מי שנתן נשיקה למארק רונסון והצטלם איתו

שיקה221

New member
מי שנתן נשיקה למארק רונסון והצטלם איתו

שירים את היד ***מרימה את היד*** אוקי אתמול היה הלילה של החיים שלי!!!!!!!!! שורה ראשונה בזאפה, באמצע הבמה ממש איפה שהמיקרופון של הזמרים, מארק רונסון מימינינו עומד ודופק את כל הסולו גיטרה שלו ממש מול הפנים שלי. אלכס מחזיק לי את היד כנ"ל דניאל, כייף לא נורמאלי, אנשים באקסטזה, מארק משתגע על הבמה [הוא אפילו נפל פעם אחת ובלי כוונה!]. שעתיים וחצי של אושר טהור. אחרי שנגמרה הופעה [הכי מדהימה שהייתי בה אי פעם בחיים!!!!!!!!!!!!!] חיכינו לכולם שיצאו! יש לי תמונה על אלכס החמוד הזההההההההההההההההההההההההההההה ועם מארק!! כן כן!! עם מארק יש לי 4 תמונות!!! 3 לבד ועוד אחת עם חברה!@! לא רק זה.. אלא שאחרי 2 תמונות ביקשתי ממנו שיעשה פרצוף מצחיק והוא פשוט חיבק אותי ונתתי לו נשיקהההההההההה OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני מאוהבת במארק רונסון! אניווי הלכנ לפלרטט קצת עם המתופף שיביאו לנו את המקלות ונחשו מה? לא רק שקיבלנו את המקלות קיבלנו גם את הליין אפ של מארק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 omg i cant believe it!!! אפלו דיברנו עם מארק קצת והוא אמר שזו באמת אחת ההופעות היותר מרגשות עם הקהל הכי חי ושהוא ממש רוצה לחזור לפה בסיבוב ההופעות הבא שלו! ואני כמו איזה גרופית "mark thank you for everything ur the best!" חחחחחחחחחחחחחחח ובהופעה הוא דפק מזה סולו שמה ואני וחברה שלי צועקות לו MARK MAKE ME A CHILD חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח והוא קרץ לנו!!!! אני אעלה את התמונות אח"כ היה פשוט מדהיםםםםםםםם

NoOop

New member
חחחח נשמע טובבב :)

איזה כיף לך!!! המפורסמים היחידים שמופיעים איתי בתמונות הם מהפבסטיגל או משהו >< (פררוטקציות D: ) יווו איזה כיף..תעלי את התמונות :) שמחה בשבילך 3>

LindZiv Cohan

New member
אומייגאד הוא נשמע כלכך חמווווווווד!

אני מאוד שמחה שנהנת! D: חחחחח מייק מי אה צ'יילד מיזה אלכס ודניאל?
אוף הלוואי עליי את המקלות של סימפל ):

שיקה221

New member
ממממ

אלכס שר את הקאבר של מארק לשיר JUST שבמקור של רדיוהד. אתם אולי מכירים אותו כי הוא שר עם הלהקה שלו את השיר פתיחה של האו.סי- קליפורניה [שדרך אגב הוא שר את זה גם בהופעה]. ודניאל שר את הקאבר של מארק ל STOP ME! חחחח אני מחר אעלה את התמונות :)

למעלה