרת את העיניים,היה חשוך מידיי. יערית(מחכה לארוחה)

מה זה הקקה הזה?!

מי העיז לצלם אותי בלי רשותי?! ועוד עם כזה וינטלטור ליד?! אוריאנה

יערית

New member
מי שלא הזמין הפסיד...

וכי רק שאלת? היית צריך לשלוח הזמנות אישיות, אולי היית מופתע לגבי ההיענות, אני בכל אופן העדפתי את ``סולם ישראל`` שעזר לי לטפס לבויידם. יכולת לבחור בין האבק לבין קורי העכביש. איזה כיף,חבל שלא היית! שלך יערית.

קימבאל

New member
אולי בפסטיבל הבא...

נכון לעכשיו אני לא מרגיש שיש כאן מישהו שאני מכיר מספיק מקרוב, אולי עד הפסטיבל הבא זה ישתנה ואז תהינה גם הזמנות אישיות. מצאת משהו מעניין בבוידעם? קימבאל

ה-שונית

New member
תגיד לי...

זה בא לך טבעי, הצנוניות הזאת? או שאתה מתאמץ במיוחד בשבילנו? שונית (שמנסה לפלות חוש-הומור גם בצנון הכי צנון שיש)

קימבאל

New member
יפה ששמת לב

יפה ששמת לב למאמץ שהשקעתי במיוחד בשבילכם, ידעתי שמישהו ידע להעריך את זה.תגידי לי,נראה לך שאני יכול לנחש כל פעם מה נאמר ברצינות ומה לא? כשלא מכירים מישהו וגם לא רואים את הפנים שלו כשהוא מדבר, קשה מאוד לדעת מתי הוא רציניומתי לא. (אם כי בקשר למה שיערית כתבה היה לי די ברור שהיא לא באמת התלבטה בין אבק לעכבישים ולא באמת הייתה בבוידעם). קימבאל

יערית

New member
למה..למה את רעונת..?

תני הזדמנות.. רק אנשים מפולפלים מתקבלים אצלך? הנה אחד שסוף סוף אוכל להתוודות שמוצא חן בעיניי, הרי אמרתי לך שאני מתה על חננות,אני הרי יותר פלפל מפלפל צ`ומה, אז אני הייתי רוצה מישהו מתוק מדבש....(יש לי כבר אחד כזה), תני לו צ`אנס... אולי עוד תופתעי. יערית-שלא מבינה את היעדרותה של תלתלונה.

ה-שונית

New member
זה הטבע שלי

רוע צרוף שכמותי מה לעשות?!? לא מצליחה להיות משהו אחר, מלבד אני שונית (שוב בדיסונס)

אכן בחירה קשה

אך קורי-העכביש לוקחים בהליכה. לדתי הבחירה המנצחת היא אוסף הג`וקים המגוון שבבוידם. זה הדבר הכי טוב שם. אוריאנה

למעלה