מי שפתח את המשחק שראינו ביום רבעי

yokat

New member
מי שפתח את המשחק שראינו ביום רבעי

תגיב עם המייל שלך

superbasketball

New member
אתר רשמי של Medieval Tribes

לראות את דברים באתר רשמי שלנו.. אתר רשמי הראשון:
אתר הרשמי השני:
אבל אתם חייבים לקחת בחשבון שהאתר הזה לא פעיל 24 שעות ביממה, כי לשרת ברינקסטר יש כמוב עברת מידע מוגבלת למדי.. ולכן ביום אחד אפשר לעביר בערך 16.5 מגה. ישנם גם עוד שרת וזהו שרת ביתי, ולכן לא תמיד זמין משום שזמן הזה השרת לא מחובר לאינטרנט וגם מוגבל עם כניסות(10 חיבורים בו זמנית).. עד שנמצא פתרון לבעיות האלו, אתם תצטרכו קצת לסבול את זה, בנתיים. אך אני מבטיח לכם שממש בקרוב, ממש ממש, הבעיה תפותר ואתם תוכלו לגלוש חופשי באתר שלנו 24 שעות ביממה.. איתכם סליחה(אני באמת מצטער) בהצלחה! ביי בנתיים. WebMaster, יניב. נ.ב: אם אתם גולשים באחד מהאתרים האלו, אתם חייבים לרשם לכל פורום בנפרד.

superbasketball

New member
נהוספתי עוד לינק לאתר...

זה עדיין לא חדשות טוב במיוחד, אך יש מהשהו טוב בזה כי בשרת הזה אין הגבלת עברת מידע כמו לשרת של BRINKSTER, לא תראו פיתאום הודעה, שאתר סגור לדרל האיפוס שרת... אבל השרת זה איטי, שלא באשמתי
הנה הכתובת:http://web.1asphost.com/mtgame בקרוב יהיו זעזעים באתר, הכוונה היא לשינוי
, יש מה לתקן שם.... ביי, יניב.

yokat

New member
תקרא את זה

שלחתי לא מזמן הודעה לweb master שלכם דרך האיימייל כפי שהוא פורסם באתר, אך אני מעוניין שתקראו אותה באופן אישי

yokat

New member
דבר איתי ב-Email,

כפי שכתבתי אותו במכתב ששלחתי

yokat

New member
טוב...

פשוט אין לי messanger ואנ צריך להסיג כתובת Hotmail בשביל להתחבר לא היה לי זמן (בגלל התערוכה שתפורסם ב-10 הימים הקרובים במוזיאון המדע בירושלים) עכשיו יש ואני אוכל לסדר את זה

yokat

New member
לא, באזור גוש דן

מצטער שלא עניתי, פשוט עברתי דירה ואין לי אניטרנט, מכווה שבשבוע האחרון אוכל לדבר עמכם

למעלה